استنلی بلک و دککر نام های گراهام رابینسون رئیس صنعت

لاهه گفت: “گراهام یک رهبر با استعداد و جهانی است که سابقه ای در ارائه نتایج تجاری و سودآوری در طیف وسیعی از شرکتهای فناوری و صنعتی دارد.” “جستجوی گسترده ای که انجام دادیم به منظور گسترش و ارتقاء عمق تیم رهبری اجرایی ما طراحی شده است ، و من نمی توانم بیشتر هیجان زده باشم که گراهام به تیم ما پیوسته است. ، ما برای پیشبرد این استراتژی طی سالهای آینده به مارک ها ، فناوری و مشارکت خود خواهیم پرداخت. “

اخبار مرتبط  بی عیب و نقص برند گابریل یونیون برای حمایت از مشاغل و سازمان های سیاه پوست ابتکار "لیفت هرچه بالا می رویم"

رابینسون به مدت هفت سال به عنوان مجری در هانیول فعالیت داشت ، اخیراً به عنوان رئیس جمهور ایمنی صنعتی هانیول ، الف 2.2 میلیارد دلار تجارت جهانی امروز به عنوان تجهیزات محافظ شخصی Honeywell و آنالیز و ایمنی گاز هانیول فعالیت داشت ، جایی که وی دومی را به عهده گرفت. پیش از آن رئیس جمهور هانیول حسینگ و IoT بود و پیش از این به عنوان مدیر ارشد بازاریابی شرکت فعالیت می کرد 15 میلیارد دلار اتوماسیون و کنترل تقسیم راه حل. وی همچنین در اوایل کار خود نقش رهبری را در سایر شرکتهای فناوری و صنعتی از جمله میکرون فناوری ، سامسونگ الکترونیک ، آزمایشگاه های بل و AT و T موتورولا داشت.

اخبار مرتبط  شیوع COVID-19 در بازار جهانی پوشاک

رابینسون لیسانس B.S. در مهندسی برق از دانشگاه نیویورک مدرسه تاندون مهندسی ، یک M.Eng. در مهندسی برق از دانشگاه کرنل و یک M.B.A در امور مالی و استراتژی از دانشکده Wharton در دانشگاه پنسیلوانیا.

استنلی بلک & Decker ، یک شرکت S&P 500 ، ارائه دهنده خدمات متنوعی در زمینه ابزار دستی ، ابزار قدرت و لوازم جانبی مرتبط ، راه حل های امنیتی الکترونیکی ، راه حل های مراقبت های بهداشتی ، سیستم های اتصال دهنده مهندسی و موارد دیگر است. اطلاعات بیشتر در www.stanleyblackanddecker.com.

اخبار مرتبط  CannaCraft's Care By Design Hemp برای شرکت در مطالعه صنعت پیشرو در مورد ایمنی CBD

منبع استنلی بلک و دککر

لینک های مربوطه

http://www.stanleyblackanddecker.com

پاسخی بگذارید