تسهیلات U-Haul در ممفیس دارای 700 اتاق ذخیره سازی به علاوه

U-Haul که در یک مکان قبلی Kmart® مستقر است ، همچنین امکان اشتراک گذاری کامیون و تریلر ، تجهیزات بکسل و نصب تجهیزات حرفه ای ، تجهیزات جابجایی ، جعبه ، ظروف قابل حمل U-Box و سایر موارد را فراهم می کند.

بیش از یک سال کار برای نوسازی ساختمان پیش رفت.

به روز رسانی U-HAUL COVID-19: محافظت می کنید

وی گفت: “كارت سالها خالی از سكو بود و در حال تبدیل شدن به بلای جامعه بود.” کریس هاردینشرکت U-Haul از ممفیس رئيس جمهور. “ما توانستیم زندگی را به درون آن ملک تنفس کنیم و ما از نمایش امکانات جدید و پیشرفته هنری هیجان زده می شویم.”

با U-Haul Moving & Storage از تماس بگیرید رالی در (901) 334-9208 و یا بازدید از مدیر کل متوقف شود الیزابت سیمپسون و تیمش ساعت کار است 7 بامداد-7 بعد از ظهر. دوشنبه پنجشنبه و شنبه؛ 7 بامداد-8 بعد از ظهر. جمعه؛ و 9 بامداد-5 بعد از ظهر. یکشنبه. تجهیزات رزرو را در uhaul.com رزرو کنید یا با رزرو در شماره 1-800-GO-UHAUL تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  5 نکته برای ایمن نگه داشتن آب کودکان هنگام یادگیری شنا

فروشگاه های U-Haul و فروشندگان محله ارائه دهندگان خدمات اساسی هستند و همچنان به عموم مردم خدمت می کنند. محصولات U-Haul توسط First Responders استفاده می شوند. شرکت های تحویل کالا لوازم مورد نیاز خانه های مردم را وارد می کنند. مشاغل کوچک در تلاش برای ماندن در خانه هستند. دانشجو؛ و تعداد بیشماری از گروههای وابسته – علاوه بر خانه دار -.

U-Haul مشغول تجارت بدون تماس است که ذاتاً موجب فاصله گرفتن از اجتماع می شود. U-Haul Truck Share 24 / 7® به شما امکان می دهد تا حساب کاربری آنلاین ایجاد کرده و کامیون خود را در هر ساعت و تنها با استفاده از تلفن هوشمند خود انتخاب کنید. نمایندگان آموزش دیده زنده تأیید شده با مشتریان به صورت آنلاین تعامل دارند و به آنها امکان می دهند خطوط را بکشند و مستقیم به کامیون خود بروید.

اخبار مرتبط  Aritzia برای انتشار نتایج مالی سه ماهه چهارم مالی 2020

هاردین اضافه کرد: “هدف ما فراهم آوردن تحرک مسکونی و تسهیلاتی امن برای وسایل افراد است و این کار را با روشی مسئولانه انجام می دهد که از مشتریان و اعضای تیم محافظت کند.”

“ما به ارائه محصولات مورد نیاز در مکانهای مناسب افتخار می کنیم. ما همکاری نزدیکی با این کشور داشته ایم شهر ممفیس تا این اتفاق بیفتد و ما چشم انتظار خدمت برای همسایگان خود برای سالها در اینجا هستیم. “

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

اخبار مرتبط  Spielwarenmesse eG: تمدید هیئت مدیره

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com