InventHelp Inventor مجامع تیراندازی هدفمند (SDB-1398) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع از چولا ویستا ، کالیفرنیا.، اهداف RONE ، اهداف تازه طراحی شده برای محدوده های تیراندازی ، علاقه مندان به تیراندازی هدف و ارتش را توسعه داده است. این اهداف تیراندازی سرگرم کننده است و در عین حال دارای طراحی های سازگار با محیط زیست نیز می باشد.

این مخترع اظهار داشت: “تجربه شخصی در زمینه برخورد با اهداف تانک به من الهام بخش است تا اختراع خود را توسعه دهم. اختراع من روشی مقرون به صرفه برای تنظیم و استفاده از اهداف ارائه می دهد.” RONE TARGETS اهداف تیراندازی بزرگ و بزرگی را ارائه می دهد. آنها جایگزینی سازگار با محیط زیست برای اهداف تیراندازی معمولی ارائه می دهند. آنها نیاز به بازیابی قطعات خرد شده از اهداف تیراندازی را حذف می کنند که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود. اهداف در طراحی سبک هستند و حمل و نقل آسان دارند. سرانجام ، آنها در شکل ها و اشکال مختلف سرگرم کننده ، سرگرم کننده و پرمحتوا هستند.

اخبار مرتبط  Arçelik به خنثی سازی کربن در تأسیسات تولید بین المللی دست می یابد

طرح اصلی به سن دیگو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SDB-1398 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  اکنون اطلاعات مديريت مواد غذايي برگ افرا در دسترس است

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید