بازار کلاژن پپتیدها تا سال 2025 795 میلیون دلار ارزش دارند

شیکاگو، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با توجه به MarketsandMarkets ، “بازار پپتیدهای کلاژن بر اساس منبع (گاو ، گاو ، دریانوردی و طیور) ، فرم (خشک و مایع) ، کاربرد (محصولات غذایی ، غذایی و نوشیدنی ، داروسازی و آرایشی و بهداشتی و شخصی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025”، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، تخمین زده می شود که بازار پپتیدهای کلاژن در آن ارزشمند باشد 599 میلیون دلار در سال 2020 و پیش بینی شده است که برسد 795 میلیون دلار تا سال 2025 ، ضبط CAGR 5.8٪. با توجه به افزایش آگاهی در بین مصرف کنندگان در مورد یک سبک زندگی سالم و با پیشرفت تکنولوژی ، پپتیدهای کلاژن به طور فزاینده ای در صنعت داروسازی مورد استفاده قرار می گیرند. این عوامل در رشد صنعت پپتیدهای کلاژن نقش داشته اند.

بروشور PDF را بارگیری کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=248590980

بخش دارویی ، در برنامه های مختلف ، پیش بینی شده است که شاهد رشد قابل توجهی در دوره پیش بینی هستیم.

پیشرفت های تحقیقاتی و پیشرفت بیوتکنولوژیک ، استفاده و ترکیب پپتیدهای کلاژن را در کاربردهای دارویی و کاربردهای بیولوژیکی کشف کرده است. پپتیدهای کلاژن در دستگاههای پزشکی ، داربستهای برای ترمیم بافتها و سیستم تحویل دارو استفاده می شود. تولیدکنندگان به طور خاص آنها را طراحی می كنند تا مشخصات ایمنی و كیفیت دقیق برنامه های کاربردی زیست پزشکی در حال ظهور را رعایت كنند.

TOC در عمق را مرور کنید بازار پپتیدهای کلاژن
121 – جداول
49 – ارقام
168 – صفحات

پیش بینی می شود که بخش گاو سهم عمده ای از بازار پپتیدهای کلاژن را در دوره پیش بینی به خود اختصاص دهد

اخبار مرتبط  Revolution Dating در PGA Commons عشق را در طول ماه آگاهی از سرطان پستان به اشتراک می گذارد

براساس منبع ، بازار به بخش گاو ، گوشت خوک ، دریایی و مرغ تقسیم می شود. تخمین زده می شود که بخش گاو بیشترین سهم از بازار پپتیدهای کلاژن را به خود اختصاص دهد ، زیرا به دلیل در دسترس بودن آسان و سازگاری زیست سازگار منبع اصلی است. همچنین ، پپتیدهای کلاژن با منبع گاو حاوی کلاژن نوع I و Type III هستند که ترکیبات اساسی پوست انسان هستند. از مهمترین مزایای پپتیدهای کلاژن استخراج شده از منابع گاوی این است که آنها پوست را آبرسانی می کنند ، از قدرت عضلات حمایت می کنند ، روده را بهبود می بخشند و از رشد مو حمایت می کنند.

با تحلیلگر صحبت کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/speaktoanalystNew.asp؟id=248590980

اروپا در حالی که بیشترین سهم در سال 2019 در بازار جهانی پپتیدهای کلاژن حاکم است آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بالاترین نرخ رشد را شاهد باشیم.

اروپا بیشترین سهم را در بازار جهانی دارد زیرا پپتیدهای کلاژن در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در آن منطقه استفاده می شوند. پیشرفت های فن آوری منجر به شناسایی کاربردهای بیشتر پپتیدهای کلاژن در کاربردهای دارویی و زیست پزشکی است. این ماده به عنوان ماده تشکیل دهنده پانسمان زخم ، جایگزین کننده حجم خون و اسفنج های هموستاتیک استفاده می شود. همچنین ، تولید کنندگان از پپتیدهای کلاژن در مکمل های رژیم غذایی استفاده می کنند و به دلیل خاصیت چسبندگی ، ژلینگ و ساخت فیلم ، از داروهای خوراکی استفاده می کنند. درحالی که آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود که بازار پپتیدهای کلاژن با بالاترین میزان رشد کند. افزایش تقاضا برای مواد مؤثر در محصولات غذایی و آشامیدنی و مصرف کنندگان از سلامتی و سلامتی خود آگاه تر می شوند و باعث رشد صنعت پپتیدهای کلاژن در این منطقه می شوند. محصولات غذایی و آشامیدنی تزریق شده به پپتیدهای کلاژن عمر مفید بیشتری دارند.

اخبار مرتبط  انبار خانگی Ted Decker رئیس و مدیر عامل شرکت نام دارد و ارتقا Prom بیشتر برای مدیریت ارشد را اعلام می کند

این گزارش شامل یک مطالعه در مورد استراتژی های بازاریابی و توسعه ، به همراه سبد محصولات شرکت های پیشرو است. این نمایه از پروفایل شرکتهای پیشرو مانند گروه تسندرلو (بلژیک) ، Gelita AG (آلمان) ، Holista CollTech (استرالیا) ، Darling Ingredients (تگزاس) ، نیتا ژلاتین (ژاپن) ، ویشاردت (فرانسه) ، Gelnex (برزیل) ، راه حل های کلاژن (انگلیس) ، شرکت آمیکوژن (کره جنوبی) ، و شرکت نیپی (ژاپن) ، لاپی ژلاتین (ایتالیا) ، Ewald-Gelatine (آلمان) ، هلال احمر Biotech (هند) ، Foodmate Co. Ltd. (چین) ، مواد شیمیایی Suboneyo Pvt. آموزشی ویبولیتین (هند) ، فناوری BioCell (ایالات متحده) ، Kayos (هند) ، آسپن ناتورالس (ایالات متحده) ، پروتئین های حیاتی (ایالات متحده) و مواد شیمیایی چیتانیا (هند)

گزارش های مرتبط:

بازار کلاژن بر اساس نوع محصول (ژلاتین ، کلاژن هیدرولیز شده و کلاژن بومی) ، منبع ، کاربرد (مواد غذایی و آشامیدنی ، دارویی و بهداشتی) و منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و ردیف) – پیش بینی جهانی تا سال 2023
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/collagen-market-220005202.html

بازار ژلاتین توسط منبع (گاو ، پوست گاو ، استخوان گاو ، ماهی و مرغ) ، کاربرد (مواد غذایی ، دارویی و بهداشتی) ، نوع (نوع A ، نوع B) ، عملکرد (تثبیت کننده ، ضخیم شدن ، حفره) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/gelatin-market-850.html

مرور بازارهای مجاور: گزارشها و مشاوره تحقیقات بازار مواد لازم

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

اخبار مرتبط  بازار ماست حاوی پروتئین بالا در مورد جابجایی جامد به عنوان اولویت رشد طعم های نوآورانه ، بینش بازار آینده

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/collagen-peptide-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/collagen-peptide.asp

منابع بازارها و بازارها