ما با هم Wok

NEWARK ، کالیفرنیا.، 11 آوریل 2020 / PRNewswire / – بنیاد رستوران چینی (CRF) با افتخار حمایت از طرح “We Wok Together” به طور هماهنگ با رهبران جامعه رستوران های چینی آمریکا است. رستوران های آمریکایی چینی در حال تلاش برای تهیه غذای گرم عشق به قهرمانان مقدم در محله های خود هستند 11-30 آوریل.

CRF بودجه ای را برای مطابقت با تعهدات رستوران های عضو خود اختصاص داده است و دو برابر تعداد ناهارهای رایگان آنها را به اولین پاسخ دهندگان محلی از جمله افسران فعال پلیس ، آتش نشانی ، EMT و متخصصان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. “راه افتادن 11 آوریل CRF به صندوق های رستوران های عضو ما ، تا 100 ناهار در روز کمک مالی خواهد کرد. ” بتی شی، مدیر اجرایی CRF.

اخبار مرتبط  VTech® از دسترسی گسترده محبوب Go خبر داد! برو اسباب بازی های Cory Carson®

استاد سرآشپزها پیشرو “ابتکار عمل ما با هم می خواهیم” هستند: مارتین یان، لارنس چو ، س. و تونی هو. ده ها تن از رستوران های چینی طی روزها ثبت نام کردند. “در هر جامعه ای در سراسر کشور ، رستوران های چینی از محله های خود به خوبی حمایت می شوند. در یک دوره دشوار مانند این ، نوبت ماست که از جامعه ما تشکر کنیم ، به ویژه برای کسانی که در خط مقدم هستند و از همه ما می جنگند ، گفت: مارتین یان، میزبان مشهور PBS’s یان می تواند آشپزی.

“من از آنچه در 50 سال گذشته به جامعه ، خانواده و رستورانم داده ام ، سپاسگزارم. ما توانسته ایم به جامعه خود بازگردیم. خوشحالم که از ابتکار CRF برای سوخت گیری قهرمانان خود با یک ناهار گرم و عشق به آنها نشان دهید. ” لارنس چوبنیانگذار آشپز چو

اخبار مرتبط  Sundial Growers از بسته شدن پیشنهادات ثبت شده 20 میلیون دلاری خود در ایالات متحده خبر داد

“از اواسط ماه مارس ، پنج محل رستوران من ناهارهای کاری تعالی را برای اولین پاسخ دهندگان در بیشتر فراهم کرده است شیکاگو حوزه. من ابتکار عمل CRF را تحسین می کنم و خوشحالم که آن را تأیید می کنم. ” تونی هوبنیانگذار گروه لائون ساز چوان.

علاوه بر این ، CRF رستوران های عضو خود را تشویق می کند تا رفتار مهربانی خود را نشان دهند تا از محله خود قدردانی کنند. بسیاری دیگر می توانند در این زمان دشوار از بعضی از آرامش ها استفاده کنند ، مانند سالمندان که به تنهایی زندگی می کنند ، فرزندان خردسال و مادران مجرد. رستوران ها می توانند برای شرکت در www.chineserestaurantfoundation.org ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط  جایزه دن از بازگشت اعضای تیم فرفوژه خبر می دهد

درباره بنیاد رستوران چینی
بنیاد رستوران چینی (www.ChineseRestaurantFoundation.org) یک سازمان تجاری غیرانتفاعی است که رستوران های چینی را در ایالات متحده. CRF از نزدیک با اخبار رستوران چینی ، یک مجله ماهانه که در سال 1995 تأسیس شده است به منظور آگاه سازی رستوران های چینی زبان از اخبار و روندهای صنعت خدمات مواد غذایی مرتبط است.

تماس با رسانه
بتی شی
مدیر اجرایی CRF
[email protected]

منبع بنیاد رستوران چینی

لینک های مربوطه

http://www.ChineseRestaurantFoundation.org

پاسخی بگذارید