InventHelp Inventor روشنایی بیرونی تزئینی را ایجاد می کند (RVS-104)

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – در حالی که گزینه های مختلفی برای نورپردازی خارجی وجود دارد ، مخترع از گیت جنوبی ، کالیفرنیا.، به دنبال چیز دیگری بود. بنابراین وی از خلاقیت و مهارت های حرفه ای خود خواست تا تکه های سنگ را به خط جدید چراغ های منظره تبدیل کنند.

وی یک نمونه اولیه برای انتظار ثبت اختراع تهیه کرد چراغ های شیشه ای سنگی به عنوان منبع تزئینی روشنایی بیرونی خدمت می کند. به این ترتیب ، مناظر باغچه های مسکونی و تجاری ، باغ ها و زمین ها را تقویت می کند. با نگاهی طبیعی به محیط زیست ، این طراحی شده است تا در برابر اثرات آب و هوای بی تاب مقاومت کند. این لوازم جانبی جدید و جذاب با چشم انداز نیز در موقعیت یابی و استفاده از آن بسیار آسان است. علاوه بر این ، مناسب ، موثر و قیمت مناسب است.

اخبار مرتبط  CannTrust گزارش وضعیت پیش فرض را ارائه می دهد

علاقه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “من می خواستم گزینه های منحصر به فرد ، هنری و زیبایی برای نورپردازی معمولی ایجاد کنم که هر نوع دکوراسیون را تقویت می کند.”

طرح اصلی به کنار رودخانه دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-RVS-104 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  هارلی همکاری طولانی مدت را با گشت و گذار در دختران سیاه اعلام کرد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید