برندهای Deckers در کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird 2020 ارائه می شود

گولتا ، کالیفرنیا، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Deckers Brands (NYSE: DECK) ، یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، بازاریابی و توزیع کفش های نوآورانه ، پوشاک و لوازم جانبی ، امروز اعلام کرد دیو پاور، رئیس جمهور و رئیس اجرایی ، استیو فاشینگمدیر ارشد مالی و ارین کوهلرروابط سرمایه گذاری و برنامه ریزی شرکت معاون رئیس جمهور در کنفرانس جهانی مصرف کننده ، فناوری و خدمات Baird 2020 حضور خواهد داشت که عملا در آن برگزار خواهد شد پنجشنبه 4 ژوئن 2020.

قسمت تصویری ارائه در سایت روابط سرمایه گذار شرکت از طریق سایت موجود می باشد پنجشنبه 4 ژوئن 2020. برای دسترسی به بخش تصویری ارائه ، لطفاً به ir.deckers.com/events-and-presentations مراجعه کنید.

اطلاعاتی که در این ارائه ارائه می شود ممکن است حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای بندر ایمن قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده 1995 ، باشد که این اظهارات در معرض خطرات و عدم قطعیت های قابل ملاحظه ای باشد. اظهارات رو به جلو شامل کلیه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی است که در این ارائه وجود دارد ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد مالی پیش بینی شده ما ، پس انداز هزینه و موقعیت نقدینگی ، دامنه فعالیت در مراکز توزیع ما ، زمان شروع عملیات ما ، تأثیرات COVID-19 در فعالیت و فعالیتهای ما ، توانایی ما در رقابت در صنعت ، موقعیت و محصول و مارک تجاری و استراتژی های ما و خرید احتمالی سهام ما. ما سعی کرده ایم با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “ممکن” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن” ، “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، جمله های آینده نگر را شناسایی کنیم. “پروژه” ، “باید” ، “خواست” ، یا “می خواست” و عبارات مشابه یا منفی این عبارات. علاوه بر این ، نتایج واقعی می تواند از لحاظ معنادار با آنچه که توسط بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود متفاوت باشد ، بنابراین نباید اعتماد به بیانیه های آینده نگر را اتکا کنید.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست فراوانی را منتشر می کند

درباره برندهای Deckers
Deckers Brands یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، بازاریابی و توزیع کفش ، لباس و لوازم جانبی نوآورانه است که برای استفاده روزمره در زندگی روزمره و فعالیتهای با کارایی بالا تولید شده است. پرتفوی مارک های این شرکت شامل UGG® ، Koolaburra® ، HOKA ONE ONE® ، Teva® و Sanuk® می باشد. محصولات برندهای Deckers در بیش از 50 کشور و سرزمین از طریق فروشگاه های تخصصی و فروشگاه های خاص ، فروشگاه های خرده فروشی متعلق به شرکت و اداره و فروش فروشگاه های آنلاین از جمله وب سایت های متعلق به شرکت به فروش می رسد. Deckers Brands بیش از 40 سال سابقه در ساخت مارک های کفش های طاقچه را در اختیار رهبران بازار شیوه زندگی دارد که میلیون ها مصرف کننده وفادار را در سطح جهان جذب می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.deckers.com.

اخبار مرتبط  مزرعه های Perdue که به عنوان بهترین کارفرمایان دولت در سال 2020 "Forbes" نامگذاری شده اند

SOURCE Deckers برندها

لینک های مربوطه

http://www.deckers.com