شرکت J. M. Smucker نام Rob Ferguson Leader of Pet Food and Pet Snacks Business را نامگذاری می کند

وی گفت: “راب درک کاملی از صنعت غذای حیوانات اهلی و تنقلات خانگی دارد و یک دید قانع کننده را برای رشد مارک های ما بیان کرده است.” مارک Smucker، رئیس جمهور و مدیر عامل ، شرکت J. M. Smucker. “تجربه و اشتیاق او به این رده ، همراه با سابقه کاری وی در ارائه نتایج مداوم در ابتکارات کلیدی ، وی را برای انتخاب صریح رهبری مشاغل انتخاب کرد.”

فرگوسن نزدیک به 15 سال تجربه در این نقش به ارمغان می آورد و گزارش را به مدیر عامل می دهد جان بریس. وی در سال 2015 از طریق خرید برندهای Big Heart Pet ، به Smucker پیوست و در آنجا نقشهای رهبری استراتژی ، عملیات و Supply Chain را بر عهده گرفت. پس از رهبری عناصر اصلی ادغام برندهای Big Heart Pet ، وی با نظارت شرکت زنجیره تأمین شرکت به عنوان مدیر شرکت Smucker منصوب شد.

اخبار مرتبط  کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

بریس گفت: “من از کارهایی که راب برای انرژی دادن به تجارت در زمینه غذاهای حیوانات اهلی و تنقلات خانگی ما انجام داده ، تحت تأثیر قرار گرفته ام.” “من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با او هستم تا اطمینان حاصل شود که مارک های ما رشد مداوم را تجربه می کنند.”

فرگوسن علاوه بر کار خود در Smucker ، در شوراهای رهبری برای موسسه غذای حیوانات اهلی ، انجمن برندهای مصرف کننده و انجمن صنایع غذایی نیز فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  اسکانسکا کتابخانه تاریخی را در شارلوتسویل ، ایالات متحده ، با حدود 112 دلار آمریکا ، حدود 990 کرون ، نوسازی و گسترش می دهد.

قبل از پیوستن به Smucker از طریق Big Heart Pet Brands ، فرگوسن به عنوان مشاور با وی فعالیت داشت بوز آلن همیلتون و PwC

درباره شرکت J. M. Smucker
شرکت J. M. Smucker با الهام از بیش از 120 سال موفقیت در کسب و کار و پنج نسل از رهبری خانواده ، غذایی را تهیه می کند که مردم و حیوانات اهلی آنها را دوست دارند. نمونه کارها این شرکت از مارک های 40+ ، که در 90 درصد از خانه های ایالات متحده و رستوران های بی شماری یافت می شود ، شامل محصولات نمادین است که مصرف کنندگان همیشه دوست داشته اند مانند Folgers® ، Jif® و شیر-استخوان® به علاوه موارد جدید مانند Café Bustelo®، Smucker’s® Uncrustables® و راشل ری® Nutrish® در طی دو دهه گذشته ، این شرکت با دستیابی به مارک های پیشرو و نوظهور ، به سرعت رشد کرده است ، در حالی که اطمینان می دهد تجارت تأثیر مثبتی بر 7،000+ کارمند خود ، جوامع بخشی از آن و سیاره دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد J. J. Smucker Company ، به jmsmucker.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  اقبال سینگ چاهل ، کمیسر شهرداری بمبئی با "جهانی Covid Crusader Award-2020" مفتخر می شود

شرکت J. M. Smucker صاحب کلیه علائم تجاری در اینجا به جز Rachael Ray است®، یک علامت تجاری ثبت شده از Ray Marks II LLC ، که تحت مجوز استفاده می شود.

منبع شرکت J. M. Smucker

لینک های مربوطه

http://www.jmsmucker.com