غذاهای خوب Reser به طور موقت از عملیات در کارخانه ها و کارخانه های پخته شده Topeka جلوگیری می کند

TOPEKA ، کن.، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – پس از اطلاع از موارد کورو ویروس مثبت در قسمتهای پخت و پز رستورانهای زیبا Reser واقع در گیاهان پخته شده و کارآزموده واقع در 3167 SW 10هفتم در داخل Topeka ، KS، ما از زمان شروع کار تا 14 روز به طور موقت متوقف می شویم تا تمام کارمندان آن سایت را آزمایش کنیم چهارشنبه 3 ژوئنراد، 2020. ما در حال همکاری با وزارت بهداشت شهرستان شاون هستیم که آزمایش را انجام می دهد و ما از تلاش های ردیابی تماس با ما پشتیبانی خواهیم کرد. کارمندان در این مدت به حقوق و دستمزد خود ادامه می دهند.

اخبار مرتبط  شرکای گوشه ای ورزشکاران با تغذیه آمریکا و ورزشکاران برای تأمین بیش از 1 میلیون وعده غذایی به خانواده های نیازمند

هنگامی که عملیات را از سر گرفتیم ، اقدامات تمیز کننده عمیق و بهداشتی اضافی که در اوایل ماه مارس به آن اضافه کردیم ، به روشهای منظم و کامل در کارخانه ادامه خواهیم داد. طیف گسترده ای از فرآیندها و تغییرات در فضای کاری که بیش از دو ماه پیش برای حفظ مسافت مناسب اجتماعی انجام شده است ، حفظ خواهد شد و کارمندان همچنان تجهیزات محافظ شخصی (PPE) ویژه نیازهای این مکان را دریافت می کنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor صفحه نمایش بدون باران و کیت سایه بان (CCT-4367) را توسعه می دهد

بهداشت و ایمنی کارکنان ما اولویت اصلی ما است و کل تیم ما کاملاً درگیر کند کردن شیوع ویروس است. ما برای حمایت از اعضای تیم زحمتکش که متعهد به تهیه غذا به مصرف کنندگان وفادار ما هستند ، ما به طور دقیق راهنمایی های CDC را دنبال خواهیم کرد.

اخبار مرتبط  فدرال معرفی و پشتیبانی از سراسر کشور را برای پشتیبانی از بازگشایی و فراتر از آن ارائه می دهد

SOURCE Reser Foods

لینک های مربوطه

http://www.resers.com