Inventhelp Inventor مانع موثری برای حلزونها و حلزونها (SOG-359)

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک راه بهتری برای نگه داشتن قلاب و حلزون از پیاده روها و بیرون خانه خود ایجاد کنم.” مرکبات ارتفاعی ، کالیفرنیا.، “بنابراین من SLUG STRIP اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای جلوگیری از عبور شلمچه ها و حلزونها بر روی پیاده رو یا پاسیو است. با انجام این کار ، جایگزینی برای سموم دفع آفات سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، دلخوری ها و آلودگی های ناشی از شلغم و حلزون را از بین می برد و آرامش بیشتری به شما می بخشد. این اختراع دارای یک طراحی سازگار با محیط زیست است که کاربرد و استفاده از آن بسیار ساده است ، بنابراین برای خانواده ها و مناظر ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  به گفته زنان آمریكا ، مردانی كه ماسك صورت خود را می پوشند ، سكس تر هستند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من به شما امکان می دهد بدون استفاده از مواد شیمیایی سمی با خیال راحت با حلزونها و حلزونها مقابله کنید.”

طرح اصلی به ساکرامنتو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SOG-359 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  چشم انداز به طبقه جهانی صنعتی تا سال 2027

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید