Inventhelp Inventor مانع موثری برای حلزونها و حلزونها (SOG-359)

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک راه بهتری برای نگه داشتن قلاب و حلزون از پیاده روها و بیرون خانه خود ایجاد کنم.” مرکبات ارتفاعی ، کالیفرنیا.، “بنابراین من SLUG STRIP اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای جلوگیری از عبور شلمچه ها و حلزونها بر روی پیاده رو یا پاسیو است. با انجام این کار ، جایگزینی برای سموم دفع آفات سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، دلخوری ها و آلودگی های ناشی از شلغم و حلزون را از بین می برد و آرامش بیشتری به شما می بخشد. این اختراع دارای یک طراحی سازگار با محیط زیست است که کاربرد و استفاده از آن بسیار ساده است ، بنابراین برای خانواده ها و مناظر ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  COSMAX برای راه اندازی محصولات آرایشی مناسب پوست حساس

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من به شما امکان می دهد بدون استفاده از مواد شیمیایی سمی با خیال راحت با حلزونها و حلزونها مقابله کنید.”

طرح اصلی به ساکرامنتو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SOG-359 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Yadea با چندین فروشگاه پرچمدار کاملاً جدید بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین را فتح می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید