Cannabis Global در مورد مزیت مورد انتظار 50٪ + هزینه آن در THC-V و سایر کانابینوئیدهای عجیب و غریب برای نوشیدنی و محصولات غذایی بحث می کند

لس آنجلس، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Cannabis Global، Inc. (OTC: MCTC) (“Cannabis Global” یا “شرکت”) ، یک شرکت علمی پیشرو در عصاره کانابینوئید و گیاه شاهدانه است که در حال توسعه فن آوری های تزریق و تحویل است ، امروزه اطلاعاتی در مورد پروژه خود وارین ، یک برنامه تحقیقاتی تقریباً کامل که برای توسعه فناوریهای نوین تولید کانابینوئیدهای نادر ، از جمله تتراهیدروکانابووینین (THC-V) اجرا شده است ، که در سطح فدرال برنامه ریزی نشده است.

این برنامه پیشرفت های چشمگیری در فناوری داشته است ، که منجر به چندین ثبت اختراع شده است. از طریق این پیشرفت های فناوری ، این شرکت توانسته است هزینه کانابینوئیدهای عجیب و غریب را بطور قابل توجهی بر مبنای هر وعده کاهش دهد و در نتیجه یک مزیت هزینه پیش بینی شده از بیش از 50 درصد به دست آورد.

“ما فکر می کنیم که معادله هزینه کنابینوئید عجیب و غریب را از طریق پروژه ما وارین بازنویسی کرده ایم. موجودات جزئی نشان دهنده یک چالش هزینه جدید برای صنعت است و ما معتقدیم که راه حل قوی و قابل دفاع را ایجاد کرده ایم.” آرمان طباطباییمدیر عامل شرکت Cannabis Global. “به دست آوردن THC و CBD از گیاهان درون خانواده Cannabaceae نسبتاً آسان است زیرا این کانابینوئیدها به وفور توسط طبیعت تولید می شوند. این یک مسئله بسیار متفاوت نسبت به THC-V ، CBN و سایر مواد عجیب و غریب است. توانسته است معادله هزینه برای کانابینوئیدهای جزئی را بازنویسی کند ، در حالی که در عین حال بسیار فراتر از خلوص ممکن از فن آوری های میراث حرکت می کند.در حالی که ما در حال حاضر 50 درصد از مزایای 50 درصد فن آوری های رقیب را داریم که بیشتر آنها هنوز تئوری هستند و هنوز هم نیستند. در بازار موجود است ، ما اعتقاد داریم که سفر بیشتر به پایین منحنی هزینه ما امکان پذیر است زیرا در ماه جاری وارد تولید حجم بالا می شویم. “

اخبار مرتبط  صنایع 1933 گزارش نتایج مالی و عملیاتی Q3 2020

فناوری تولید این شرکت مبتنی بر THC-V خالص است. Cannabis Global انتظار دارد که با داشتن فلزات سنگین صفر ، مواد باقیمانده حلال ، ناخالصی های گیاهی ، و هیچ فرصتی برای رشد میکروبی کانابینوئید و تکثیر قالب ، رهبری را نسبت به کیفیت و خلوص برقرار کند. سایر فرایندهای تولید نیاز به کاهش این مسائل دارند ، در حالی که با تکنولوژی شرکت ، این موارد به سادگی قابل بحث نیستند زیرا هیچگونه معرفی مواد خارجی در هیچ کجای فرآیند تولید وجود ندارد. این شرکت طی چند هفته آینده در حال تولید به تولید حجم بالا برای THC-V است.

این شرکت علاوه بر استفاده از کانابینوئیدهای خالص تولید شده توسط تکنیک های پیشرفته ، از طریق پروژه وارین خود ، یک تکنیک تولید فوق العاده کارآمد با بهره گیری از تجهیزات تولیدی درجه دارویی را انجام داده است که به تازگی وارد بازار شده است. ترکیبی از استفاده از کانابینوئیدهای خالص ، هنگامی که از این پروسه ساخت داخلی و در حال حاضر ثبت اختراع ثبت اختراع استفاده شده باشد ، استفاده می شود ، آنچه شرکت معتقد است کارآمدترین فرآیند تولید کانابینوئیدی عجیب و غریب است.

پیشرفت های محصول و فناوری نتیجه پروژه Varin شرکت بود که سال گذشته برای اختراع فن آوری های جدید تولیدی و تزریق برای کانابینوئیدهای نادر مانند THC-V اجرا شد. این شرکت در نظر دارد از فن آوری های توسعه یافته در برنامه های مشابه برای سایر کانابینوئیدهای نادر استفاده کند ، با کار روی کانابینول (CBN) که در حال انجام است.

THC-V در سطح فدرال برنامه ریزی نشده است. محصولات THC-V این شرکت حاوی صفر تتاهیدروکانابینولول (THC) ، بسیار پایین تر از سطح قابل قبول فدرال 0.3٪ و فلزات سنگین صفر ، آفت کش ها و بقایای علف کش ، نیترات و سایر ناخالصی های موجود در بیشتر محصولات شاهدانه و شاهدانه است. محصولات این شرکت برای تشخیص ، معالجه ، درمان یا پیشگیری از بیماری نیست و برای افراد کمتر از 18 سال استفاده نمی شود و یا برای فروش نیست. اظهارات گفته شده در مورد این محصولات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. اثربخشی این محصولات توسط تحقیقات تأیید شده توسط FDA تأیید نشده است. این محصولات برای تشخیص ، معالجه ، درمان یا جلوگیری از بیماری نیستند. تمام اطلاعات ارائه شده در اینجا به معنای جایگزینی یا جایگزینی برای اطلاعات پزشکان مراقبت های بهداشتی نیست. لطفاً قبل از استفاده از هر محصول ، با متخصص بهداشت خود در مورد تداخلات احتمالی یا سایر عوارض احتمالی مشورت کنید.

اخبار مرتبط  کلر از همکاری با آسمان براون ، جوانترین المپیک انگلیس خبر داد

درباره Cannabis Global، Inc.

Cannabis Global، Inc. ، که قبلاً با نام MCTC Holdings، Inc. شناخته می شد ، یک شرکت کاملاً ممیزی و گزارشگر با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده است و با نماد سهام MCTC تجارت می کند. این شرکت نیرویی نوظهور در زمینه علوم کانابینوئیدی و فن آوری های تزریق شاهدانه و شاهدانه بسیار قابل دسترسی است. این شرکت مشغول تولید ، توزیع یا فروش مواد کنترل شده از جمله ماری جوانا نیست. این شرکت با داشتن شش حق ثبت اختراع در زمینه سیستم های تحویل کانابینوئید و نانوذرات پلیمری کانابینوئید به طور فعال در حال رشد است. این شرکت محصولات مصرفی خود را با نام تجاری Hemp You Can Feel به بازار عرضه می کند. Cannabis Global پروژه Varin خود را در اوایل سال 2020 راه اندازی کرد تا روشهای جدید تحویل کانابینوئید نادر Tetrahydrocannabivarin (THC-V) را تهیه کند و محصولات خود را بر اساس این کانابینوئید تولید کند.

بیانیه های به جلو

این خبر حاوی “بیانیه های آینده نگر” است که کاملاً تاریخی نیستند و ممکن است اظهاراتی در مورد اعتقادات ، برنامه ها ، انتظارات یا اهداف در مورد آینده باشد. چنین اظهارات آینده نگر ، از جمله موارد دیگر ، توسعه ، هزینه ها و نتایج فرصت های شغلی جدید را شامل می شود و عبارت هایی مانند “پیش بینی” ، “جستجو” ، قصد “،” ایمان “،” برآورد “،” انتظار “،” پروژه “،” طرح “، و یا عبارات مشابه ممکن است تلقی” رو به جلو، به دنبال اظهارات “در معنای قانون شخصی اوراق بهادار اصلاحی دادخواهی 1995. نتایج واقعی می تواند از آن پیش بینی شده در هر اظهارات به جلو نگاه با توجه به عوامل متعدد متفاوت است. چنین عوامل ، از جمله دیگر ، عدم قطعیتهای ذاتی مرتبط با پروژه های جدید ، اقتصادهای آینده ایالات متحده و جهانی ، تأثیر رقابت و اعتماد شرکت به مقررات موجود در مورد استفاده و توسعه محصولات مبتنی بر حشیش را شامل می شود. از تاریخ این انتشار خبر ساخته شده است ، و ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده دار ، یا به روز کردن دلایلی که نتایج واقعی ممکن است با آنچه پیش بینی شده در اعلامیه آینده پیش بینی شده است ، به روز نمی کنیم. مدخل ها اگرچه ما معتقدیم که هرگونه اعتقاد ، برنامه ، انتظارات و اهداف مندرج در این بیانیه مطبوعاتی معقول است ، اما نمی توان اطمینان داد که هرگونه اعتقاد ، برنامه ، انتظار و یا اهداف دقیق به اثبات برسد. سرمایه گذاران باید با کلیه اطلاعات مندرج در اینجا مشورت کنند و همچنین باید به عوامل خطر افشای مندرج در گزارش سالانه ما در فرم 10-k ، گزارش های سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q و سایر گزارش های دوره ای که از زمان به زمان ارائه می شوند مراجعه کنند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.sec.gov مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Supermicro Edge Retail Edge را راه اندازی می کند ، و راه حل پیشرفته ای را برای برنامه های بار کاری شدید IoT ارائه می دهد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
آرمان طباطبایی،
[email protected]
+ 1- (310) -986-4929

SOURCE Cannabis Global، Inc.