با قرار دادن قدرت یک داماد کامل در کف دست هر مرد ، Aberlite بازی خود را آغاز می کند – تغییر حالت ریش جدید

نیویورک، 11 آوریل 2020 / PRNewswire / – از گریلی گرفته تا دو دقیقه تخت ، Aberlite Pro در آوریل آوریل در Kickstarter راه اندازی می شود و یک صاف کننده ریش داغ نوآورانه را به بازار عرضه می کند ، به گونه ای طراحی شده است که یک ماله آداب ناخوشایند را در چند ثانیه مرتب کند ، با نتایجی که تمام روز به طول خواهد انجامید.

اخبار مرتبط  برنامه ها اکنون کانال اصلی تعامل با مارک ها هستند زیرا Black Friday شاهد خریداران بیش از 126،940 ساعت در برنامه ها است

این دستگاه با استفاده از طراحی ثبت شده و فقط گرمای مناسب و مناسب ، بطور خاص برای کار با موهای صورت از هر طول و ضخامت ، حتی در طول های کوتاه تر و در نتیجه ریش کامل تر و نرم تر ، طراحی شده است. در جهت درست

اکنون بیش از هر زمان دیگر ، مردان برای نظافت صورت به صورت خود به دنبال راه حل های درون خانه خود هستند و Aberlite مجموعه ای بی عیب و نقص را برای تسلط DIY ایجاد کرده است ، و این امکان را به شما می دهد تا بدون هزینه خرج کردن یک آرایشگاه تازه را تکمیل کند.

داماد جدید مناسب و غرق است.

ریش دیگر متعلق به دوچرخهسواران نیست ، زیرا آن را تبدیل به یک لوازم جانبی فرسوده مرد امروزی کرده است – که قبلاً برای خلال کردن ، تزئین و قاب کردن صورت ، مجسمه سازی فک و نشان دادن شخصیتی از آن استفاده می شد. اما همانطور که هر مردی که جرات کند از سایه ساعت 5 فراتر رود ، می داند ، رشد و نظافت یک هنر برای خودش است.

Aberlite یک برند “برای ما ، توسط ما” است که به ساده سازی و تکمیل فرآیند روزمره نظافت اختصاص داده شده است ، و آن را با نوآوری هایی مانند FlexShaper – راهنمای گردنبند ریش ، و Aberlite ClearShaper برای یک مجسمه سازی ساده و آسان در دسترس قرار داده است. محصولات مبتکرانه آنها ، شما را قادر می سازد ، به راحتی ، از راحتی حمام خود ، به زیبایی و راحتی کامل دست پیدا کنید.

ریش و مارک

هنگامی که مردان جامد محصولی محکم را تهیه می کنند ، دوست داشتن کارهایی که انجام می دهند سخت نیست ، اما بچه های پشت سر Aberlite در مورد حل نقاط درد خانگی خود با محصولات قدرتمندی که واقعاً کار می کنند ، تصمیم گرفته اند. از مومیایی کردن و روغنهای بسیار معطر ، با کیفیت بالا ، گرفته تا ابزار چوب صندل حک شده به زیبایی (و بسته بندی شده از چرم) ، چوب آبرلیت به هنر زیبایی و ظرافت مردانگی تسلط یافته و آن را با فناوری صالح آشنا کرده است.

محصولات آنها به گونه ای طراحی شده اند که نیازهای روزمره شما برای ریش را از طریق ابزارهای نوآورانه و مواد طبیعی ، ارگانیک ساده تر می کنند – و این دقیقاً همان کاری است که آنها انجام می دهند.

غرفه های Aberlite Pro و Cordless Aberlite Go با یک محصول مسافرتی که واقعاً کار می کند ، پیش زمینه جدیدی در سهولت ریش دارند و باعث صرفه جویی در وقت ، پول و ناامیدی مشتریان می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Aberlite ، لطفاً برای کمپین Kickstarter به www.aberlite.com & aberlitepro.com مراجعه کنید.

تنگ ما
آبرلیت
[email protected]

تصاویر مرتبط

aberlite-pro.jpg
Aberlite Pro
دستگاه صاف کننده گرم که برای ریش کردن یک ریش نامنظم و ایجاد جلوه آن کاملتر ، نرم تر و ظریف تر در دو دقیقه طراحی شده است.

منبع Aberlite

پاسخی بگذارید