دانشگاه CitraBlue از دانشگاه فلوریدا – سنت آگوستین گراس اکنون برای فروش در دسترس است

CHARLESTON ، S.C.، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – دانشگاه فلوریدا CitraBlue first اولین نسخه تورفگراس را طی بیش از یک دهه منتشر کرد سنت آگوستیناکنون در سراسر کشور برای خرید در دسترس است فلوریدا. در حال حاضر بیش از 350 هکتار در ایالت Sunshine وجود دارد که با افزایش نمایی در 2021 پیش بینی می شود. این چمن محصولی از سالها تحقیق ، توسعه و آزمایش است که از سال 2006 آغاز و به رهبری پرورش دهنده UF دکتر کوین معروف. CitraBlue ، که توسط Sod Solutions، Inc. به بازار عرضه می شود ، طبیعتاً برای آن ساخته شده است فلوریدا و دارای بسیاری از ویژگی های بهبود یافته نسبت به چمنزارهای دیگر است که ممکن است به بسیاری از چالش های زیست محیطی سراسر کشور پاسخ دهد.

صفات CitraBlue با باریک کردن صدها خط مختلف چمن ایجاد شد. آن چمنزارهای برنامه با گذشت زمان از بین رفتند تا اینكه این روند فقط با یك تنوع در جای خود باقی ماند. این چمن برای مقابله با بیماری ابتدا و مهمتر از همه ساخته شد. این خصیصه ای بود که دکتر کنووری در درجه اول در سالهای تحقیق خود به دنبال آن بود و او معتقد است که این تنها چیزی است که دارد. CitraBlue مقاومت بالاتری را در برابر بیماریهای آسیب رسان به لکه های خاکستری برگ ، پوسیدگی ریشه و لکه های بزرگ نشان داده است. سایر صفات شامل تداوم خشکسالی ، سرعت رشد آهسته تر از گل فلاتام سنت آگوستین ، سایبان متراکم برای کاهش فشار علفهای هرز است و این یکی از گزینه های برتر برای تحمل سایه در ایالت است. از لحاظ بصری قابل توجه ترین رنگ آبی و سبز بی نظیر آن است که آن را در زمینه ای از چمنزارهای دیگر جدا می کند. این امر به کاهش باروری بیش از حد منجر می شود.

اخبار مرتبط  آکرنا کسب مقدار زیادی از ارگانیک ها را کامل می کند

گفت: “فقط رنگ به تنهایی باعث می شود جایی که بسیاری از چمنها در یک حیاط خوب به نظر می رسند اما دیگری نیست.” اریک بارتل از ساحل ورو مبتنی بر Gulf Kist Sod. “این چمن به دلیل داشتن رنگ تنها در تمام حیاط ها خوب خواهد بود و فکر می کنم وقتی یک همسایه آن را داشته باشد ، همه افراد دیگر می خواهند آن را بخواهند.”

اخبار مرتبط  برنده تمام پولها! بازگرداندن فروش شاهدانه نوادا

پروفسور دکتر Kenworth یکی از پرورش دهنده های برتر تورفگرا در صنعت است. CitraBlue اولین نسخه از برنامه ای است که بخشی از آن توسط بیش از 20 تولیدکننده نوشابه در سراسر ایالت تأمین می شود فلوریدا. آنها ، در رابطه با تولید کنندگان Turfgrass از فلوریدا، برای کمک به توسعه این تنوع ، یک گروه پشتیبانی تحقیقاتی به نام Turf Research Florida (TRF) تشکیل داد. این گروه شامل بیشترین تولیدکننده برتر تورفگراس در ایالت آفتاب است.

دکتر کنورتی گفت: “ما از CitraBlue و آنچه که آن را برای صنعت چمنزار به ارمغان خواهد آورد بسیار هیجان زده هستیم.” “پاسخ دهی به رشد و آزمایش های چشم انداز بسیار مطلوب بوده است. ما انتظار داریم که با گسترش تولید ، در آینده یاد بگیریم و به اشتراک بگذاریم.”

اخبار مرتبط  طرفداران 24 مخالف با حمایت از قانون ورود به حریم خصوصی ، در رای کلیدی دادگاه پیروز شدند

CitraBlue St. Augustine با مقاومت و پایداری خود ، خود را به عنوان چمن برتر معرفی کرده است. فلوریدا و نیمه جنوبی کشور برای سالهای آینده برای خرید آنلاین و برای کسب اطلاعات بیشتر به CitraBlue.com مراجعه کنید.

Sod Solutions در طی 27 سال گذشته از جمله Palmetto به پیشرفت و انتشار بیش از 20 نوع مختلف تورفگراس در بازار کمک کرده است.® سنت آگوستین، EMPIRE® Zoysia و جشن®، عرض 36® و NorthBridge® برموداگراس. این شرکت مستقر است کوه دلپذیر ، SC.

CitraBlue سنت آگوستین بهبود یافته است سنت آگوستین انواع turfgrass توسعه یافته توسط دانشگاه فلوریدا برنامه پرورش turfgrass تحت توافق نامه خدمات پشتیبانی مالی با تولید کنندگان Turfgrass فلوریدا، شرکت (TPF). CitraBlue سنت آگوستین به طور انحصاری به TPF مجاز است توسط بنیاد فلوریدا Seed Producers، Inc. ، یک سازمان پشتیبانی مستقیم از دانشگاه فلوریدا.

SOURCE Sod Solutions، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.sodsolutions.com