Toad Hollow Vineyards به سومین شراب برگ می پیوندد

بر اساس هالدزبورگ، شهرستان سونوما ، کالیفرنیا، Toad Hollow Vineyards سالانه حدود 70،000 مورد تولید می کند. “انتخاب Francine” Chardonnay Unoaked از شهرستان مندوچینو از لحاظ تاریخی راننده شراب سازی بوده است. نمونه کارها شراب سازی شراب سازی ، به دلیل ارتباط با کیفیت با قیمت مشهور است ، همچنین شامل تحسین بسیار معتبر شهر سونوما خشک از Pinot Noir ، Montoty County Pinot Noir ، Sonoma County Merlot و Lodi Cabernet است. علاوه بر این ، کارخانه شراب سازی شراب دو شراب با انگور از جنوب جنوبی وارد می کند فرانسه: شراب جادویی Amplexus Sparkling Cremant Brut و Risqué Sweet & Sparkling Wine. فرانکی خاطرنشان می کند: “تمرکز ما همواره رویکردی صمیمانه به عرضه شراب های جدی بوده است. هر شراب که ابرقهرمان منطقه ای را نشان می دهد در عین حال که بسیار نزدیک است” ، اشاره می کند.

اخبار مرتبط  مدیر عامل شرکت حمل و نقل و مدیر مالی برای شرکت در کنفرانس Laguna مجازی مورگان استنلی 2020

می گوید: “اضافه شدن وزغ هالوو ، جایگاه ما را در بازار شراب ایالات متحده تقویت می کند.” الکس پاگون. وی می افزاید: “وزغ هلوو سابقه بی سابقه ای در ساخت شرابهای منحصر به فرد دارد که به ایجاد تغییراتی در سبک کمک کرده است. Chardonnay unakak یکی از اولین نوع از این نوع در آمریکا بود و Dry Rosé of Pinot Noir مدتها قبل از شوق Rosé اخیر تولید شد. “”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor Develops Ultimate Roll (PHO-2770)

وی گفت: “من بیش از دهها سال است که تماشای وزغ هالو را تحت تأثیر قرار داده ام و تحت تأثیر آنچه شریک فرانکی و وزغ هالو و CFO قرار گرفته است ، اریک تورسون انجام داده اند من بسیار هیجان زده هستم که بالاخره بخشی از این تیم ، تاریخ شگفت انگیز آنها و اکنون آینده خواهم بود. ” باب گینمعاون رئیس جمهور شراب برگ سوم.

اخبار مرتبط  BetterLife Pharma سهامداران را در مورد خرید پیشنهادی خود از Altum به روز می کند

سوم شراب Leaf Wines صاحب و نمایانگر مارک های نمادی مانند Mulderbosch از Stellenbosch است ، آفریقای جنوبی؛ Empire Estate و وینی از Finger Lakes ، NY؛ آب از والا والا ، WA؛ و ENTER. از ژاپن.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شراب برگ سوم مراجعه کنید به: www.thirdleafwines.com

تماس با ما در ، [email protected].

SOURCE وزغ های انگور توخالی توخالی

لینک های مربوطه

http://www.toadhollow.com

پاسخی بگذارید