5 نکته برای درمان واقعیت های دردناک کار از خانه

استرلینگ ، بیماری.، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ممکن است ایده کار از خانه جذاب به نظر برسد ، اما بسیاری از افراد واقعیت را کشف می کنند بسیار متفاوت است. علاوه بر چالش هایی مانند پیمایش یک برنامه آشکار ، مشاجره کردن کودکان و به اشتراک گذاشتن پهنای باند وای فای خود با یک خانواده ، دردهای مزاحم احتمالاً دچار خستگی شده است. به همین دلیل وهل تولیدکننده ماساژور درمانی در منزل با متخصص بیهوشی و متخصص درد دکتر مصاحبه کرده است. آنیتا گوپتا برای راهنمایی در مورد مدیریت درد خود هنگام کار از خانه.

دکتر گوپتا توضیح می دهد: “میلیون ها نفر با درد مزمن زندگی می کنند ، بسیاری از آنها به دلیل تغییرات اخیر در شیوه زندگی مانند کار از خانه ، علائم تشدید شده ای را تجربه می کنند.” “در حالی که یک برنامه جامع مدیریت درد از طرف پزشک شما توصیه می شود ، متاسفانه ، COVID-19 موانع در دستیابی به درمان را افزایش داده است.” او نکات زیر را برای اینکه در تسکین درد خود درگیر هستید ، توصیه می کند:

1 ماساژ را به کارهای روزمره خود اضافه کنید.

ماندن از درد یکی از بهترین راه های پیشگیری از آن است و یک روش عالی اضافه کردن ماساژ به کارهای روزمره شما است. تنش عضلانی را با تقویت جریان خون تسکین می دهد. با فعال کردن ژن هایی که به طور طبیعی تورم را کاهش می دهد باعث آرامش عضلات و کاهش التهاب می شود. ماساژورهای دستی گزینه ای عالی برای حفظ رژیم ماساژ هستند زیرا می توانند از آن در راحتی منزل استفاده کنند. به عنوان مثال ، ماساژ بسته بندی Wahl Deep Knead هم گرما درمانی و هم ماساژ درمانی شیاتسو را ارائه می دهد. شش گره ماساژ شیاتسو برای شبیه سازی احساس انگشتان واقعی در حال فشار در فشارهای مختلف از نظر ارتفاع متفاوت هستند و می توان آنها را طوری برنامه ریزی کرد که در جهت عقربه های ساعت یا جهت عقربه های ساعت بچرخند. می توان با پیچیدن آن در قسمت بالای کمر یا گردن و کشیدن دستگیره های نرم و انعطاف پذیر برای فشار بیشتر ، آن را سفارشی سازی کرد.

2 فعالیت بدنی را ادامه دهید.

ممکن است مسافرت نداشته باشید ، اما مستقیماً از تمام شب در رختخواب ، به تمام روز در رایانه نروید. استراحت منظم در روز کار خود را ، ترجیحاً شامل ورزش کنید. برنامه های ورزشی مبتنی بر خانه بصورت مجازی در دسترس هستند و می توانند تحت راهنمایی پزشک شما ادامه پیدا کنند. لباس های راحت بپوشید ، به زمان کشش و اجرای ماساژور دستی برای کاهش شعله های تمرینی بعد از ورزش بپردازید. برای سالم ماندن و کاهش خطر سقوط ، اقدامات قدرت و متعادل را نیز در نظر بگیرید. در هر صورت درد قفسه سینه ، سرگیجه یا بیماری هنگام ورزش را به یاد داشته باشید ، مهم است که به خاطر داشته باشید که به دنبال مشاوره پزشکی باشید.

3 فضای کاری منزل خود را تنظیم و تنظیم کنید.

سعی کنید از محیط ارگونومیکی که در دفتر داشتید تقلید کنید. ارتفاع صندلی خود را در صورت لزوم تنظیم کنید و پاهای خود را روی زمین صاف نگه دارید. اگر صندلی کار در خانه هنوز هم به هم نرسیده است ، برای استقرار بهتر و فشار کمتری در قسمت تحتانی کمر خود ، بند را در قسمت کمری در نظر بگیرید. درد کمر و گردن می تواند نتیجه نگه داشتن سر در زاویه نزولی برای نگاه کردن به رایانه باشد ، بنابراین سعی کنید مانیتور خود را به سطح چشم بکشید.

4 سطح استرس و سلامت روانی خود را مدیریت کنید.

عضلات مزمن و درد مفاصل ممکن است در مواقع افزایش استرس ، مانند تغییر روال که برای افراد مبتلا به COVID-19 به وجود آمده است ، تشدید شود. کاهش استرس و درمانهای رفتاری در تسکین بخش اعصاب مرکزی و پاسخ به درد بسیار حیاتی است. یکی از راه های انجام این کار ، نگه داشتن عادت های قبل از COVID-19 هنگام کار در خانه است. به عنوان مثال ، دوش گرفتن و لباس پوشیدن انگار می خواهید به دفتر بروید. آیین آشنا می تواند به حفظ نگرش با انگیزه و مثبت کمک کند. با این حال ، پیدا کردن جدایی بین زندگی کاری و زندگی خانگی به همان اندازه مهم است. بنابراین اگر میز ناهار خوری شما اکنون میز شماست ، سعی کنید تا آخر هفته دفتر خود را به صورت کمد تنظیم کنید – از همه ، دور از چشم ، از ذهن.

5 مطابق دستور پزشک ، رژیم پزشکی خود را حفظ کنید.

در حالی که اکنون ممکن است مراجعه به پزشک کمتری داشته باشد ، به یاد داشته باشید ، اکثر داروها نباید ناگهان قطع شوند زیرا این امر می تواند بیماری سیستمیک را بدتر کند. اگر از در دسترس بودن داروهای خود نگران هستید ، از پزشک خود در مورد احتمال افزایش عرضه شما از 30 به 60 روز سوال کنید. یا اگر قرار است برای دریافت مجدد نسخه از پزشک معاینه شوید ، ببینید پزشک شما حاضر است این کار را بطور عملی انجام دهد یا خیر. سرانجام ، بسیاری از داروخانه ها تحویل خانه را ارائه می دهند و این امر نیاز به تعامل حضوری را کاهش می دهد.

دکتر گوپتا ادامه داد: “اکنون ، بیش از گذشته ، اولویت بندی سلامتی شما بسیار مهم است.” “نکات فوق فقط برخی از راه هایی است که می توانید بهزیستی جسمی خود را بهبود بخشید ، و قدرت لازم برای حرکت بهتر در چالش های روزمره زندگی را از طریق این همه گیر جهانی پیدا خواهید کرد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات و ابزارهای مدیریت درد به WahlUSA.com مراجعه کنید.

موارد فوق باعث ایجاد رابطه پزشک-بیمار نمی شود و درنظر گرفته نمی شود که هیچ راهنمایی پزشکان معالج خود را جایگزین کند.

درباره محصولات خانگی Wahl
Wahl Home Products بخشی از شرکت Wahl Clipper است که در آن مستقر است استرلینگ ، بیماری. بیش از 100 سال است که این شرکت همچنان یک نام معتبر و پیشرو در صنعت باقی مانده است ، و محصولاتی را برای مراقبت از شخصی مصرف کننده ، نظافت حیوانات و تجارت حرفه ای و زیبایی سالن آرایشگری تولید می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به WahlUSA.com مراجعه کنید.

منبع Wahl

لینک های مربوطه

https://wahlusa.com

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود اروپا ، بازار وسایل زیبایی در سال 2027 از 8،209.21 میلیون دلار در سال 2019 به 19،741.29 میلیون دلار برسد.