چگونه یک شرکت Vape در مبارزه با Coronavirus در حال کمک است

ایروین ، کالیفرنیا.، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – هنگامی که FDA راهنمایی های خود را برای شرکت هایی که می خواهند با تولید موقت ضدعفونی کننده کرونوی ویروس قدم بگذارند و با تولید موقت ضدعفونی کننده دستی کمک کنند ، منتشر کردند ، احتمالاً انتظار چنین چیزی را نداشتند. در حالی که بسیاری از شرکت ها پا به این چالش گذاشتند ، Black Note ، یک شرکت الکترونیکی مایعات ، یکی از جدیدترین اقداماتی است که در زمینه حمایت از کسانی که تحت تأثیر COVID-19 هستند ، کاری انجام داده است.

این زمانی است که همه ما باید برای رسیدن به افراد آسیب پذیر در بین ما جمع شویم. در میان کمبود ضدعفونی کننده های موثر ، بخشی از عملیات تولید خود را به تولید بطری های ضد عفونی کننده جدید با نام SOS: Save One Soul اختصاص می دهند.

اخبار مرتبط  نه شرکت پیشرو از ابتکار جدید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت به سمت آینده خالص انتشار صفر رونمایی کردند

اهمیت شستشوی دست به عنوان ابزاری برای کاهش سرعت انتشار COVID-19 قابل اغماض نیست. در کنار فاصله اجتماعی ، این یکی از مؤثرترین و جهانی ترین کارهایی است که همه ما می توانیم انجام دهیم. به همین دلیل FDA راهنمایی های خود را منتشر کرد ، و مسئولیت های اجتماعی به همین دلیل است که Black Note برای تأمین نیاز جامعه در حال حاضر ، و ماشین آلات موجود در تاسیسات تولیدی خود ، قدم برداشته است. ایتالیا روز و شب برای برآوردن تقاضا در حال اجرا هستند.

ضدعفونی کننده جدید کاملاً مطابق با دستورالعمل های FDA و سازمان بهداشت جهانی (WHO) است ، حاوی 80٪ الکل و 99.9٪ میکروب را می کشد. در حال تولید و بطری است ایتالیا، در 60 میلی لیتر در 2 لیتر اونس. بطری هایی مانند این شرکت معمولاً برای مایعات الکترونیکی خود استفاده می کند. بطری محصول با کد ملی داروی زیر (NDC) در FDA ثبت شده است: 76550-001-01

اخبار مرتبط  کیزیک همکاری مشترک با بنیاد پارکینسون را آغاز می کند

ضد عفونی کننده علاوه بر اسید اتیل یا ایزوپروپیل الکل ، پراکسید هیدروژن ، گلیسیرین و آب را در خود جای داده است ، و این یک قوام بسیار نازک تر از یک ژل ضد عفونی کننده معمولی است. در ترکیب با بطری های جمع و جور ، این باعث می شود در خارج از خانه برای استفاده مناسب باشید زیرا بدون نیاز به آب جاری آب را ضد آب می کند و به خودی خود سریع خشک می شود.

ضد عفونی کننده موجود است $ 3.99 در هر بطری ، و اگر آن را به همراه برخی از محصولات مایع الکترونیکی معمولی Black Note خریداری کنید ، حمل و نقل رایگان نیز در دسترس است. شما می توانید بطری ها را بصورت جداگانه خریداری کنید ، اما با تشخیص نیاز شدید به ضد عفونی کننده دست در این مواقع نامشخص ، آنها نیز بصورت عمده فروشی از طرف شرکت در دسترس هستند.

اخبار مرتبط  FUN WINE® در شرف تغییر صنعت نوشیدنی با MONK FRUIT است که قبلاً هرگز در راه اندازی HARD BUBBLY COLLECTION ™ و معرفی اولین بطری های شراب آلومینیومی 330 میلی لیتری آمریکای لاتین - español English انگلیسی

این شرکت یک پیام ساده دارد: “ما با هم این ویروس را شکست خواهیم داد. حرکت به ناشناخته ها دشوار است ، اما همانطور که ما همچنان درک بهتر چگونگی کند کردن گسترش COVID-19 را درک می کنیم ، همه ما یک چیز را می دانیم که مهمترین آن است تفاوت: دستهای سالم و سالم زندگی را نجات می دهد. ما امیدواریم که شما و خانواده های شما در این مواقع بی سابقه سالم و سالم بمانند. “

این بیانیه مطبوعاتی از طریق 24-7PressRelease.com صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.24-7pressrelease.com مراجعه کنید.

منبع یادداشت سیاه

لینک های مربوطه

https://www.blacknote.com/