پوشش های صورت RealShield ™ راه حل پیشگامانه برای نیازهای بهداشتی جدید برای رستوران های LA را ارائه می دهد

لاس وگاس، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – RealShield توسط رشرکت Acing Optics، یک چهره با حق بیمه مقرون به صرفه ساخته شده در ایالات متحده آمریکا تبدیل شده است راه حل برتر برای رستوران ها در سراسر شهرستان لس آنجلس به عنوان آنها در تلاش برای مطابقت با دستورالعمل های بهداشتی جدید منتشر شده توسط بخش بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس.

پروتکل برای افتتاح رستوران ها برای ناهار خوری در محل بیانگر نیاز به پوشیدن محافظ صورت توسط استندست و سایر کارمندان هنگام سرویس دهی به مشتریان در سطح شهر است. فناوری پیشگامانه RealShield perfectly کاملاً با استفاده از این طراحی با دوام و مقاوم در برابر پارامترها ، این پروتکل ها را برطرف می کند.

با بیش از 72000 رستوران و بیش از 1 میلیون نفر که هم اکنون در رستوران های LA کار می کنند ، محبوبیت سپرهای سبک وزن بسیار زیاد شده است.

طبق گفته تیمی از خبرگان سیستم مراقبت های بهداشتی Iowa City VA بخش داخلی ، سپرهای صورت مزایای بسیاری نسبت به ماسک ها دارند و باید به عنوان بخشی از راهکارهای کاهش انتقال در محیط های جامعه گنجانده شوند.

“محافظت از مردم و سطوح در DNA شرکت است. تیم های ما با استفاده از آخرین یافته های کارشناسان و دانشمندان ، RealShield را از ابتدا طراحی کردند.” کریستف فرمنترئیس هیئت مسابقه نوری. وی گفت: “از زمان شروع همه گیری ، ما مسئولیت این را داشتیم که از 20 سال تخصص خود در زمینه پوشش چهره در Racing Optics استفاده کنیم تا محصولی را طراحی کنیم که محافظت بهتری نسبت به ماسک صورت داشته باشد و RealShield متولد شد!”

برخلاف سایر محافظ های صورت موجود در بازار ، RealShield ™ به راحتی تکان دهنده است ، قابل استفاده مجدد است ، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش می افزاید و در بیشتر کلاه ها و تابلوها قرار می گیرد.

وی گفت: “ما از اینكه آنها درهای رستوران خود را با RealShield ™ بازگشایی می كنند ، خوشحالیم كه راه حل برتر برای ایالت لس آنجلس است.” بارت ویلسون، رئیس مسابقه نوری. “ما از این فرصتی که می توانیم به صاحبان مشاغل همکار کمک کنیم ، درهای خود را باز نگه دارند و کارمندان و مشتریانشان ایمن باشند ، سپاسگذاریم.”

به دلیل طراحی نوآورانه مدرن و سطح بالا مواد LEXAN، محافظ صورت به اندازه کافی راحت است که کارکنان بتوانند ساعت ها بپوشند بدون اینکه حواسشان پرت شود.

کریستینا گرانت، مالک رستوران آشپزخانه ساحلی در همسایگان ایالت نارنجی ، درهای خود را با پوشش RealShield ™ برای جواهرات گشودنی باز کرده است. گرانت گفت: “ما تجهیزات محافظتی جدید داریم و اکنون می توانید چهره های خندان ما را به خاطر RealShield see ببینید.” “مأموریت ما در آشپزخانه ساحلی ارائه یک تجربه ناهار خوری با کیفیت در یک فضای راحت و دوستانه با قوام است که میهمانان را به شما باز می گرداند. اکنون ، ما می توانیم این کار را دوباره با کارکنان خود انجام دهیم که RealShield wearing بپوشند.”

رستوران ها و مشاغل دیگر به محافظ صورت با کیفیت بالا نیاز دارند تا تیم های آنها بتوانند با خیال راحت در داخل خانه و خارج از منزل کار کنند. RealShield ™ راه حل برتر است برای رستوران های LA County که می خواهند با خیال راحت و با لبخند به کار خود برگردند!

درباره مسابقه اپتیک

مسابقه اپتیک ، شرکت یک تجارت خانوادگی است که در جنوب تأسیس شده است کالیفرنیا در سال 1999 توسط بارت ، استیو و ست ویلسون. در حال حاضر واقع شده است لاس وگاس ، نوادا، این شرکت به میراث خانواده ویلسون در مسابقه ادامه داده است.

Racing Optics چند لایه با پارچه لایه باز تبدیل به یک قطعه در مسابقات حرفه ای و رقابتی به طور یکسان شده است ، که با افسانه هایی مانند تونی استوارت، ریکی کارمیچال، و برندگان بی شماری دیگر. RealShield جدیدترین اختراع در این شرکت است.

درباره RealShield

پوشش چهره حق بیمه RealShield یک محافظ تمام عیار از نظر نوری کاملاً مقرون به صرفه است که به راحتی به کلاه یا ویزور مورد علاقه شما متصل می شود. طراحی ضد انقباض در انتظار ثبت اختراع برای راحتی مناسب و ماندگار و بهینه سازی شده و با استفاده از حق بیمه تولید می شود LEXAN ماده ای که در برابر قطرات هوا و ذرات معلق در هوا محافظت می کند. با افتخار در ایالات متحده آمریکا.

مخاطب رسانه ای:
لورالی لوی
[email protected]
702-406-3471

منبع RealShield

اخبار مرتبط  گزارش های شرکت Sunniva در مورد وضعیت تشکیل صورت های مالی سالانه و اعلامیه های پیش فرض