شریک عمده فروشان Instacart و C&S برای ارائه راه حل های تجارت الکترونیکی به شبکه فروشندگان مستقل

وی گفت: “اتصال بقالی های محلی به مشتریان خود به صورت آنلاین برای Instacart بسیار باورنکردنی است و امروز نیاز به این مهمتر از همیشه است.” کریس راجرز، معاون رئیس جمهور خرده فروشی در اینستاکارت. “این بسیار مهم است که خانواده ها از خرده فروشانی که دوست دارند و به آنها اطمینان دارند دسترسی پیدا کنند. نیاز.”

اظهار داشت: “C&S مفتخر است که توانایی جابجایی مشاغل خرده فروشی ما را برای حرکت آنلاین تجارت خود فراهم کند.” کوری کویرینگمعاون خدمات خرده فروشی در عمده فروشان C&S. “اکنون بیش از گذشته ، خریداران به ایمنی و راحتی خرید آنلاین و تحویل خانه احتیاج دارند. خدمات Instacart در ارائه یک تجربه خرید بی نظیر بی نظیر هستند.”

به عنوان بخشی از مشارکت ، C&S کمک خواهد کرد تا شبکه خود را از مواد غذایی مستقل به بازار Instacart وارد کنید. این شرکت ها برای کمک به خرده فروشان برای ایجاد تجارت الکترونیکی و ارائه تحویل به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان ، از نزدیک همکاری خواهند کرد. هنگامی که بقال فروشی در بازار Instacart زندگی می کند ، مشتریان می توانند به وب سایت Instacart مراجعه کنند یا برنامه تلفن همراه را بارگیری کنند ، وارد شهر خود شوند ، فروشگاه خود را انتخاب کنند و شروع به افزودن موارد به سبد مواد غذایی Instacart کنند. یک خریدار شخصی Instacart سفارش را در مدت زمان مشخص مشتری – همان روز یا برای برنامه ریزی مناسب ، حداکثر تا دو هفته از قبل انتخاب و تحویل می دهد. کلیه سفارشات Instacart به طور پیش فرض برای “اطمینان از تحویل درهای من در درب من” سفارش می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان تحویل های خود را با خیال راحت دریافت کرده و می توانند دستورالعمل های مسافت اجتماعی را حفظ کنند.

اخبار مرتبط  CAULIPOWER® سریال های مشهور حزب پیتزا مشهور 'CAULIPOWER® & CHILL' را راه‌اندازی کرد

Instacart و C&S هر دو نقش اساسی در حمایت از فروشگاه های مواد غذایی مستقل در سراسر کشور دارند. آ مطالعه اخیر توسط دکتر رابرت کولیک مشاوره اقتصادی NERA نشان داد كه اینستاكارت به بقالی ها اجازه می دهد روابط مشتری موجود را حفظ كنند و روابط جدیدی را جذب كنند – همگی در ضمن محافظت و ایجاد شغل در فروشگاه های آجری و ملات. اینستاکارت با کمک به فروشندگان خرده فروشی مواد غذایی ، صنعت مواد غذایی و اقتصاد محلی ایالات متحده را تقویت می کند. به همین ترتیب ، C&S به طور مداوم در حال تحول است تا محصولات ، خدمات و راه حل های جدید و با صرفه اقتصادی را که خرده فروشان به آن احتیاج بیشتری دارند ، ارائه دهد.

اخبار مرتبط  WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

C&S بیش از 7،700 سوپر مارکت مستقل ، فروشگاه های زنجیره ای ، پایگاه های نظامی و موسسات با بیش از 137،000 محصول مختلف تأمین می کند. امروز Instacart با بیش از 350 خرده فروش محبوب ملی ، منطقه ای و محلی همکاری می کند تا از بیش از 25،000 فروشگاه در بیش از 5،500 شهر در ایالات متحده و ارائه خدمات تحویل دهد. کانادا.

درباره Instacart
Instacart رهبر آمریکای شمالی در فروشگاه های مواد غذایی آنلاین و یکی از سریعترین شرکتهای تجارت الکترونیک است. خریداران اینستاکارت خدمات تحویل و وانت یک روزه را ارائه می دهند تا مواد غذایی تازه و ملزومات روزمره را برای افراد مشغول و خانواده در سراسر ایالات متحده و کانادا. Instacart با بیش از 350 خرده فروش محبوب ملی ، منطقه ای و محلی از جمله آلبرتسون ، ALDI ، Costco ، Kroger ، Loblaw ، Publix ، Sam’s Club ، Sprouts ، Walmart Canada و Wegmans در میان دیگران همکاری کرده است و از این طریق بیش از 25000 فروشگاه را در سراسر دنیا ارائه می دهد. از 5،500 شهر در آمریکای شمالی. خدمات تحویل Instacart برای بیش از 85٪ خانوارهای آمریکایی و 70٪ خانوارهای کانادایی در دسترس است. فن آوری شرکت برتر این شرکت همچنین از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برخی از بزرگترین بازیگران خرده فروشی جهان پشتیبانی می کند ، از وب سایت ها ، برنامه ها و راه حل های تحویل آنها با برچسب سفید. Instacart عضویت Instacart Express را برای تحویل رایگان نامحدود در سفارشات ارائه می دهد 35 دلار. برای اطلاعات بیشتر یا برای شروع خرید ، به این قسمت مراجعه کنید www.instacart.com. برای هر کسی که علاقه مند به یک خریدار Instacart شود ، بازدید کنید https://shoppers.instacart.com/.

اخبار مرتبط  XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا ربات خلاuum جاروی خود را در Indiegogo راه اندازی کند

درباره C&S Wholesale Grocers، Inc.
C&S Wholesale Grocers، Inc. بزرگترین شرکت عرضه کننده عمده فروشی مواد غذایی در ایالات متحده و پیشرو صنعت در نوآوری در زنجیره تأمین است. C&S که در سال 1918 به عنوان تأمین کننده فروشگاه های مواد غذایی مستقل تأسیس شد ، هم اکنون به مشتریان در هر اندازه خدمات ارائه می دهد ، با ارائه بیش از 7،700 سوپر مارکت مستقل ، فروشگاه های زنجیره ای ، پایگاه های نظامی و موسسات با بیش از 137،000 محصول مختلف. ما یک شهروند شرکتی درگیر هستیم و از عواملی حمایت می کنیم که بر جوامع ما تأثیر می گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً بازدید کنید www.cswg.com.

SOURCE Instacart

لینک های مربوطه

http://www.instacart.com