U-Haul 30 روز ذخیره رایگان را برای قربانیان مورسویل تورنادو ارائه می دهد

گفت: “این برای این جامعه ویران کننده است.” پاتریک گونهشرکت U-Haul از ایندیانا مرکزی رئيس جمهور. “خانه ها و مشاغل آسیب دیده اند. بسیاری از این افراد قبلاً با چالش های ناشی از شیوع COVID-19 روبرو شده اند ، و اکنون مانع دیگری برای پرش دارند.

“از آنجا که مردم شروع به جمع آوری قطعات می کنند ، ما می خواهیم محلی را برای آنها فراهم کنیم تا وسایل خود را بدون هیچ هزینه ای به مدت یک ماه ذخیره کنیم.”

افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه امدادرسانی در برابر بلایای U-Haul یا نیاز به ترتیب 30 روز ذخیره رایگان خود هستند باید با این موارد تماس بگیرند:

اخبار مرتبط  MoneyGram خبر از تمدید سه ساله روابط با Walmart می دهد

U-Haul Moving & Storage Eagledale

2960 جاده لافایت

ایندیاناپولیس ، IN 46222

(317) 923-1508

U-Haul Moving & Storage of Plaza Southern

4011 S. East St.

ایندیاناپولیس ، IN 46227

(317) 787-6368

فروشگاه های U-Haul تجهیزات لازم را برای کمک به بازیابی طوفان مانند جعبه ، تارپس ، پروپان و مخازن پروپان ارائه می دهند. U-Haul از مشتریان می خواهد تا اطمینان حاصل كنند كه مخازنشان از بین بروند زیرا پروپان در صورت قطع برق طولانی مدت از این كار خوب است.

U-Haul یک ماه ذخیره رایگان خود را ارائه داد 12 مارس به دانشجویان دانشگاه که برنامه مدرسه آنها توسط COVID-19 قطع شد. این پیشنهاد در سراسر ایالات متحده و کانادا.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul برای رفع نیازهای مشتریان و جوامع باز است. برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که U-Haul برای تقویت پروتکل های نظافت ، محافظت از اعضای تیم و مشتریان انجام داده است ، و برنامه هایی را توسعه داده اید که ذاتاً باعث ترویج مسافت های اجتماعی و تجارت بدون تماس می شوند ، لطفاً به uhaul.com/announcement مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  راه اندازی خرده فروشی جهانی Fenty Skin

درباره U-Haul

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده است ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 167،000 کامیون ، 120،000 تریلر و 43000 دستگاه بکسل در آن رشد کند. U-Haul نزدیک به 697،000 اتاق و 60.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در کل ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

اخبار مرتبط  کیسه های ایستاده برای دیدن رشد تقاضای قوی در برنامه های غذایی فرآوری شده تا سال 2024

مخاطب:

آندره باتچلور
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com

پاسخی بگذارید