هالشتاین Artesian Water 19000 لیتر آب به کلینیک Benidorm به بیماران اسپانیا و کارمندان بیمارستان اهدا می کند!

مدیر عامل شرکت هلشتاین Artesian مدیر عامل آب گفت: “ما از خیرین مختلف آب در سراسر جهان پشتیبانی می کنیم ، اما وقتی همه گیر Covid 19 شروع به کار کرد ، بلافاصله سؤال کردیم که ما می توانیم به بهترین وجه با آب خود کمک کنیم.” الكساندر محر. “وقتی اسپانیا به یکی از مرکز های حماسه تبدیل شد ، ما می خواستیم حداقل در آنجا سهم کوچکی داشته باشیم.”

اخبار مرتبط  ارتقاء از 'خرده فروش هوشمند' به 'ارائه دهنده خدمات خرده فروشی هوشمند' باعث افزایش فروش در جشنواره خرید Suning.com در 818

درباره آب هلشتاین Artesian:
در بهار 1999 بنیانگذاران الیزابت و کارله‌ینز محرکه سه نفرشان کودکان اسکندر، فیلیپ و استفانی دیگر نباید نوشیدنی هایی با قند زیاد مانند آب میوه و لیموناد بنوشند. اما پس از آن جستجوی “آب ایده آل” و اینکه چه پارامترهایی از این قبیل آب خالص باید شروع می شود شروع می شود .بعد از همکاری با تیمی از دانشمندان و کارشناسان آب برای چندین سال ، آنها هر آب موجود تجاری را آزمایش و نوشیدند و دریافتند که تقریباً همه به نوعی تحت درمان قرار گرفته بودند ، بنابراین آنها با کمک هیدرولوژیست ها یک جستجوی جهانی را برای شناسایی زمینی که در آن می توان به طور طبیعی آب خالص ایجاد کرد که با هشت عامل آنها برای “کمال” مطابقت داشته است. شش سال بعد ، در خانه آنها در آلپ اتریش کشف شد و اکنون به صورت اشتراکی در دسترس است: درمان نشده ، بدون فیلتر ، غیر سازش.
اطلاعات در مورد آب آرتزی هالشتاین در www.hallsteinwater.com

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی تایر زمستانی از 16،236.12 میلیون دلار در سال 2018 به 20.562.12 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 3.43٪ رشد کند.

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=O9tT2FyXj5I
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174917/Muhr_Family.jpg

SOURCE Alpine Water GmbH