شرکت Valens توافق نامه تولید سفارشی را با نوآوری محصول بعدی نسل ، آیه کانابیس ، برای راه اندازی بزرگترین ، کنسانتره فوق العاده پریمیوم در کانادا اعلام کرد

  • براساس توافقنامه پنج ساله اولیه ، شركت Valens طیف وسیعی از محصولات نوآورانه و جدید از جمله فروپاشی مشتق از هیدروكربن را تولید خواهد كرد كه یكی از اولین ورودهای این كشور به بازار قانونی کانادا است.
  • دو خط تولید اولیه راه اندازی می شود. ابتدا خط آیه کنسانتره با فروپاشی و خط لوله محصول مبتنی بر نوآوری معرفی می شود. خط دوم برای راه اندازی ، Verse Originals شامل وپ ها و روغن هایی با کیفیت بالا با پروفیل های منحصر به فرد ترپن در نقاط قیمت با ارزش عالی خواهد بود.
  • مشارکت جدید اهرم خواهد کرد سōRSE توسط امولسیون والنس و سایر فناوریهای اختصاصی.

KELOWNA ، قبل از میلاد، 4 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Valens GroWorks Corp. (TSX: VLNS) (OTCQX: VLNCF) (“Valens” یا “شرکت Valens”) ، یک رهبر جهانی در زمینه توسعه و تولید محصولات نهایی مبتکرانه و شاهدانه ، امروز توافق نامه تولید سفارشی با آیه کانابیس (“آیه”) را اعلام کرد ، گروهی از مبتکران با تمرکز بر روی آوردن به فرمولاسیون های محصولاتی برتر. ریشه در علم کانابینوئید.

براساس توافقنامه پنج ساله اولیه ، شرکت Valens طیف وسیعی از محصولات نسل بعدی مانند خرد کردن مشتق از هیدروکربن- محصول بسیار پیش بینی شده توسط مصرف کنندگان باتجربه ، و همچنین یکی از اولین ورودی های قانونی کانادا را تولید و توزیع خواهد کرد. بازار. خط اول محصولات با نام تجاری تولید می شود اصل آیه ، که شامل طیف وسیعی از محصولات ضروری با کیفیت بالا مانند انواع انگورها و روغنها خواهد بود. برای دنبال کردن ، این شرکت خط تولیدی از قالبهای نوآورانه را با نام تجاری تولید و تولید می کند تمرکز آیه، از جمله قلمهای رزین وایپ زنده و انواع محصولات مبتنی بر آب که SōRSE را با استفاده از فناوری امولسیون Valens اعمال می کنند. طبق شرایط توافق نامه تولید سفارشی ، شرکت Valens حق امتیاز آیه را برای مدت 5 ساله پرداخت می کند. اطلاعات بیشتر در مورد خطوط تولید Verse را می توان در اینجا یافت.

وی گفت: “ما از تولید محصولات جدید و مورد انتظار طولانی با یک برند که کیفیت و نوآوری را به همان اندازه که ارزش داریم ، ابراز هیجان می کنیم.” تایلر رابرسونمدیر ارشد اجرایی شرکت Valens. “با همکاری آیه ، ما مجموعه ای گسترده از محصولات شاهدانه reimagined را که هنوز در بازار قانونی کانادا دیده نمی شود ، معرفی خواهیم کرد ، اما بسیار مطابق با انتظارات کاربران با تجربه حشیش است.”

قالب های محصول Vape و کنسانتره همچنان فرصت رشد قابل توجهی در بازار ارائه می دهند و بخش قابل توجهی از فروش شاهدانه را در آمریکای شمالی. در سال 2019 ، دسته بندی محصولات vape و کنسانتره 33 درصد از کل فروش ها را در بازارهای بالغ مانند کالیفرنیا و کلرادو. که در کلرادورشد فروش در این دسته از محصولات نسبت به رشد در رده گلها بیش از 50 درصد رشد فروش از 2016 تا 2019 را بر عهده دارد. علاوه بر این ، غلظت به تنهایی 14 درصد از فروش را تشکیل می دهد. کلرادو بازار قانونی1

اخبار مرتبط  حجم بازار خنک کننده غوطه وری تا سال 2027 ارزش 855.2 میلیون دلار دارد

به واسطه کانادا بازار غیرقانونی کنسانتره ها همچنان در بازار قانونی شاهدانه به رونق و بهبود این محصولات می پردازند. تولید محصولات پیشرفته و پیشرفته با آیه می تواند یک فرصت مهم مهاجرت مصرف کننده را از بازار غیرقانونی که شرکت Valens امیدوار است با این همکاری به وجود آورد ، به بهره برداری برساند.

رابسون افزود: “کنسانتره ها دارای سابقه طولانی در کانادا، اگرچه در بازار غیرقانونی. اکنون ما فرصتی واقعی برای عرضه محصولات محبوب و مبتنی بر بالاترین استانداردها و فرآیندهای اختصاصی هیدروکربن خود مشاهده می کنیم. در طول سه سال گذشته ، شرکت Valens یک سکوی پیشرفته ایجاد کرده است که بالاترین گواهینامه های نظارتی را برای استخراج هیدروکربن ها در اختیار دارد. از فن آوری های اختصاصی ، دانش و توانایی های تولید انبوه ما برای ایجاد محصولات با کنسانتره برتر استفاده می شود که یک خلاء بزرگ را برآورده می کند. کانادا بازار حقوقی فعلی “

منبع:

1

هدست شرکت شاهدانه اطلاعات

درباره شرکت Valens

شرکت Valens یک رهبر جهانی در توسعه و تولید محصولات نهایی و مبتنی بر کانابینوئید است. شرکت والنس با ارائه بهترین خدمات در کلاس و کالاهای اختصاصی شامل CO2 ، اتانول ، هیدروکربن ، استخراج کمتر از حلال و ترپن ، تست تحلیلی ، فرمولاسیون و توسعه محصول و شریک بودن در انتخاب برندهای برتر شاهدانه کانادایی و بین المللی متمرکز شده است. ساخت سفارشی والنس بزرگترین شرکت استخراج شخص ثالث در کشور است کانادا با ظرفیت سالانه 425000 کیلو گرم شاهدانه و زیست توده شاهدانه خشک در مرکز هدف ما ساخته شده در Kelowna ، بریتیش کلمبیا که در مراحل تبدیل شدن به سازهای خوب تولید اتحادیه اروپا (EU) است. شرکت Valens در حال حاضر طیف گسترده ای از فرمت های محصول از جمله تنتور ، کلاه های دو تکه ، ژل های نرم ، اسپری های خوراکی و قلم های ویا و همچنین نوشیدنی ها ، کنسانتره ها ، مواد موضعی ، خوراکی ها ، تزریقی ، محصولات بهداشتی طبیعی را ارائه می دهد و دارای یک خط لوله قوی است محصولات نسل بعدی در حال توسعه برای عرضه در آینده است. سرانجام ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Valens آزمایشگاه های والنس آزمایشگاه آزمایش کانابیس معتبر ISO 17025 دارای مجوز بهداشت کانادا است که ارائه دهنده خدمات تحلیلی پیشرو در بخش است و با ترمو فیشر علمی همکاری کرده است تا یک مرکز عالی در علوم مبتنی بر گیاه را توسعه دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://thevalenscompany.com مراجعه کنید. عرشه سرمایه گذار شرکت Valens را می توان به طور خاص در http://thevalenscompany.com/investors/ یافت.

اخبار مرتبط  اندازه بازار ادویه ها ارزش 9.70 میلیارد دلار تا سال 2027

درباره آیه

معرفی آیه …

نیاز آشکاری در بازار آیه وجود دارد. از یک طرف ، مارک های گل و گیاه زیبا و به بازار ، قفسه های فروشگاه های شاهدانه در سراسر کشور را ردیف می کنند. از طرف دیگر ، محصولات صنایع دستی با وسواس ، نیازهای افراد متقاضی بیشتر ، اما با قیمت بالایی را پر می کنند.

اینجاست که ایده برای آیه متولد شد. مجموعه ای از بالاترین کیفیت محصولات مبتنی بر کانابینوئید Gen2 در دسترس همگان است. برندی که ستاره شمالی همیشه نوآوری و کیفیت خواهد بود اما ارزشهایی مانند واقعیت و صداقت باعث می شود چهره ها و حیله ها به دست بیاورند.

مانند آیه آهنگ یا شعر ، در جایی که خلاقیت از قوانین ریتم پیروی می کند تا برای شنوندگانش جذاب شود ، آیه نیز با ترکیب ترکیب نوآوری خلاق با قواعد علم به مهندسی تجربیات خارق العاده برای مصرف کنندگان می پردازد.

درباره اعلامیه های جستجو به جلو توجه کنید

کلیه اطلاعات مندرج در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله اطلاعات مربوط به عملکرد مالی و عملیاتی آینده و سایر اظهارات شرکت Valens که بیانگر انتظارات یا برآوردهای مدیریتی از عملکرد آینده است ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، اطلاعات آینده نگر یا آینده را تشکیل می دهند. اظهارات به معنای قوانین مربوط به بورس اوراق بهادار و براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها از تاریخ این اساس است. گفته های پیشرو به منظور ارائه اطلاعات در مورد انتظارات و برنامه های جاری مدیریت مربوط به آینده گنجانده شده است. هر جا ممکن باشد ، کلماتی مانند “برنامه” ، “انتظار” ، “برنامه ریزی” ، “روند” ، “نشانه” ، “پتانسیل” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “ایجاد” ، “باور” ، “قصد” ، “توانایی” یا عباراتی که ممکن است اقدامات ، رویدادها یا نتایج خاص “ممکن” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “ممکن” ، “خواست” یا احتمالاً انجام شود ، رخ دهد یا به دست آمده ، یا منفی این کلمات یا تغییرات دیگر آنها ، برای شناسایی چنین اطلاعاتی آینده نگر مورد استفاده قرار گرفته است. بیانیه های خاص آینده نگر ، بدون محدودیت ، تمام افشای اطلاعات در مورد نتایج آینده عملیات ، شرایط اقتصادی و دوره های پیش بینی شده عمل را شامل می شود.

اخبار مرتبط  LOUD ™ نوشیدنی انرژی زا توسط مکمل های موضع® زمین بطور اختصاصی در NUTRISHOP® همراه با لیست های پخش لیست های #DrinkLOUD

خطرات و ابهاماتی که ممکن است روی بیانیه های آینده نگر تأثیر بگذارد ، شامل ریسک نظارتی ، ایالات متحده گذرگاه مرزی و ممنوعیت مسافرت ، اتکا به مجوزها ، گسترش تسهیلات ، رقابت ، وابستگی به عرضه حشیش و اتکا به سایر ورودی های کلیدی ، وابستگی به مدیریت ارشد و پرسنل کلیدی ، ریسک و مسئولیت شغلی عمومی ، تنظیم صنعت حشیش ، تغییر در قوانین ، مقررات و دستورالعمل ها ، رعایت قوانین ، اتکا به یک تسهیلات واحد ، سابقه کار محدود ، آسیب پذیری در برابر افزایش هزینه های انرژی ، تبلیغات نامطلوب یا درک مصرف کننده ، مسئولیت محصول ، خطرات مربوط به مالکیت معنوی ، فراخوان محصول ، مشکلات پیش بینی ، مدیریت رشد و دادخواهی ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت Valens هستند. برای یک بحث جامع تر در مورد خطرات پیش روی شرکت Valens ، و اینکه ممکن است باعث شود نتایج واقعی مالی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت Valens از نظر مادی با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای تخمین زده شده آینده یا بیان شده توسط اطلاعات آینده نگر تفاوت داشته باشد. یا بیانیه های آینده نگر ، لطفاً به آخرین فرم اطلاعات سالانه شرکت Valens ارسال شده به مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا به آدرس www.sedar.com یا وب سایت شرکت Valens به نشانی www.thevalenscompany.com مراجعه کنید. خطرات شرح داده شده در چنین فرم اطلاعات سالانه توسط مرجع در اینجا گنجانیده می شوند. اگرچه اظهارات آینده نگر در اینجا منعکس کننده اعتقادات فعلی مدیریت و فرضیات معقول مبتنی بر اطلاعاتی است که از تاریخ حاضر در اختیار مدیریت است ، اما شرکت Valens نمی تواند یقین داشته باشد که نتایج واقعی مطابق با چنین اطلاعاتی آینده نگر خواهد بود. شرکت Valens به شما هشدار می دهد که به چنین اظهارات آینده نگر اعتماد نکنید. شركت Valens هرگونه قصد و یا وظیفه خود را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده یا در موارد دیگر ، رد می كند ، مگر آنكه طبق قانون قابل اجرا باشد. هیچ چیز در اینجا به عنوان پیشنهادی برای فروش یا وکالت برای خرید یا فروش اوراق بهادار شرکت Valens قابل تفسیر نیست.

منبع شرکت Valens