SHAREHOLDER ALERT: موسسه حقوقی Pomerantz ادعاهای مربوط به سرمایه گذاران گروه HF Foods Group Inc. را بررسی می کند.

نیویورک، 12 آوریل 2020 / PRNewswire / – LLP Pomerantz در حال تحقیق در مورد ادعا از طرف سرمایه گذاران HF Foods Group Inc. (“HF Foods” یا “شرکت”) است (NASDAQ: HFFG). به چنین سرمایه گذاران توصیه می شود با ما تماس بگیرند رابرت اس. ویلوبی در [email protected] یا 888-476-6529 ، ext. 7980

تحقیقات مربوط به اینکه آیا HF Foods و برخی از افسران و یا مدیران آن اقدام به کلاهبرداری در اوراق بهادار یا سایر روشهای تجاری غیرقانونی کرده اند.

اخبار مرتبط  SIGEP ، نسخه "گسترش یافته" در سال 2021

[Click here for information about joining the class action]

بر 23 مارس 2020، تحقیقات هیندنبرگ گزارشی را منتشر كرد كه ادعا می كرد HF Foods از جمله موارد دیگر نتوانسته است افشاگری كند: (من) معاملات با طرفهای ذیربط. (ب) سوء استفاده آشکار از صندوق های سهامداران. و (iii) بازی معیارهای شاخص FTSE / Russell.

پس از انتشار گزارش تحقیقات هنددنبورگ ، قیمت سهام HF Foods کاهش یافت 2.52 دلار به ازای هر سهم یا 20.45٪ برای پایان دادن به 9.80 دلار در هر سهم در 23 مارس 2020.

شرکت Pomerantz با دفاتر در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلسو پاریس به عنوان یکی از بنگاههای برتر در زمینه شرکتهای بزرگ ، اوراق بهادار و دعاوی صنفی ضد انحصار شناخته شده است. تأسیس شده توسط مرحوم ابراهیم ال پومرانتزموسسه Pomerantz که به عنوان رئیس نوار اقدام طبقاتی شناخته می شود ، در زمینه اقدامات کلاس اوراق بهادار پیشگام بود. امروز ، بیش از 80 سال بعد ، شرکت پومرانتز به همان روشی که او برقرار کرده است ، ادامه می دهد و برای دفاع از حقوق قربانیان تقلب در اوراق بهادار ، نقض تعهدات اعتباری و سوء رفتار شرکتها می جنگد. این شرکت جوایز خسارت های چند میلیون دلاری را به نمایندگی از اعضای کلاس دریافت کرده است. به www.pomerantzlaw.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  جنون میان تابستان به عنوان طرفداران مکعب روبیک قرار است رکورد جهانی گینس را بشکند

مخاطب:
رابرت اس. ویلوبی
Pomerantz LLP
[email protected]

SOURCE Pomerantz LLP

لینک های مربوطه

www.pomerantzlaw.com

پاسخی بگذارید