یک بار غذای راحت بخورید ، دو بار از آن لذت ببرید

پخت و پز وعده های غذایی که باعث تغذیه کل خانواده می شود ، در صورت پرش به غذای دوم ضروری و حتی بهتر است. این که آیا عشق شما به آشپزی عمیق است یا به تازگی کشف شده است ، هنگام برنامه ریزی برای پختن یک بار و دو بار خوردن ، موارد زیر را در خاطر داشته باشید:

سهام در قسمت اصلی. قبل از رفتن به فروشگاه ، لیستی از مواد تشکیل دهنده ای را که می توان برای چندین ظرف استفاده کرد ، تهیه کنید. کالاهای کنسرو شده ، مانند لوبیا سیاه و ذرت ، کالاهای بسیار خوبی برای ذخیره در شیرین کاری ها هستند و انواع و اقسام دستور غذاهای مورد علاقه خانوادگی را در اختیار شما قرار می دهند. از دیگر اصول اولیه مانند مضراب ذرت می توان به روش های مختلفی استفاده کرد ، مانند تاکو ، کاسر و حتی سالاد.

تولید را فراموش نکنید. برای افزایش طعم و تغذیه ، افزودن محصول در برنامه ریزی شما مهم است. قارچ به دلایل بسیاری مورد علاقه ی بین آشپزها و آشپزهای خانگی یکسان است. سنتی که به دلیل عطر و طعم ذاتی امامی شناخته شده است ، قارچ ها پر ، سالم و همه کاره هستند. Crimini و portabella منابع عالی سلنیوم هستند ، آنتی اکسیدانی است که سلول ها را از آسیب هایی که ممکن است منجر به بیماری های مزمن جدی شود ، محافظت می کند. به عنوان مثال ، چهار قارچ تبهکار 38٪ از مقدار توصیه شده روزانه شما را تأمین می کند. همچنین انواع قارچ حاوی ویتامین ها و مواد مغذی ضروری مانند ویتامین های B و D و ریبوفلاوین است.

اخبار مرتبط  127a نسخه نمایشگاه کانتون تکمیل شده است ، و یک مکانیسم جدید تجارت آنلاین را ایجاد کرده است

گوشت را بیشتر ادامه دهید. یک روش پخت و پز سه مرحله ای به نام “The Blend” قارچ های خرد شده ریز خرد شده را با گوشت خرد شده ترکیب می کند تا غذاهایی را تهیه کند که در عین حال خوشمزه باشند ، که مغذی تر هستند. می توانید از این فرایند برای ایجاد غذاهای متعدد مانند تاکو ، سس ماکارونی و همبرگر استفاده کنید. توانایی قارچ در تقلید از بافت گوشت باعث می شود آنها به راحتی ترکیب شوند ، و اضافه کردن قارچ های خرد شده ریز به ظروف گوشت بخش هایی از آن را امتداد می دهد ، به خانواده این امکان را می دهد تا دو روز پشت سر هم از یک پایه گوشت قارچ لذت ببرند و به دو روش مختلف در ظروف مانند Lasagna مکزیکی و Blend Tacos ، که هر دو شامل مخلوط قارچ مکزیکی گوشت گاو هستند.

برای دستور العمل های ساده و خوشمزه تر ، به MushroomCouncil.com مراجعه کنید.

Tacos مخلوط
می سازد: 8 تاکو


1

فنجان خامه ترش


6

قاشق غذاخوری cilantro ، خرد شده


2

قاشق غذاخوری آب لیمو


8

تورسیل ذرت زرد


2

فنجان مخلوط قارچ مکزیکی مکزیکیآووکادو خرد شده (اختیاری)کاهو خرد شده (اختیاری)پنیر خرد شده (اختیاری)سالسا (اختیاری)

در کاسه کوچک ، خامه ترش ، cilantro و آب لیمو را مخلوط کنید. روی یخچال را بپوشانید.

اخبار مرتبط  غذاهای TreeHouse برای به دست آوردن اکثر غذاهای Riviana غذاهای Ebro در ایالات متحده با قیمت 242.5 میلیون دلار

تورتیلی گرم در مایکروویو یا روی اجاق گاز مطابق دستورالعمل های بسته بندی. قاشق 1/4 پیمانه قارچ مکزیکی گوشت گاو را مخلوط کرده و داخل هر نوع ماده ی غذایی قرار دهید. بالا با مخلوط خامه ترش و آووکادو ، کاهو و پنیر به دلخواه.

مخلوط قارچ مکزیکی مکزیکی
می سازد: 8 فنجان


1

پیاز زرد متوسط


8

اونس دکمه تازه یا قارچ crimini


1

پوند گوشت گاو بدون چربی


1

قاشق غذاخوری روغن زیتون


2

قوطی (هر 15 اونس) لوبیای سیاه ، تخلیه شده


1

بسته (1 اونس) مخلوط چاشنی تاکو کم سدیم


1

می تواند (15 اونس) گوجه فرنگی خرد شده


1

می تواند (11 اونس) ذرت هسته زرد ، تخلیه شده

در پردازنده مواد غذایی ، پیاز و قارچ را به بافت درشت متصل کنید. کنار بگذارید.

در قابلمه بزرگ ، گوشت گاو قهوه ای. چربی را تخلیه کنید. کنار بگذارید.

در همان ماهیتابه ، روغن را گرم کنید. مخلوط قارچ را اضافه کنید و 3-4 دقیقه آن را صاف کنید ، یا تا زمانی که بیشتر رطوبت آزاد شود. لوبیای سیاه را اضافه کرده و مخلوط کنید.

گوشت گاو ، چاشنی تاکو ، گوجه فرنگی و ذرت را به مخلوط لوبیای سیاه و قارچ اضافه کنید. مخلوط کرده و بپزید تا از بین برود.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار بخش شیلات و آبزی پروری عربستان سعودی تا سال 2025 به 402.5 میلیون دلار برسد

لازانیا مکزیکی
خدمات: 6-8اسپری آشپزی بدون رنگ


16

تورسیل ذرت زرد


6

فنجان مخلوط قارچ مکزیکی مکزیکی


1

فنجان خرد شده و کم چربی مخلوط پنیر مکزیکیخامه ترش (اختیاری)cilantro خرد شده (اختیاری)سالسا (اختیاری)

اجاق گاز را تا 350 درجه فارنهایت گرم کنید. کف ظرف پخت 9 تا 13 اینچی را با اسپری پخت و پز غیر رنگ اسپری کنید. چهار عدد تورسیل ذرت را در قسمت زیر ظرف و لایه 2 فنجان مخلوط قارچ مکزیکی-گوشت گاو را روی آن قرار دهید. لایه ها را تکرار کنید ، و با تورتیلا به عنوان لایه بالا پایان دهید. بالای پنیر

25 دقیقه از پخت آن بپزید ، یا تا زمانی که پنیر ذوب شود و لازانیا گرم شود. بالا با عروسک های خامه ترش ، cilantro و سالسا به عنوان مورد نظر.

مایکل فرانسوی
[email protected]
1-888-824-3337
ویراستاران.familyfeatures.com

درباره سندیکای تحریریه ویژگی های خانواده
یک منبع پیشرو برای مواد غذایی با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، ویژگی های خانواده ، نکات مربوط به موضع و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com پیدا کنید.

منبع انرژی ویرایشگر ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com

پاسخی بگذارید