سیاره سبز وارد توافق نامه بورس سهام می شود و معامله خرید را می بندد

گیتسبورگ ، م.، 5 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Planet Green Holdings Corp. (“شرکت”) (NYSE آمریکایی: PLAG) امروز اعلام کرد که در 5 ژوئن سال 2020، این شرکت با Fast Approach Inc (“Target”) و هر یک از سهامداران شرکت Target (در مجموع “فروشندگان”) به توافق نامه بورس سهام رسیده است. مطابق توافق نامه بورس سهام ، شرکت کلیه منافع سهام دارایی برجسته Target را به دست می آورد. شرکت در همان روز معامله خرید را بست. Fast Approach Inc. یک شرکت کانادایی است که Demand Side Platform (“DSP”) را در بازار چین هدف قرار می دهد.

در خاتمه ، این شرکت مبلغ 1800000 سهم از سهام عادی شرکت را در ازای واگذاری کلیه سهام عدالت سهام شرکت هدف به شرکت به سهامداران اصلی تارگت صادر کرد.

اخبار مرتبط  بینش های موجود در بازار جهانی ظروف هیدراتاسیون تا سال 2027

بیانیه های جستجوی پیشرفته

این نسخه خبری حاوی “بیانیه های آینده دار” به معنای مفاد “بندر امن” قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، است. ممکن است بیانیه های پیشرو با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” شناخته شوند. ” اعتقاد داشته باشید “،” انتظار “،” برآورد “،” برنامه “،” چشم انداز “و” پروژه “و سایر اصطلاحات مشابه که نشان دهنده وقایع یا روندهای آینده است یا گزاره ای از موضوعات تاریخی نیست. این اظهارات براساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت ما و همچنین فرضیات متعددی در مورد رویدادهای آینده است.

اخبار مرتبط  رزومه فروش خارج از مشاغل در 107 مکان کالاهای ورزشی Modell در شمال شرقی و میانه اقیانوس اطلس

چنین اظهارات آینده نگر منوط به خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان ، فرضیات و سایر عوامل مهم است که بسیاری از آنها خارج از کنترل ماست و همه این موارد می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج مورد بحث در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. . بر این اساس ، به گفته های آینده نگر نباید به عنوان نماینده نظرات ما از هر تاریخ بعدی تکیه شود ، و ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر برای منعکس کردن حوادث یا شرایط بعد از تاریخ ایجاد شده ، یا در نتیجه ، نداریم. اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، به استثنای مواردی که طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ ظاهری متفاوت از آنچه بیان شده و یا مصمم در بیانیه های آینده نگر هستند ، می توان در گزارش های ما به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که به صورت رایگان در وب سایت SEC در www.sec موجود است ، یافت. دولت

SOURCE Planet Green Holdings Corp.

لینک های مربوطه

www.usalr.cn