شرکت برندهای Tupperware جایزه حقوق صاحبان سهام القاء اشتغال را برای مدیر جدید استخدام شده اعلام کرد

ORLANDO ، Fla.، 5 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شركت برندها Tupperware (NYSE: TUP) (“شركت”) امروز اعلام كرد كه كميته توسعه جبران خسارت و مديريت هيئت مديره شركت (“كميته”) يك جايزه سهامي القائي را براي اخيراً استخدام اجرائي جديد Beatriz Díaz de la Fuente تصويب كرد. ، رئیس ارشد منابع انسانی (CHRO).

این جایزه به منظور القاء خانم Dazaz de la Fuente به کار در شرکت با این شرکت تصویب شد اول ژوئن سال 2020 و با تکیه بر استثناء جایزه القاء اشتغال طبق قاعده لیست NYSE در مورد قانون 303A.08 ، در خارج از برنامه سهامدار شرکت تأیید شده است. این شرکت مطابق با الزامات آن قانون ، این بیانیه مطبوعاتی را صادر می کند.

اخبار مرتبط  بازیکنان سابق NFL ، از جمله تالار مشاهیر ویلی روف و آندره رید ، تجربه بهبود شناخت با استفاده از عصاره کنف PrimeMyBody

خانم داز دو لا فوئنته با تاریخ اعطای کمک هزینه یك سهام محدود را دریافت كرد اول ژوئن سال 2020 و ارزش بازار منصفانه محاسبه شده با استفاده از قیمت سهام بسته شدن در تاریخ اعطای 350،000 دلار. این کمک هزینه به طور کامل در سومین سالگرد اعطای وام اختصاص می یابد.

اخبار مرتبط  1 میلیارد دلار صنعت ماشین ظرفشویی تجاری در سراسر جهان تا سال 2027

درباره شرکت مارک های Tupperware

شرکت برندهای Tupperware یک پیشرو و بازاریاب جهانی محصولات نوآورانه و پریمیوم از طریق فروش اجتماعی است. مارک های محصولات شامل چندین دسته از جمله آماده سازی مواد غذایی با محوریت طراحی ، ذخیره سازی و ارائه خدمات برای آشپزخانه و منزل از طریق برند Tupperware و محصولات زیبایی و مراقبت شخصی از طریق برندهای Avroy Shlain ، Fuller Cosmetics ، NaturCare ، Nutrimetics و Nuvo می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت tupperwarebrands.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Alimentation Couche-Tard به روزرسانی را برای دستیابی به Caltex استرالیا ارائه می دهد

SOURCE Tupperware Brands Corporation

لینک های مربوطه

http://www.tupperwarebrands.com