چگونه می توانیم مکانی مناسب برای شما پیدا کنیم

اندازه حیاط
نگاه به اندازه حیاط شما اولین قدم برای تعیین بهترین ماشین چمن زنی برای نیازهای شما است. مزارع پیاده روی برای حیاط هایی که مساحت 1/2 هکتار یا کمتر دارند ، به خوبی کار می کنند ، اما برای حیاط های 1-3 هکتاری یا بزرگتر ، یک دستگاه سوار چرخش صفر (ZTR) یا مورس سواری ممکن است مناسب باشد.

زمین
یک حیاط کوچک و مسطح فقط ممکن است نیاز به ماشین چمن زنی داشته باشد. اگر حیاط شما شیب دار یا تپه ای است ، ممکن است یک ماشین چمن زنی خود را ترجیح دهید و نه یک فشار را فشار دهید. یک ماشین چمن زنی با چرخ های بزرگ پشتی مانور راحت تر در زمین های ناهموار است. مورس سواری و ZTR می توانند زمین های متنوعی را تحمل کنند ، اگرچه برخی از آنها بهتر از سایرین در دامنه ها کار می کنند.

موتور
موتورها یکی از مهمترین فاکتورهای مؤثر بر عملکرد یک ماشین چمن زنی هستند ، بنابراین خرید یکی از موتورهای با کیفیت بسیار ضروری است. به عنوان مثال ، موتورهای Briggs & Stratton را می توان در چندین مارک مورس چمن زن ، از جمله هشت مورد از 10 مارک برتر پیاده روی یافت. این موتورها به عنوان یک رهبر جهانی در موتورهای بنزینی برای تجهیزات برق در فضای باز ، از ماساژورهای کوچک گرفته تا ZTR های بزرگ و مورسهای سواری استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  تغذیه شبکه آمریکا با افزایش تقاضا روبرو می شود ، کاهش تولید به دلیل بحران COVID-19

ویژگی های ویژه
در حالی که برخی از ویژگی های خاص ممکن است به هزینه چمن زنی اضافه کند ، بسیاری از کارکردهایی را دارند که ارزش در نظر گرفتن دارند. یکی از گزینه های محبوب تیغه مالچ است که قطعات خرد شده ریز چمن را به عنوان یک کود طبیعی به چمن تبدیل می کند. انتخاب رایج دیگر ، ضمیمه چمدان است ، که یک کیسه چمن زن است که می تواند برای جمع کردن بریده های چمن ، به طرف یا پشت ماشین چسبان وصل شود.

روشهای بیشتری را برای قرار دادن فناوری برای کار در حیاط خود در briggsandstratton.com کشف کنید.

فناوری برای به دست آوردن شغل
ویژگی های پیشرفته فناوری پیشرفته را کشف کنید که با این بینش های مربوط به پیمانکار حرفه ای در زمینه بهبود منازل ، کاشت را کنترل کنید جیسون کامرونمیزبان شبکه های DIY “مناظر ناامید.”

از مزاحمت همسایگان خودداری کنید. اگر پیدا کردن زمان برای کاهو زدن بدان معنی است که شما همسایگان خود را ناراحت می کنید ، ممکن است یک مورس که برای کار بی سر و صدا طراحی شده باشد ، همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. برای استفاده از صبح های آخر هفته بدون اینکه دیگران را اذیت کنید ، به مدل های مدرن نگاه کنید که برخی از آنها حتی دارای فناوری هستند تا مورس را ساکت تر از ماشین برقی معمولی کند.

اخبار مرتبط  طراح جواهرات ، ناتالی میلز ، کمپین Kind Act را راه اندازی می کند

از تغییرات روغن پرش کنید. نگهداری فصلی می تواند کمک کند تا ماشین ماسور خود را در شرایط برتر قرار دهید و نوآوری های جدید به شما امکان می دهد تا از مهمترین قسمت عبور کنید: تغییر روغن. برخی از مورسها ، به ویژه آنهایی که دارای فناوری No Oil Changes در Briggs & Stratton هستند ، با این هدف ساخته شده اند که شما دیگر نیازی به تغییر روغن ندارید. شما به سادگی می توانید سطح را در ابتدای فصل بررسی کنید و آنچه را که لازم دارید اضافه کنید.

از شروع موتور کمک بگیرید. می توانید روزهای شروع یک ماشین چمن زنی را فراموش کنید. بسیاری از ماساژورهای امروزی دارای قابلیت اطمینان سیستم باتری لیتیوم یونی هستند ، بنابراین می توانید با فشار یک دکمه قدرت بنزین را از بین ببرید.

اخبار مرتبط  شرکت پزشکی پزشکی ماری جوانا ، شرکت تابعه Kannaway® از پیشرو شرکت بازاریاب شبکه Danieli Paiola Bellucci به این شرکت استقبال می کند

در فضای گاراژ صرفه جویی کنید. اگر ذخیره سازی در گاراژ شما یک چالش است ، به دنبال یک مدل جمع و جور با فناوری Briggs & Stratton’s Mow N ‘Stow باشید که باعث می شود فضای ذخیره سازی آسان شود. این طراحی ثبت شده به صاحبان این امکان را می دهد تا ماشین چمن زنی را جمع کنند و آن را به صورت عمودی و بدون سوخت و نشت روغن ذخیره کنند و تا حدود 70 درصد از فضای ذخیره سازی را در گاراژ یا ریخته شده برای شما ذخیره کنند.

مایکل فرانسوی
[email protected]
1-888-824-3337
ویراستاران.familyfeatures.com

درباره سندیکای تحریریه ویژگی های خانواده
یک منبع پیشرو برای مواد غذایی با کیفیت بالا ، سبک زندگی و محتوای خانه و باغ ، ویژگی های خانواده ، نکات مربوط به موضع و فصلی ، غذاهای آماده ، اطلاعات ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. مقالات و اطلاعات اضافی را در Culinary.net و eLivingToday.com پیدا کنید.

منبع انرژی ویرایشگر ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com

پاسخی بگذارید