Kroger و Ocado سه منطقه اضافی را برای مراکز تکمیل مشتری با تکنولوژی بالا اعلام کردند

“Kroger بسیار شگفت انگیز است که سه مرکز اضافی تأمین مشتری در صنعت و کشور را در رابطه با اوکادو ایجاد کند تا غذای تازه را راحت تر از گذشته به مشتریان خود بفرستد.” رابرت کلارک، معاون ارشد كروگر زنجیره تأمین ، تولید و تهیه منابع. “از طریق مشارکت استراتژیک ما ، ما در حال مهندسی الگویی برای این مناطق هستیم و از فناوری پیشرفته روباتیک و راه حلهای خلاقانه برای تعریف مجدد تجربه مشتری استفاده می کنیم.”

Kroger با Ocado همکاری کرده است تا توانایی خود را برای ارائه هر مشتری ، هر زمان و هر مکان ، به مشتریان ارائه دهد. از مدل CFC – شامل پیشرفته ترین اتوماسیون و هوش مصنوعی – برای گسترش محصولات Kroger به یک پاورقی بزرگتر استفاده می شود.

تأسیسات جدید در غرب 300000 فوت مربع را اندازه گیری می کند ، تأسیسات جدید در شمال غربی اقیانوس آرام 200،000 فوت مربع را اندازه گیری می کند ، و تأسیسات موجود در منطقه دریاچه های بزرگ 150،000 فوت مربع را اندازه گیری می کند. اندازه های مختلف انعطاف پذیری اکوسیستم تحقق Ocado را برای ارائه خدمات به بازارهای مربوط نشان می دهد. در صورت بهره برداری ، این تسهیلات به طور جمعی بیش از 1000 شغل جدید ایجاد می کنند ، با وجود صدها فرصت شغلی اضافی. به زودی مکان های دقیق امکانات جدید اعلام می شود.

اخبار مرتبط  OPPO هدفون های بی سیم سری Reno4 و OPPO Enco W51 را در خاورمیانه راه اندازی می کند

“Kroger و Ocado در حال ساختن یک اکوسیستم تجارت الکترونیکی در سراسر ایالات متحده هستند که تجربیات آنلاین بی نظیر را به شیوه های بیشتر و در بازارهای بیشتر به مشتریان بیشتری ارائه می دهد.” لوک جنسنمدیر عامل شرکت Ocado Solutions. “با استفاده از طیف وسیعی از اندازه های CFC خودکار ، این سه سایت جدید بخش های اصلی این شبکه در حال رشد و انعطاف پذیر خواهند بود. در کنار مقیاس و مزایای گسترده تر CFC های بزرگتر ، قالب کوچکتر و مینی CFC ها به Kroger اجازه می دهد تا با اتوماسیون Ocado به جغرافیای بیشتری برسد. ، در حالی که همچنین با طیف گسترده ای از گزینه های تحویل ، پذیرایی می کند. “

اخبار مرتبط  قابلیت بازیافت ، لیوان های کم هزینه و سبک که بازار را هدایت می کنند

مکانهای تازه نامگذاری شده ، سایتهای CFC را که قبلاً اعلام شده بودند ، تکمیل کنند مونرو ، اوه؛ Groveland، FL؛ فردریکسبورگ، MD؛ آتلانتا ، GA؛ دالاس ، TX؛ و Prairie دلپذیر ، WI. Kroger قصد دارد اولین CFC کشور را در سال افتتاح کند مونرو ، اوه، حومه شهر سینسیناتی، در اوایل سال 2021

درباره شرکت Kroger
در شرکت Kroger (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم – و به هدف خود اختصاص داده ایم: برای تغذیه روح بشر. ما ، در بین خانواده شرکت های ما ، تقریباً نیم میلیون همکار هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید بی نظیر تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد هستیم تا سال 2025 جوامع #ZeroHungerZeroWaste را ایجاد کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذار ما مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی ادویه جات ارگانیک CAGR 8.51٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 رشد و ثبت کند.

درباره راه حل های Ocado
Ocado Solutions مسئولیت مشارکتهای شرکتی Ocado را بر عهده دارد و Platform Smart Ocado (OSP) را به عنوان خدماتی برای خرده فروشان در سراسر جهان ارائه می دهد. OSP شامل دسترسی به راه حل های زیرساخت های بدنی Ocado ، اجرای عملیات انبار بسیار کارآمد برای انتخاب محصولات واحد ، همراه با کل برنامه های کاربردی نرم افزار اختصاصی end-to-end مورد نیاز برای انجام یک تجارت مواد غذایی آنلاین در سطح جهانی است. این است که توسط تخصص و تجربه اثبات شده Ocado به عنوان یک بقال فروشی اختصاصی آنلاین در انگلستان پشتیبانی می شود.

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com