چوب کمکهای مالی خود را به عنوان بخشی از تعهد 10 میلیون دلاری خود در تلاش های امداد همه گیر در سطح جهان اعلام کرد

نیویورک، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – Chubb امروز سه کمک هزینه را به عنوان بخشی از تعهد قبلی خود برای مشارکت اعلام کرد 10 میلیون دلار تلاش های امدادی همه گیر در سطح جهان. حمایت این شرکت ، که از طریق بنیاد خیریه Chubb تأمین می شود ، به سازمان های شریک در سراسر جهان هدایت می شود که بلافاصله در مناطقی که بیشترین نیاز را از بیماری همه گیر COVID-19 دارند ، منابع اصلی را تأمین می کنند.

Chubb ساخته است 1.7 میلیون دلار اهدا به بین المللی پزشکی برای پشتیبانی از ظرفیت برای تقویت ظرفیت بیمارستان در حین شیوع. حمایت Chubb ، که در مناطق کم نقطه و کم مصرف متمرکز است ، به تأمین تجهیزات پزشکی ، تجهیزات پزشکی و افزایش کارکنان در مراکز درمانی نیازمند کمک خواهد کرد. سپاه بین المللی پزشکی در حال استقرار واحدهای حوزه فوریتهای پزشکی است و نزدیک به 300 متخصص پزشکی ، که اعزام آنها به بیمارستانها را آغاز کرده اند ، فهرست داوطلبانه خود را فعال کرده است. شرکت بین المللی پزشکی همچنین در حال استفاده از تیم زنجیره تأمین و تدارکات جهانی خود برای ارسال تجهیزات پزشکی مورد نیاز از جمله تجهیزات محافظ شخصی و تجهیزات پزشکی به بیمارستان ها و کارکنان بهداشتی و درمانی نیازمند است.

اخبار مرتبط  The Motherglegle Motherhood: Motherhood Maternity®، USO and Tamron Hall پیشنهاد جامعه و گفتگو برای مادران نظامی با سری بحث های مجازی

شبکه جهانی تأمین مواد غذایی (GFN) دریافت می کند 1.5 میلیون دلار کمک به تأمین فوری مورد نیاز بانک های مواد غذایی در سراسر جهان بر اساس ارزیابی از مناطقی که دارای مهمترین نیازها هستند. با بیش از یک سوم کارگران کره زمین به دلیل بیماری همه گیر بیکار هستند ، بانک های مواد غذایی شاهد افزایش بیش از حد تقاضا برای کمک به مواد غذایی هستند. حمایت Chubb شامل Foodbank استرالیا است. Fareshare در ایالات متحده آمریکا .؛ کمکهای مستقیم به بانکهای مواد غذایی در اروپا؛ و پشتیبانی برنامه نویسی بدون محدودیت در سطح جهان. تا به امروز ، صندوق پاسخگویی COVID-19 GFN از تلاش های امدادرسانی در 43 کشور پشتیبانی کرده و همچنین پشتیبانی فنی برای کمک به بانک های مواد غذایی تهیه و توزیع وعده های غذایی ارائه داده است.

چوب 1 میلیون دلار کمک به امید پروژه، با همکاری Healthcare Ready ساخته شده است و از طرف Business Roundtable Business پشتیبانی می شود ، در حال تهیه تجهیزات محافظ شخصی (PPE) و سایر تجهیزات حیاتی از تولید کنندگان در سراسر جهان و ترتیب حرکت و ساعت کاری و تحویل شبانه روزی به پرستاران ، پزشکان و دیگران برای درمان بیماران و کمک کنید تا انتشار COVID-19 گسترش یابد. این تجهیزات مورد نیاز با هماهنگی با Health Ready که با همکاری آژانس مدیریت فوریت های فدرال (FEMA) همکاری می کند ، به مراکز درمانی اختصاص داده می شوند.

اخبار مرتبط  شرکت FinCanna Capital به Webcast Live در VirtualInvestorConferences.com در تاریخ 9 ژوئیه

“ما به سرعت در حال پیشرفت برای تحقق اهداف خود هستیم 10 دلار “ایوان جی گرینبرگ ، رئیس و مدیر اجرایی اجرایی گفت:” میلیون ها تعهد به تلاش های فوری برای کمک به همه گیر برای برطرف کردن نیازهای فوری بهداشتی و تغذیه ای که بیشتر از این بحران جهانی تحت تأثیر قرار گرفته اند. ” از این شیوع هر سازمان شریک دارای تجربه ، قابلیت ها و سابقه ای از ارائه امداد به طور موثر است.

“GFN نیاز فوری را برای برطرف کردن افزایش تقاضا برای غذا ، به ویژه در بین آسیب پذیرترین جمعیت جهان برآورده می کند. Corps Medical International Corp داراي تجربه گسترده ای در مقابله با بحران های جهانی است و به خوبی در ارائه توانایی ها و منابع خود برای کمک به افزایش ظرفیت مراقبت های بهداشتی قرار دارد. این پروژه امیدوار است که مشارکت عمومی و خصوصی در جهت حمایت از کارکنان مهم خط مقدم مهم ما در نقاط مهم کروناویروس مانند مراکز بهداشتی و درمانی پاسخگوی نیازهای فوری باشد. شهر نیویورک، لس آنجلس، نیواورلان و شیکاگو، و آماده سازی برای رفع نیازهای آینده در مکان هایی که انتظار می رود با یک رشد ناگهانی روبرو شوند. ما خوشحالیم که از این ابتکارات مهم و فوری پشتیبانی می کنیم. ”

اخبار مرتبط  تغییر در مدیریت گروه آلفا لاوال

درباره چوب
Chubb بزرگترین شرکت بیمه املاک و مستغلات و تجارت در جهان است. چوب با فعالیت در 54 کشور و سرزمین ، بیمه اموال و املاک تجاری و شخصی ، حوادث شخصی و بیمه درمانی تکمیلی ، بیمه اتکایی و بیمه عمر را برای گروههای مختلف مشتری ارائه می دهد. ما به عنوان یک شرکت کارشناسی ارشد ، ریسک را با بینش و نظم ارزیابی می کنیم ، فرض می کنیم و مدیریت می کنیم. ما مطالبات خود را عادلانه و به موقع پرداخت و پرداخت می کنیم. این شرکت همچنین با ارائه محصولات و خدمات گسترده ، قابلیت توزیع گسترده ، قدرت مالی استثنایی و عملیات محلی در سطح جهان تعریف شده است. شرکت مادر Chubb Limited در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: CB) فهرست شده و جزئی از شاخص S&P 500 است. Chubb دفاتر اجرایی را در زوریخ، نیویورک، لندن، پاریس و سایر مناطق ، و بیش از 30،000 نفر در سراسر جهان استخدام می کنند. اطلاعات تکمیلی را می توانید در اینجا مشاهده کنید: chubb.com.

منبع چاب

پاسخی بگذارید