خوب برای شما شیرین رفتار می کند

به عنوان مثال ، “همیشه بعد از آن بخور ساعت 7 عصر، “نوشته شده توسط جوئل ماریون، CISSN ، NSCA-CPT ، پنج بار نویسنده کتاب الکترونیکی پرفروش و بنیانگذار شرکت مکمل تجارت الکترونیکی BioTrust Nutrition ، اسطوره های رژیم محبوب را از بین می برد و یک رژیم غذایی آسان را دنبال می کند که چربی سوزی را تسریع می کند و به شما امکان می دهد با خوردن اکثر کالری های شبانه ، شدیدترین هوس های خود را تحمل کنید. برنامه تشریح شده شامل “مرحله شتاب” 14 روزه است که برای نتایج سریع طراحی شده است ، “مرحله اصلی” هنگامی که شما یاد می گیرید کدام غذاهای چربی سوزی را بخورید تا به اهداف کاهش وزن خود برسید و “مرحله زندگی” برای حفظ وزن داشته باشید. خوب است

خرد متعارف اینطور تصور می کند که بهتر است از اجتناب از کربوهیدرات ، خوردن یک شام زود هنگام و هرگز فوراً قبل از خواب غذا نخورید. با این حال ، ماریون اسطوره های مهم رژیم غذایی سنتی را با یک برنامه کاهش وزن بسیار ساده و کارآمد ، به خوانندگان اجازه می دهد از شام های اجتماعی بدون محدودیت لذت ببرند ، گرسنگی شبانه را با میان وعده های چربی و شیرین که قبل از خواب چربی سوزی می کنند ، برآورده سازد و میل های خود را با وعده های غذایی تقلب به موقع برآورده کند.

در لیست های غذای ساده ، برنامه ها و دستور العمل های غذایی که به راحتی دنبال می شوید ، می توانید یک روش ساده و لذت بخش برای کاهش وزن بدون احساس محدودیت باشید. به طور مستقیم از کتاب ، این دستور العمل های No Bake Salam Caramel Bars ، بستنی گیلاس و تارت های میوه ای می توانند آن دندان شیرین را قبل از رفتن به رختخواب برآورده کنند.

درباره رژیم و کتاب بیشتر در joelmarion.com اطلاعات کسب کنید.

بدون میله کارامل نمکی پخته
ادای احترام از “همیشه بخور پس از آن ساعت 7 عصر
زمان آماده سازی: 30 دقیقه
زمان طبخ: 40 دقیقه
خدمت: 30

لایه کوکی:

2 1/2

فنجان پکن خام

8

خرما گودال شده ، 10 دقیقه در آب گرم خیسیده و سپس تخلیه می شود

2

قاشق غذاخوری آرد بادام را مخلوط کنید

1

قاشق چای خوری آرد نارگیل

1/4

قاشق چایخوری نمک دریا

1/4

فنجان گرانولی فنجان ، شیرین کننده طبیعی

3

قاشق غذاخوری روغن نارگیل ، ذوب شده

لایه کارامل:

1/2

فنجان قند نخل نارگیل

1/2

فنجان گرانولی فنجان ، شیرین کننده طبیعی

2

قاشق غذاخوری شیر نارگیل پرچرب

2

قاشق غذاخوری روغن نارگیل

1

نمک دریا را خراب کنید

1

قاشق غذاخوری عصاره وانیل

1/2

قاشق چایخوری جوش شیرین

لایه شکلات:

برای ساختن لایه کوکی: ماهی قابلمه بزرگ را روی حرارت متوسط ​​قرار دهید. روی قابلمه ها و نان تست ها را روی پوست حلوا بریزید و اغلب آنها را هم بزنید ، 8-10 دقیقه تا طلایی شوند. از روی حرارت بردارید.

کباب های برشته شده را به غذای مواد غذایی و پالس منتقل کنید تا خوب شود. خرما ، آرد بادام ، آرد نارگیل ، نمک دریا ، شیرین کننده و روغن نارگیل را اضافه کنید. پالس کنید تا خمیر شکل بگیرد.

برای ساختن لایه کارامل: در ماهی گرم بیش از حد متوسط ​​، شکر نخل نارگیل ، شیرین کننده ، شیر نارگیل ، روغن نارگیل ، نمک دریا و عصاره وانیل را با هم مخلوط کنید. به جوش آوردن پس از جوشاندن ، حرارت را کم کنید و 5 دقیقه بپزید ، غالباً هم بزنید.

ماهیت را از روی حرارت بردارید. در جوش شیرین جوش بزنید. ماهیتابه را روی حرارت کم برگردانید و 2 دقیقه بپزید ، غالباً هم بزنید.

کارامل را از روی حرارت برداشته و بگذارید 5 دقیقه خنک و غلیظ شود.

برای ساختن لایه شکلات: در دیگ دوبل ، تراشه های شکلات و روغن نارگیل را ذوب کنید. هم بزنید تا مخلوط یکدست شود و سپس از روی حرارت برداشته شوید.

برای مونتاژ میله های کارامل نمکی: قسمت زیرین و پهلوهای آن از تابه 9 تا 9 اینچی با کاغذ перга بچسبانید و برخی از قسمت های آن را آویزان کنید. کاغذ перга را با روغن نارگیل به آرامی مالش دهید.

خمیر کوکی ها را در کف قابلمه فشار دهید تا یک لایه هموار ایجاد شود. 5 دقیقه در فریزر قرار دهید تا سفت شود.

کارامل را روی لایه کوکی بریزید و به طور مساوی روی لایه پخش کنید. 5 دقیقه در فریزر قرار دهید. شکلات را روی کارامل بریزید و پخش کنید تا یکدست شود. با آجیل ماکادامیا و نمک درشت بپاشید. 10 دقیقه در فریزر قرار دهید تا مجموعه شکلات شود.

برای سهولت در تنظیم مخلوط خارج از تابه از کاغذ پرشیان استفاده کنید. به تخته برش و برش به میله های اندازه نیش انتقال دهید.

اطلاعات تغذیه ای در هر وعده: 180 کالری؛ 15 گرم چربی؛ کربوهیدرات 15 گرم؛ 56 میلی گرم سدیم؛ 4 گرم فیبر؛ 2 گرم پروتئین؛ 4 گرم شکر.

بستنی گیلاس گارسیا
ادای احترام از “همیشه بخور پس از آن ساعت 7 عصر
زمان آماده سازی: 10 دقیقه
خدمت: 4

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ™ Complete از EASA به عنوان یک غذای جدید نظر مثبت می گیرد

1/4

فنجان گیلاس بینگ تازه ، سوراخ شده و نصف شده است

1/4

فنجان استویا شیرین نوار شکلات تیره ، خرد شده

3

موزهای یخ زده را خیلی چرب کنید ، پوست بگیرید و به قطعات 1 اینچی برش دهید

1/4

فنجان شیر نارگیل شیرین نشده

1

نمک دریا را خراب کنید


گیلاس و شکلات تیره را سرد کنید.

در پردازنده مواد غذایی ، موزهای منجمد پالس ، شیر و نمک تا زمانی که یکدست و یکنواخت خامه ای از وعده نرم حاصل شود. در گیلاس و شکلات هم بزنید. بلافاصله خدمت کنید یا در یک ظرف فریزر قرار دهید و تا زمان انجماد آنرا یخ بزنید.

اطلاعات تغذیه ای در هر وعده: 165 کالری؛ 7 گرم چربی؛ 27 گرم کربوهیدرات؛ 134 میلی گرم سدیم؛ فیبر 6 گرم؛ 2 گرم پروتئین؛ 12 گرم شکر.

تارت های میوه ای
ادای احترام از “همیشه بخور پس از آن ساعت 7 عصر
زمان آماده سازی: 40 دقیقه
زمان طبخ: 1 ساعت ، 20 دقیقه
خدمات: 20

فرنی:

8

زرده تخم مرغ

1

فنجان عسل خام

1

قاشق غذاخوری آرد نارگیل

3

قوطی (هر یک 13/3 اونس) شیر نارگیل پرچرب است

1

قاشق چایخوری عصاره وانیل

1/4

قاشق چایخوری لیمو

پوسته کوکی قند:

1/2

فنجان روغن نارگیل ، به علاوه اضافی برای روغنکاری

1/2

کوتاه کردن کف کف

1

فنجان قند نخل نارگیل

1

قاشق چایخوری جوش شیرین

1

قاشق چای خوری قاشق چای خوری تارتار

1/4

یک قاشق چایخوری نمک

3

زرده تخم مرغ

1⁄2

قاشق چایخوری عصاره وانیل

1

فنجان آرد بادام را مخلوط کنید

1⁄4

فنجان آرد نارگیل

2

قاشق غذاخوری نشاسته فلش

برترین ها:

2

کیوی ، پوست کنده و خرد شده

1

انبه ، پوست کنده ، سوراخ شده و خرد شده به نوارهای 1/2 اینچی

1/2

تمشک فنجان

1/2

توت سیاه

1/2

فنجان زغال اخته

1/2

فنجان انگور قرمز

1

توت فرنگی فنجان ، ریز خرد شده


برگهای نعناع تازه ، برای چاشنی

برای تهیه کاستارد: در قابلمه ، زرده تخم مرغ و عسل را صاف کنید تا یکدست شود. در آرد نارگیل مخلوط کنید.

در قابلمه متوسط ​​بیش از حرارت متوسط ​​، شیر نارگیل ، عصاره وانیل و پوست لیمو را ترکیب کنید. به جوش بیاورید و سپس از روی حرارت بردارید.

مخلوط شیر داغ را درون مخلوط زرده تخم مرغ بریزید ، هنگام ریختن هم بزنید. بیش از حرارت کم ، 5 دقیقه بجوش و خروش آمدن ، هم بزنید.

از روی حرارت برداشته و بگذارید خنک شود ، و گاه به گاه هم بزنید. پس از خنک شدن به دمای اتاق ، داخل لیوان های کاستارد جداگانه بریزید. در یخچال و فریزر 30 دقیقه یا تا زمان سرو آن را سرد کنید.

اخبار مرتبط  شركت محصولات دريايي حمايت اجتماعي را در طول همه گيري اعلام كرد

برای ساختن پوسته: فر را گرم کنید تا 350 درجه فارنهایت باشد. قسمت زیرین قابلمه را با کاغذی از پوست مایع و روغن روغنی روغن نارگیل چرب کنید.

در کاسه بزرگ مخلوط کردن با استفاده از میکسر برقی ، روغن نارگیل و کف دست را 30 ثانیه کوتاه کنید. شکر نخل نارگیل ، جوش شیرین ، خامه ترش و نمک را اضافه کنید. ضرب و شتم تا زمانی که ترکیب شود ، گاهی اوقات ضربات کناره ها را بریزید. در زرده تخم مرغ و وانیل بزنید تا ترکیب شوند. در آرد بادام ، آرد نارگیل و نشاسته بزنید. خمیر را در یخچال 15 دقیقه خنک کنید.

خمیر کوکی سرد را درون ته قابلمه و 2 اینچ طرف آن فشار دهید. پخت 12 دقیقه یا تا زمانی که پوسته طلایی و قهوه ای در قسمت بالا و لبه ها باشد. از فر خارج کنید و 10 دقیقه خنک کنید. پوسته خنک شده را 30 دقیقه یا یک شب قبل از مونتاژ در یخچال قرار دهید.

برای جمع آوری تارت های میوه ای: بر روی پوسته خنک کارد را پخش کنید. با الگوی دایره ای ، کیوی ، نوار انبه ، تمشک ، تمشک ، زغال اخته ، انگور و توت فرنگی را به صورت الگوی دایره ای تزئین کنید.

قبل از خدمت حداقل 30 دقیقه خنک کنید یا 1 ساعت را یخ بزنید تا در جای خود قرار بگیرد.

از فریزر خارج شده و در دمای اتاق 20 دقیقه قبل از برش قرار دهید. با برگ نعنا تزیین کنید.

اطلاعات تغذیه ای در هر وعده: 192 کالری؛ 14 گرم چربی؛ 16 گرم کربوهیدرات؛ 61 میلی گرم سدیم؛ 2 گرم فیبر؛ 1 گرم پروتئین؛ 9 گرم شکر.

جوئل ماریون، CISSN ، NSCA-CPT ، نویسنده کتاب پرفروش پنج بار الکترونیکی است که در طول 18 سال فعالیت خود در رسانه ها به نمایش گذاشته شده است ، از جمله در صفحات بیش از 20 مجله محبوب روزنامه های ملی مانند “مردان”. تناسب اندام ، “روز زن” ، “اکسیژن” ، “خوردن تمیز” ، “MuscleMag International” و “Muscle & Fitness Hers”. ماریون همچنین بنیانگذار BioTrust Nutrition ، یکی از سریعترین و بزرگترین شرکتهای مکمل تجارت الکترونیکی در ایالات متحدهو میزبان پادکست Born to Impact متولد شد. امروز ماریون در آنجا زندگی می کند فلوریدا به همراه همسرش لیزا و دو دخترش لیلی و گبی ، و برای کمک به میلیون ها انسان در سرتاسر جهان هدف های خود را پیدا کرده و زندگی هایی را که برای زندگی به دنیا آمده اند ، زندگی می کنند.

منبع انرژی ویرایشگر ویژگی های خانواده

لینک های مربوطه

http://www.familyfeatures.com