‘Ripley Labs’ مرکز نوآوری ابزارهای کابل صنعتی و آب و برق جهانی پس از 2 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط Ripley Tools افتتاح شد

CROMWELL ، اتصال.، 8 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Ripley Tools ، تولید کننده پیشرو ابزارآلات آماده سازی و تست کابل زیرساختی ، از راه اندازی آنها خبر داد آزمایشگاه های ریپلی مرکز نوآوری ، محدود کردن یک سری سرمایه گذاری های چند میلیون دلاری در ابزار طراحی و قابلیت های انعطاف پذیر ، نمونه سازی سریع و تولید. آزمایشگاه های ریپلی مهندسی و طراحی ابزارهای سفارشی ، همراه با قابلیت تولید حجم ، فراهم می کند.

آزمایشگاه های ریپلی ما را قادر می سازد تا به سرمایه گذاری در نوآوری پیشرو در بازار برای رشد تولید سوخت و مشاغل ادامه دهیم. ” جان جوتیلا، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ریپلی ابزار. وی افزود: “توانایی ما در حل الزامات منحصر به فرد برای تأمین کنندگان کابل یا تجهیزات ، پیمانکاران ساختمانی ، دفاعی و هوافضا ، تاسیسات برق و مخابرات و یا اپراتورهای شبکه بی سیم به خوبی تثبیت شده و یک مزیت رقابتی مشخص است.” به Ripley Tools 68 حق ثبت اختراع اعطا شده است که تعداد رکورد های کاربردی آن در سال 2019 وجود دارد و این شرکت با همکاری بسیاری از بزرگترین تولید کنندگان کابل در جهان برای همکاری مشترک محصولات جدید همکاری می کند.

Ripley Tools برای برخی از ابزارهای نمادین و گسترده در صنعت سیم و کابل از جمله این موارد شناخته شده است UtilityTool® “موز پوستر” و “4×4 پلاس® “ محبوبیت زیادی در صنعت برق ندارند. در بازار باند پهن ، میلر® نوار دقیق فیبر نوری سری F0 103 که با استفاده از یک فرآیند اختصاصی ماشینکاری تیغه تولید می شود ، همچنان استاندارد طلا برای تهیه فیبر است و کابل® سری CST از سخت افزارهای RF / هماهنگ کننده همرفت سخت یک انتخاب برتر نصاب ها می باشد. ODM® RP 460 قدرت سنج نوری کاملاً جمع و جور است و به طور گسترده در بازار نصب فیبر برج بی سیم آمریکای شمالی مشخص شده است. این شرکت همچنین منبع اصلی طراحی و ساخت برای مارک های دیگر نیز هست.

دفتر مرکزی در کرومول ، کانکتیکات، آزمایشگاه های ریپلی دارای گواهینامه ISO 9001 با نمونه سازی سریع در خانه ، تجهیزات اعمال نفوذ مانند چاپ سه بعدی ProJet 2500 ، ماشینکاری CNC ، مراکز فرز دقیق با دقت 3-4 محور 15000 RPM ، فن آوری 5-محوره واترجت و ماشین های آزمایش چرخه عمر است. علاوه بر این ، آزمایشگاه های ریپلی دارای مؤلفه نوری ، برد مدار الکترونیکی و قابلیت طراحی نرم افزار / نرم افزار در آن است بلمونت ، نیوهمپشایر مرکز مهندسی ، و همکاری مهندسی و نمونه های اولیه در کنینگوینفورد ، واقع در انگلستان.

چشم انداز آزمایشگاه توسط تیم مهندسین ریپلی از جمله مدیر مهندسی شکل گرفت ، برایان بورگوین، و مدیر عامل اخیراً منصوب شده ، جان جوتیلا. رشد خدمات باند پهن ، شتاب شبکه های بی سیم 5G و بروزرسانی های مورد نیاز در انتقال نیرو یا انرژی جایگزین باعث شده است که بسیاری از شرکت ها برای دستیابی به راه حل های نصب مؤثر ، کارآمد و تکرار شونده یا حل چالش های منحصر به فرد برای تهیه کابل و آزمایش ، به Ripley Tools نزدیک شوند. آزمایشگاه های ریپلی در مورد راه حل های طراحی با سایر شرکای اکوسیستم از جمله کسانی که مهارت تحقیق و توسعه خاص دارند یا سایر برنامه نویسان و مخترعین فناوری که می خواهند در هنگام استفاده از ابزارهای ریپلی ابزارهای تولید یا فروش جهانی و حضور در بازاریابی ، نوآوری های خود را در برنامه های کابل اعمال کنند ، همکاری می کند.

با استفاده از ابزارهای اشتراك و فیلمبرداری با چند دوربین در زمان واقعی ، Ripley Tools می تواند از هر كدام از نقاط جهان از توسعه مفهوم از طریق آزمایش و تولید میدانی نمونه اولیه پشتیبانی كند. برای اطلاعات بیشتر یا برنامه ریزی زمان آزمایشگاه مجازی یا حضوری ، به https://www.ripley-tools.com/ripley-labs مراجعه کنید ، با شماره 1-800-528-8665 یا ایمیل تماس بگیرید [email protected].

از سال 1936 ، ریپلی ابزار با افتخار طراحی ، تولید و مونتاژ محصولات با کیفیت را انجام داده است. ریپلی تولید کننده پیشرو در تهیه و تست ابزار کابل برای CATV ، فیبر نوری ، برق ، یکپارچه سازی منزل ، ارتباط از راه دور و سودمند بازارها با مارک های میلر است.®، کابل®، UtilityTool®، و ODM®.

تصاویر مرتبط

ripley-labs.png
آزمایشگاه های ریپلی

همکاری-با-تجربه.jpg
با مهندسین مجرب همکاری کنید

لینک های مربوطه

آزمایشگاه های ریپلی

SOURCE Ripley Tools

اخبار مرتبط  Superfruit تابستان در اینجا است! اکنون آن را به سبد خرید های مواد غذایی اضافه کنید تا از آن در سال لذت ببرید