فلوریدا وحشی ، دومین پرورش موفق تمساح آلبینو را با 25 تخم مرغ اعلام کرد!

“ما نمی توانیم باور کنیم که Snowflake و Blizzard دور دیگری از تخم مرغ ها تولید کرده اند و این بار شش برابر بیشتر از سال گذشته است! بنابراین به این زوج فوق ستاره و پیشرفتی که می کنند افتخار می کنیم. این یک روز بزرگ برای پارک ما است.” سام Haught، مالک و بنیانگذار Wild Florida.

دوره جوجه کشی تخم های تمساح ، بسته به دمای لانه ، به طور متوسط ​​حدود 60 روز است. تخم های قرار داده شده در دستگاه جوجه کشی در دمای پایدار در یک محیط کنترل نگهداری می شوند تا از موفقیت میزان موفقیت تخم های جوجه ریزی در اواخر تابستان اطمینان حاصل شود. اگر تخمها حاصلخیز باشند ، با داشتن هر دو تمیز و آلژینوژن Blizzard و Snowflake ، این تخم ها اولین تمساح آلبینو را به وجود می آورند که در آنها متولد و بزرگ می شوند. فلوریدا مرکزی.

زن 26 ساله ، برفی و 15 ساله مرد ، بلیزارد ، توسط Wild Florida در مه 2017 و در پارک گیتور وحشی فلوریدا واقع شده اند. تنها پذیرش در پارک گیتور وحشی فلوریدا است 10 دلار برای بزرگسالان ، و فلوریدا ساکنان 50٪ تخفیف در طول سال دریافت می کنند. پذیرش در پارک گیتور برای هر مهمان رایگان است که اقدام به خرید بلیط پارک صوتی Drive-thru Safari از Wildland Florida می کند ، به یک تور قایق هوایی می رود یا یک برخورد حیوانات را تجربه می کند. درباره پیشنهادات وحشی فلوریدا در اینجا بیشتر بدانید WildFhil.

اخبار مرتبط  AlgaPrime source DHA منبع مهم اسیدهای چرب امگا 3 در صدور گواهینامه انجمن قلب آمریکایی از Kvar Ky قطب شمال mon سالمون

Airboats وحشی فلوریدا ، Drive-thru Safari & Gator Park که در دریاچه سرو واقع شده اند کنانسویل در سال 2010 ، بر آموزش افراد تمرکز دارد مرکزی فلوریدا منابع طبیعی. تیم وحشی فلوریدا برای محافظت ، محافظت و تقویت فعالیت می کند فلوریدا اکوسیستم متنوع برای اطمینان از اینکه نسل های آینده می توانند از شگفتی های وحشی و بومی لذت ببرند فلوریدا.

مخاطب سام Haught، مالک در Airboats وحشی فلوریدا ،
درایو از طریق Safari & Gator Park
[email protected]
407-957-3135

اخبار مرتبط  لوازم ورزشی DICK'S برای ایجاد آینده ای رایگان از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف اقدام می کند

منبع فلوریدا وحشی

لینک های مربوطه

https://wildfloridairboats.com