باچوکو توافق نامه سرمایه گذاری در تجارت خوک پردازش شده در مکزیک را امضا می کند

سلیا ، مکزیک، 8 ژوئن 2020 / PRNewswire / – Industrias Bachoco S.A.B. د C.V. (“باچوکو“یا” شرکت “) (NYSE: IBA؛ BMV: باچوکو) ، امروز پس از تصویب مقامات ضد انحصار مکزیک (COFECE) اعلام کرد که موافقتنامه سرمایه گذاری در شرکت Sonora Agropecuaria S.A. de C.V. “SASA” ، یک شرکت پخش و پردازش خوک با فعالیت در ایالت های سونورا و جالیسکوبسته شده است آغاز این روند برای اولین بار در پایان سال 2019 اعلام شد.

در این توافق نامه آمده است باچوکو 54.8٪ سهام سرمایه SASA را بدست می آورد. همچنین در مورد خرید دارایی های مرتبط با آن در نظر دارد باچوکو تجارت زنده خوک توسط SASA. این معامله از طریق شرکت تابعه Bachoco S.A. de C.V انجام خواهد شد.

پس از سرمایه گذاری ، کسب و ادغام حاصل از این توافق نامه ، باچوکو در تجارت خوکی سرمایه گذاری می کنیم 2،000 میلیون دلار پزو در 4 سال آینده ادغام.

یکی از ده پردازنده برتر در مکزیک، SASA دارای ظرفیت تولیدی در حدود 15000 گراز در هفته است که به بازارهای داخلی و صادرات نیز خدمت می کند.

اخبار مرتبط  شرکت Cannyx و LevelBlox اعلام کرده اند که ادغام و افزایش سرمایه برنامه ریزی شده برای ایجاد نقدینگی در بازار کالاهای جهانی CBD Deutsch English Français

رودولفو راموسمدیرعامل باچوکو اظهار داشت:
“این توافق مطابق با استراتژی رشد معدنی ما ، ایجاد هم افزایی با خط واقعی تجارت خوک های زنده ما ، به ما امکان ورود به تجارت گوشت پردازش شده و صادرات گوشت خوک را می دهد.

ما انتظار داریم هرچه سریعتر این عملیات را یکپارچه سازیم تا فرصتهایی را که شناسایی کرده ایم به دست بیاوریم. “

توضیحات شرکت

Industrias Bachoco پیشرو در صنعت طیور مکزیک و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان طیور در سطح جهان است.

این شرکت در سال 1952 تأسیس شد و در سال 1997 از طریق عرضه عمومی سهام در بورس مکزیک و نیویورک به یک شرکت عمومی تبدیل شد. باچوکو یک شرکت کاملاً عمودی است که مقر آن در آن است سلایا ، گواناجواتو واقع در مرکز مکزیک. خطوط اصلی تجارت آن عبارتند از: مرغ ، تخم مرغ ، خوراک متعادل ، خوکی و سایر محصولات. باچوکو بیش از هزار تسهیلات ، كه در نه مجتمع تولیدی و 66 كانون توزیع در كشور سازماندهی شده و در اختیار دارد مکزیک، و یک مجموعه تولیدی در ایالات متحده. در حال حاضر این شرکت بیش از 28000 نفر استخدام می کند. شرکت رتبه بندی شده است AAA (MEX)، بالاترین امتیاز اعطا شده توسط Fitch Mexico ، S.A. de C.V. ، و HR AAA که نشان می دهد که این شرکت و هر دو پیشنهاد بالاترین کیفیت اعتبار را توسط HR Ratings de Mexico S.A. de C.V.

اخبار مرتبط  Bed Bath & Beyond Inc. نتایج مربوط به فصل مالی 2019 چهارم و چهارم سال را گزارش می کند

سلب مسئولیت

این سند حاوی اطلاعات خاصی است که می تواند بیانیه های مشتاقانه ای را در مورد رویدادهای پیش بینی شده آینده و عملکرد شرکت در نظر بگیرد. این بیانیه ها بیانگر اعتقادات فعلی مدیریت بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس است و ضمانت عملکرد آینده نیست و براساس برآوردها و فرضیات ما که در معرض خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارند ، از جمله مواردی که در فرم اطلاعات سالانه ما شرح داده شده است ، می تواند نتیجه واقعی ما باشد. از نظر مادی با اظهارات آینده نگر موجود در این سند متفاوت است. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل خطرات مرتبط با مالکیت در صنعت طیور ، رقابت برای سرمایه گذاری در صنعت طیور ، مسئولیت سهامداران ، مقررات دولتی و امور زیست محیطی است. در نتیجه ، نمی توان اطمینان داد که نتایج واقعی با این گفته های آینده نگر سازگار خواهد بود. به استثنای آنچه در قانون قابل اجرا است Industrias Bachoco، S.A.B. د C.V. هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهار نظر آینده نگر ندارد.

اخبار مرتبط  توجه ژنرال ها !! با 2500 دلار از Pop-Tarts و United Way به ایجاد تفاوت در انجمن خود کمک کنید

اطلاعات تماس
[email protected]
[email protected]
+52 (461) 618 3555

SOURCE Industrias Bachoco، S.A.B. د C.V.

لینک های مربوطه

http://www.bachoco.com.mx