نوآوری بنفش به روز رسانی کسب و کار را پیش از مشارکت در بیستمین کنفرانس سالانه رشد مصرف کننده Oppenheimer ارائه می دهد

LEHI ، یوتا، 9 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Purple Innovation، Inc. (NASDAQ: PRPL) (“Purple”) ، شرکت نوآوری راحتی که به دلیل ایجاد تشک Purple Grid known شناخته شده است ، امروز قبل از شرکت در Oppenheimer 20 ، بروزرسانی تجاری را ارائه داد.هفتم کنفرانس رشد سالانه مصرف کننده در 16 – 17 ژوئن ، 2020.

به روزرسانی کسب و کار – مه 2020

  • مه 2020 سفارشات مستقیم به مصرف کننده (DTC) 125٪ تا تقریباً افزایش یافته است 71 میلیون دلار در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته رانده شده توسط رشد تشک و پایه و همچنین محصولات جانبی شامل بالش ، ورق و کوسن صندلی.
  • ممکن است سفارشات عمده فروشی باشد 17.3 میلیون دلارکاهش نسبت به سال گذشته کمتر از 2٪ نسبت به سال گذشته در مقایسه با 43٪ در ماه آوریل ، با باز شدن بیشتر درب های عمده فروشی و سفارشات هفتگی به صورت متوالی افزایش یافته است. همانطور که از 31 مه سال 2020بیش از دو سوم تقریباً 1800 درب شریک عمده فروشی این شرکت بازگشایی شده اند.
  • وجوه نقدی و معادل آن 54٪ تقریباً افزایش یافت 96.1 میلیون دلار در 31 مه سال 2020 از جانب 62.4 میلیون دلار در 30 آوریل 2020 در درجه اول با سرعت بخشیدن به رشد در فروش DTC و بهبود فروش عمده فروشی.
  • هفتمین دستگاه تولید پلیمر هایپر الاستیک اختصاصی “حداکثر 7” ، هم اکنون بصورت آنلاین است و تولید کلی با ظرفیت کامل در حال انجام است.

“پس از شروع قدرتمند برای سه ماهه دوم ، حرکت در مشاغل ما در ماه مه ادامه یافت که بخشی از آن توسط یک روز آخر هفته یادبود بسیار موفق هدایت می شود،گفت: جو مگیبومدیر ارشد اجرایی وی گفت: “ما تقاضای شدیدی را برای کل سبد محصولات خود به رهبری تشک های مختلف ، بالش و کوسن های صندلی دار ما ، به ویژه در کانال مستقیم مصرف کننده خود تجربه می کنیم ، زیرا منابع خود را به سمت ضبط شتاب اخیر در هزینه های آنلاین تغییر داده ایم. همچنین شاهد بازپرداخت سفارشات عمده فروشی هستیم زیرا درهای شریک بیشتری باز شده اند و میزان سفارشات بهبود یافته است .برای تحقق تقاضای فعلی و موقعیت بنفش برای رشد بیشتر ، ما با برنامه های توسعه ظرفیت تولیدی خود از جمله به تازگی پیشرفت خود را به سرعت پیش می بریم. دستگاه هفتم Max را به ثبت رساند و تأسیسات جدیدی را در جنوب شرقی دنبال کرد. علاوه بر این ، ما شروع به شروع مجدد سرمایه گذاری در سایر ابتکاراتی که قبلاً به دلیل همهگیری COVID متوقف شده بود از جمله گسترش فروشگاه های خرده فروشی شرکت ما بود. ”

اخبار مرتبط  فلزیاب جدید شناسایی هویت خارجی برای پردازنده های مواد غذایی و تولید کنندگان مراقبت های شخصی را برای بهبود ایمنی و بهره وری عملیاتی افزایش می دهد

کریگ فیلیپسمدیر ارشد مالی افزود: “تغییر کانال اخیر از عمده فروشی به مصرف کننده مستقیم منجر به افزایش پول نقد از مدت زمان کوتاه تر بین معامله فروش و وصول وجهی شده است. ما همچنین شاهد حاشیه های بهبود یافته ای هستیم. تغییر کانال و اجرای قوی تیم ما ، که منجر به افزایش پول نقد نیز شده است. این نقدینگی ما را قادر می سازد تا در نام تجاری و زیرساخت های خود سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم سهم بیشتری از بازار را به دست بیاوریم و همچنین از هرگونه پیشانی بالقوه ایجاد شده توسط محیط فعلی استفاده کنیم. “

در مورد بیانیه های Forward Looking توجه داشته باشید
نتایج برای مه 2020 ممکن است برای سه ماه منتهی به نمایندگی از نتایج نباشد 30 ژوئن سال 2020 یا سال به پایان رسید 31 دسامبر سال 2020. در حالی که ما در نتایج عملیاتی خود برای ماه ماه شاهد تحولات مطلوبی بودیم مه 2020، هیچ تضمینی مبنی بر ادامه این روند وجود ندارد یا نتایج عملی ما کاهش نخواهد یافت. این شرکت به دلیل شرایط نامشخص بازار جهانی در حال ارائه این به روز رسانی ماهانه است. با این حال ، ما هیچ تعهدی برای ادامه ارائه به روزرسانی های ماهانه نخواهیم داشت.

اخبار مرتبط  Coor توافق نامه IFM را با شرکت Telia در نروژ و سوئد گسترش می دهد

اوپنهایمر 20هفتم کنفرانس رشد سالانه مصرف کننده

این شرکت در Oppenheimer 20 شرکت می کندهفتم کنفرانس رشد سالانه مصرف کننده. این برنامه برای برنامه ریزی شده است سه شنبه 16 ژوئن 2020 در 12:30 p.m. وقت شرقی و به طور همزمان از طریق سرمایه گذاران.purple.com از طریق اینترنت پخش می شود.

درباره بنفش

Purple یک مارک عمودی دیجیتالی است و مأموریتی برای کمک به افراد دارد تا بتوانند از طریق راهکارهای نوآورانه برای راحتی بهتر و بهتر زندگی کنند. ما انواع محصولات راحتی نوآورانه ، پریمیوم ، مارک راحتی ، از جمله تشک ، بالش ، کوسن ، قاب ، ورق و موارد دیگر را طراحی و تولید می کنیم. محصولات ما حاصل بیش از 25 سال نوآوری و سرمایه گذاری در فناوریهای اختصاصی و ثبت اختراع آسایش و توسعه فرایندهای تولیدی خودمان است. فن آوری اختصاصی ژل ، Hyper-Elastic Polymer® ، بسیاری از محصولات راحتی ما را پشتیبانی می کند و طیف مزایایی را ارائه می دهد که پیشنهادات ما را از محصولات دیگر رقبا متمایز می کند. ما محصولات خود را از طریق کانال های آنلاین مستقیم به مصرف کننده ، شرکای خرده فروشی سنتی ، خرده فروشان آنلاین شخص ثالث و نمایشگاههای خرده فروشی متعلق به ما بازار و فروش می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Purple ، به سایت purple.com مراجعه کنید.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

برخی از بیانیه های موجود در این نسخه که واقعیت های تاریخی نیستند ، “بیانیه های مشتاقانه” به معنای مفاد “بندر ایمن” قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 هستند. اظهارات مبتنی بر داده های تاریخی در نظر گرفته نشده و نباید باشند. درک می شود که انتظارات شرکت را درباره رویدادهای آینده نشان می دهد. چنین اظهارات آینده نگر شامل مواردی در مورد اظهارات مربوط به فروش مورد انتظار ما ، پیشرفتهای حاشیه ای مورد انتظار ما ، توانایی ما برای جذب سهم بازار و رشد مشاغل ما و توانایی ما برای حرکت در پیشانی های احتمالی نیست. اظهارات پیشرو انتظارات یا پیش بینی های فعلی از وقایع یا تعیین کننده های آینده را ارائه می دهد. این بیانیه های آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده ، شرایط و نتایج نیستند ، و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عوامل مهم ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، می تواند منجر به نتایج واقعی یا نتایج شود. از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بحث می شود ، متفاوت است. عواملی که می توانند در تحقق بیانیه های آینده نگر تأثیر بگذارد شامل عوامل خطر ذکر شده در بخش “عوامل خطر” گزارش سالانه ما در فرم 10-K است که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده است. 9 مارس 2020 و گزارش فصلنامه ما در مورد فرم 10-Q ارسال شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 11 مه سال 2020. بسیاری از این خطرات و ابهامات توسط همه گیر COVID-19 و هرگونه وخیم تر شدن وضعیت تجارت جهانی و محیط اقتصادی در نتیجه ، تشدید شده و خواهد بود. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، جز در مواردی که طبق قانون لازم است ، بر عهده نمی گیرد.

اخبار مرتبط  شرکت ماری جوانا آمریکا | MCOA به Webcast Live در VirtualInvestorConferences.com 9 ژوئیه

تماس با سرمایه گذار:
برندون فری، ICR
[email protected]
203-682-8200

تماس با رسانه:
السیا پولمن ، ICR
[email protected]
646-277-1200

نوآوری بنفش ، شرکت
برای کسب اطلاعات در مورد محصولات بنفش با ما تماس بگیرید:
پیوند مه آلود
مدیر ارتباطات بنفش
[email protected]

SOURCE Purple Innovation، Inc.

لینک های مربوطه

https://purple.com/