West Yost برای اهدا 30،000 وعده غذایی به جوامع محلی

داویس ، کالیفرنیا.، 9 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – به افتخار 30 سال خودهفتم در سالگرد این ماه ، وست یوست با دادن بانک های مواد غذایی محلی در آریزونا، کالیفرنیا، و اورگان کمک آنها بیش از 30،000 وعده غذایی توزیع شده در کل آن جوامع را تأمین می کند و نیاز فوری را تأمین می کند.

وست یوست کمک مالی به بانک غذا یولو ، بانک غذا ساکارامنتو و خدمات خانواده ، بانک فوریت های غذایی کودکان ، بانک غذا از کنترا کوستا و سولانو کشورها ، بانک غذایی ردوود امپایر ، بانک غذا سان دیگو ، مواد غذایی برای شهر لین ، بانک غذای ماموریت صحرایی صحرا ، بانک غذا اورگان و بانک دوم غذای برداشت هلند از ایالت اورنج.

اخبار مرتبط  شرکت Yanke در طول هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، خط زیبایی آرایشی و زیبایی LAVISSE را به نمایش می گذارد

“وقتی از تیم وست یوست خود پرسیدیم که چگونه می تواند به بهترین وجه این مناسبت را برگزار کند ، ما به خاطر کمک به بانک های مواد غذایی محلی پاسخی قریب به اتفاق دریافت کردیم. من معتقدم که این تعهد برای کمک به جوامع محلی ما ، با فداکاری و تمایل تیم ما صحبت می کند. چارلز دانکن ، PE ، رئیس جمهور و مدیرعامل وست یوست می گوید: اختلاف در جایی که ما زندگی می کنیم و کار می کنیم.

به مدت 30 سال ، وست یوست ، مقر آن مستقر است دیویس ، کالیفرنیا، هدایت شده است تا به عنوان یکی از منابع انتخابی منابع آب برای مشتریان و تیمهایشان در منطقه انتخاب شود ایالات متحده غربی. تمرکز و اشتیاق West Yost منحصراً روی آب است ، از جمله تامین آب ، فاضلاب ، آب بازیافت شده ، آب های زیرزمینی و آب های طوفانی. همانطور که وست یوست به آینده نگاه می کند ، چشم انداز آنها پیشبرد منابع آب برای نسل های آینده است. از زمان آغاز به کار ، وست یوست مشارکت جامعه را بسیار ارزشمند و متعهد به رفاه جوامعی است که در سراسر ایالت های آنها خدمت می کنند. آریزونا، کالیفرنیاو اورگان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد West Yost به وب سایت www.westyost.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  FDA قانون مربوط به برچسب زدن بدون گلوتن را برای مواد غذایی حاوی مواد مرکب تخمیر شده ، هیدرولیز نهایی می کند

مأموریت وست یوست که در سال 1990 تأسیس شد این است که شرکت منابع آب مورد نظر برای مشتریان و تیم های خود در این شرکت باشد ایالات متحده غربی. با گذشت سالها ، آنها بر مبنای آن مأموریت بنا نهاده و به یك منبع موفق آب كه امروزه وست یوست در آن قرار دارد ، رشد یافتند. همانطور که وست یوست به آینده نگاه می کند ، چشم انداز آنها پیشبرد منابع آب برای نسل های آینده در حالی است که هر روز ارزش های اصلی خود را می گذراند.

اخبار مرتبط  سهامداران Firmenich استراتژی جدید 2025 را تأیید می کنند و مدیران جدید را انتخاب می کنند

منبع غربی یوست

لینک های مربوطه

https://www.westyost.com