صنعت برجسته چای در احیای روستاها در چائوژو چین نقش دارد

Chaozhou دارای کوهی Fenghuang است که در غبار پنهان شده است ، جایی که روستاهای شهر Fenghuang در آن واقع شده اند. از آنجا که ده‌ها هزار کارخانه چای مشغول تعطیل کردن از طریق باغهای محلی چای هستند ، مردم اینجا هرچند در کوه زندگی می کنند و زمانی آنقدر فقیر بودند که مردم شهر از همسایگی خود همیشه سعی در جلوگیری از تماس با آنها داشتند ، اکنون کاملاً خوب نیستند. با این وجود تمام رازها در چای اولونگ به نام Dancong نهفته است (به معنی خوشه منفرد)) در اینجا در سراسر کوه کاشته شده است.

به گفته دفتر اطلاعات دولت مردم شهرداری چائوژو ، چائوژو برای بهبود سطح زیر کشت استاندارد و سطح مدیریت مدرن باغهای چای ، کشت چای را با گردشگری فرهنگی تلفیق می کند. با تعداد زیادی از گردشگران ، مزایای جامع چای Fenghuang Dancong افزایش می یابد. چای در یک خوشه منفرد کاشته می شود ، به طور جداگانه چیدن و فرآوری می شود. با داشتن رایحه ای ماندگار ، طعم شیرین و ملایم و طعم دلپذیر ، بسیار مورد تحسین چای سازان قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  سازگار با کارگران افتخاری که در طول ماه ملی آگاهی از سرطان پستان با سرطان پستان مبارزه می کنند

Chaozhou ، یک شهر مشهور تاریخی و فرهنگی ، با داشتن تاریخ پر افتخار ، فرهنگ بی نظیر و مرفه ، صنایع دستی نفیس و مناظر زیبا ، شاهد هجوم گردشگران چینی و خارجی بوده است. در این شهر ، جهانگردان میتوان امتحان کرد کونگ فو چای با رایحه و عطر ماندگار ، صنایع دستی مانند گلدوزی و سرامیک Chaozhou را تحسین کنید ، بازدید کنید پل گوانگجی و سایر مکانهای مورد علاقه تاریخی ، و جذابیت بی نظیر فرهنگ Chaozhou را احساس می کنید.

در سال های اخیر ، صنعت چای Fenghuang Dancong به سرعت توسعه یافته و به یکی از صنایع غالب کشاورزی Chaozhou تبدیل شده است. شهرک Fenghuang ، با مساحت مزارع چای خود ، بیش از 70،000 مو (حدود 4666.7 هکتار) و ارزش تولید سالانه آن در حدود 1 میلیارد یوان، منطقه اصلی تولید چای است.

اخبار مرتبط  خط جدیدی از مبانی لباس کار مردان

جدا از کشت سنتی ، چایکاران نیز در پی فراخوان دولت برای نوسازی صنعتی ، به دنبال ایده ها و تغییرات جدید پاسخ داده اند. هوانگ یوانزی ، کشاورز چای “پس از دهه 1980” ، از خانواده ای است که 9 نسل متوالی در آن مشغول کشت چای بوده اند. متفاوت از روش کشت سنتی و عمده فروشی نسلهای قبل ، هوانگ امیدوار است با اتخاذ روشهای کاشت و مدیریت علمی ، بهبود کیفیت چای دنچونگ و ساخت یک مارک قدیمی ، براساس وراثت درختان چای باستانی و مهارتهای تولید سمت چپ والدینش.

در حال حاضر ، ساخت پارک صنعتی مدرن استان برای چای Fenghuang Dancong در حال پیشرفت است. بازار تجارت چای نیز در حال برنامه ریزی است ، با داشتن یک فضای فرهنگی چای و سایر کارکردها از جمله میراث میراث فرهنگی نامشهود ، آموزش مهارت برای کونگ فو چای. این چای باعث ثروتمند شدن مردم در اینجا شده است و شهر فنگهانگ در راه رونق بخشیدن به کشاورزی با علم و فناوری و غنی سازی کشاورزان با صنایع در این کشور اقدام کرده است.

اخبار مرتبط  CannaCraft's Care By Design Hemp برای شرکت در مطالعه صنعت پیشرو در مورد ایمنی CBD

وی گفت: “صنعت چای در شهر فنگهوگان ، جدا از پیگیری توسعه کیفیت ، تحکیم و بهبود صنعت اولیه ، همچنین باید با اتصال با صنایع ثانویه و عالی ، توسعه یکپارچه ایجاد کند.” هوانگ زیگانگدبیر کمیته حزب شهر Fenghuang ، با اطمینان اظهار داشت که با ایجاد شهری منحصر به فرد با چای و گردشگری ، صنایع ثانویه و عالی نیز بهبود می یابند. باغ های چای به پارک تبدیل می شوند و کشاورزان سرمایه گذار می شوند. به این ترتیب ، محیط زیست به خوبی محافظت می شود ، درآمد کشاورزان افزایش می یابد و صنایع مشخصه روستایی احیا می شوند.

پیوندهای پیوست تصاویر: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=364939

منبع: دفتر اطلاعات دولت مردم از شهرداری Chaozhou