تحلیل جهانی خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان کارمندان 2020-30

DUBLIN، 9 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گزارش “خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان کارکنان در بازار جهانی گزارش 2020-20-30: کوید 19 تأثیر و بازیابی” به اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

این گزارش ، استراتژیست ها ، بازاریابان و مدیریت ارشد را با اطلاعات مهم و لازم برای ارزیابی بازار جهانی خدمات اتوبوس کارمندان و کارکنان خود ، از زمان تعطیل شدن Covid 19 ، فراهم می کند.

انتظار می رود بازار جهانی خدمات اتوبوس در مدارس و کارمندان از این روند کاسته شود 31.9 میلیارد دلار در سال 2019 تا 31.5 میلیارد دلار در سال 2020 با نرخ رشد سالانه ترکیبی (CAGR) -1.3٪. این کاهش عمدتا به دلیل کندی اقتصادی در سراسر کشورها به دلیل شیوع COVID-19 و اقدامات برای مهار آن است. از این رو انتظار می رود که این بازار با CAGR 8٪ از سال 2021 بهبود یابد و رشد یابد 38.5 میلیارد دلار در سال 2023

اروپای غربی بزرگترین منطقه در مدارس جهانی و بازار خدمات اتوبوس کارمندان بود که 40 درصد از بازار را در سال 2019 تشکیل می داد. آسیا و اقیانوسیه دومین منطقه بزرگ بود که 21٪ از بازار جهانی خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان را به خود اختصاص داد. آفریقا کوچکترین منطقه در مدرسه جهانی و بازار خدمات اتوبوس کارمندان بود.

بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارکنان با افزایش ویژگی های ایمنی در اتوبوس ها رو به افزایش است. این صنعت استفاده از سیستم تشخیص الکل درون چرخ را در برابر رانندگی مست آغاز کرده است. این فناوری شامل سنسورهایی است که در قسمت فرمان قرار داده شده و به تشخیص روغن پوست راننده کمک می کند و در صورت تشخیص الکل ، اتوبوس را قفل می کند. امکان جلوگیری از رانندگی ناایمن و بی دقتی این فن آوری های پیشرفته مجهز به اتوبوس ها باعث افزایش چشمگیر بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارکنان می شوند.

اخبار مرتبط  خطر آلرژی های غذایی را کاهش دهید

این گزارش ویژگی های بازار ، اندازه و رشد ، تقسیم بندی ، تجزیه منطقه ای و کشور ، چشم انداز رقابتی ، سهام بازار ، روندها و استراتژی های این بازار را در بر می گیرد. این رشد تاریخی و پیش بینی شده بازار را از طریق جغرافیایی ردیابی می کند. این بازار را در چارچوب بازار وسیع تر سرویس های اتوبوس مدرسه و کارمندان قرار می دهد و آن را با سایر بازارها مقایسه می کند.

 • بخش ویژگیهای بازار گزارش ، بازار را تعریف و توضیح می دهد.
 • بخش اندازه بازار ، اندازه بازار ($ b) را در بر می گیرد که هم رشد تاریخی بازار ، تأثیر ویروس Covid 19 و هم پیش بینی بهبود آن است.
 • تقسیم بازار به بازارهای فرعی تقسیم می شود.
 • بخش تجزیه منطقه ای و کشور تجزیه و تحلیل بازار در هر جغرافیا و اندازه بازار براساس جغرافیا را نشان می دهد و رشد تاریخی و پیش بینی آنها را مقایسه می کند. این برنامه تأثیر و مسیر بازیابی Covid 19 را برای همه مناطق ، کشورهای توسعه یافته کلیدی و بازارهای مهم نوظهور پوشش می دهد.
 • چشم انداز رقابتی توصیفی از ماهیت رقابتی بازار ، سهام بازار و توضیحات مربوط به شرکت های پیشرو را نشان می دهد. معاملات کلیدی مالی که بازار را در سالهای اخیر شکل داده است مشخص می شوند.
 • بخش روندها و استراتژیها شکل بازار را از آن ناشی می کند که از بحران ناشی می شود و تجزیه و تحلیل می کند که چگونه شرکتها می توانند با بهبودی بازار رشد کنند.
 • بخش بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارکنان گزارش ، زمینه را ارائه می دهد. این بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارکنان را با سایر بخش های بازار ترانزیت و حمل و نقل مسافر زمینی از نظر اندازه و رشد ، تاریخی و پیش بینی شده مقایسه می کند. آنالیز نسبت تولید ناخالص داخلی ، هزینه های سرانه ، مدرسه و مقایسه شاخص های خدمات اتوبوس کارمندان.
اخبار مرتبط  بنیادهای خانواده کمپر 1 میلیون دلار به صندوق امداد مستقل کارگران رستوران اهدا می کند ، از کارگران صنعت میسوری پشتیبانی می کند

شرکتها ذکر کردند

 • دانش آموز اول
 • شرکت ریک اتوبوس
 • ملی اکسپرس گروه PLC
 • شرکت حمل و نقل دانشجویی

موضوعات اصلی تحت پوشش:

1. خلاصه اجرائی

2. گزارش ساختار

3. ویژگی های بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان

4. تجزیه و تحلیل محصولات بازار اتوبوس مدرسه و کارمندان

5. زنجیره تامین بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان

6. اطلاعات مربوط به مشتری در بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمند

7. گرایش ها و استراتژی های بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمند

8. مدرسه و کارمندان خدمات اتوبوس اندازه و رشد بازار

9. تجزیه و تحلیل منطقه ای بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان

10. تقسیم بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان

اخبار مرتبط  CAMPAIGN VITADAIRY "محافظت از پزشکان 24 ساعت" عکس از طریق اینترنت توسط STORM

11. معیارهای بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمند

12. بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان آسیا و اقیانوسیه

13. بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان اروپا

14. بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان اروپا

15. بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان آمریکای شمالی

16. بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان آمریکای جنوبی

17. بازار خدمات اتوبوس مدرسه خاورمیانه و کارمندان

18. بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان آفریقا

19. چشم انداز رقابتی بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمند

20. ادغام و مالکیت اصلی در بازار خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان

21. زمینه بازار: بازار حمل و نقل مسافر حمل و نقل زمینی

22. توصیه ها

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/4rq91h مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

تحقیقات و بازارها همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی ارائه می دهند که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهند.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com