InventHelp سیستم نظارت بر ایمنی کودک (HUN-826) را ارائه می دهد

پیتزبورگ، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من این ایده را برای کمک به والدین در محافظت از فرزندان خود در استخر ارائه کردم.” تامبل ، تگزاس. وی گفت: “من معتقدم این امر جان مردم را نجات می دهد. این به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را از یک ماشین داغ به یاد بیاورند.

اخبار مرتبط  Solutions Solutions شهر تاتو را برای بزرگترین کارخانه زنجیره سرد در شرق آفریقا انتخاب می کند

او حق ثبت اختراع را در انتظار كید كارد ایمنی كودك تهیه كرد تا راهی مناسب برای ردیابی محل زندگی كودكان فراهم كند. این سیستم تضمین می کند که کودکان در صورت سرگردان یا گم شدن به سرعت و به راحتی پیدا می شوند. این اختراع باعث می شود کودکان در وسایل نقلیه داغ مراقب نباشند. همچنین از کودکان هنگام شنا محافظت می کند. همه اینها به منظور تقویت ایمنی شخصی طراحی شده است ، که آرامش بیشتری به شما می بخشد.

اخبار مرتبط  دریافت کنید Shift Done یک صندوق ملی برای گسترش ابتکار عمل خود در زمینه گرسنگی و بیکاری اعلام می کند

طرح اصلی به هیوستون دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-HUN-826 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  مایکروویو Fairview کیت های جدید کالیبراسیون SOLT را با چهار گزینه اتصال به اینترنت دیگر ارائه می دهد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید