Global Market Insights Inc. می گوید ، بازار فیلترهای سرامیکی پیش بینی می شود تا سال 2026 از 3 میلیارد دلار تجاوز کند.

SELBYVILLE ، دل.، 11 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش Global Market Insights Inc. ، بازار فیلترهای سرامیکی احتمالاً از ارزش تقریبی آن فراتر رفته است 3 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت نام CAGR 14٪ از سال 2020 تا 2026. این گزارش یک مطالعه کامل در مورد استراتژی های برنده برتر ، اندازه و برآورد صنعت ، محرک ها و فرصت ها ، سناریوی رقابتی ، جیب های سرمایه گذاری کلیدی و روندهای تکان دهنده بازار ارائه می دهد.

طبق تجزیه و تحلیل بازار و روندها ، سیستم های تصفیه هوا و آب ، مواد خطرناک و مضر موجود در هوا و آب را از بین می برد تا هوا یا آب تمیز و کم مضر را تولید کند و عاری از مواد سمی باشد. فیلترهای هوای سرامیکی تقریباً سهم بازار را به خود اختصاص داده اند 605 میلیون دلار در سال 2019. این فیلترها نقش مهمی در کنترل آلودگی هوا دارند و دارای چرخه عمر طولانی تر و همچنین خواص سازگار هستند. از فیلترهای سرامیکی نیز در از بین بردن ذرات گرد و غبار استفاده می شود.

درخواست یک گزارش نمونه: https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/393

افزایش سطح آگاهی در مورد اهمیت آب آشامیدنی تمیز و ایمن ، به دلیل افزایش بیماری های ناشی از آب ، از رشد بازار فیلترهای سرامیکی در سال های آینده حمایت می کند. فیلترهای سرامیکی به راحتی در دسترس بوده و کاربرد آنها آسان است. آنها به کاهش باکتری ها و تک یاخته های موجود در آب کمک می کنند و در نتیجه موارد اسهال را حدود 60٪ تا 70٪ کاهش می دهند. در اصل ، این آگاهی فزاینده در مورد پیشگیری از بیماری های ناشی از آب ، تقاضای فیلتر آب را تا سال 2026 افزایش می دهد.

دلایل اصلی رشد بازار فیلترهای سرامیکی:

  1. رشد تقاضای محصول در آسیا و اقیانوسیه برای جلوگیری از بیماریهای ناشی از آب.
  2. افزایش تصویب در پروژه های ساخت و ساز تجاری ، صنعتی و مسکونی.
  3. فعالیت های تحقیق و توسعه مداوم و پیشرفت های فناوری.

پیش بینی های 2026 بخش برنامه “مسکونی” را نشان می دهد که رشد قابل ملاحظه ای را نشان می دهد:

از نظر کاربرد ، بخش برنامه های مسکونی احتمالاً بیش از 13.5 درصد در طول دوره تحلیل رشد خواهد کرد. گسترش پروژه های زیرساختی و رشد جمعیت ، همراه با افزایش مسائل مربوط به آلودگی آب به دلیل خراب شدن ذخایر آب شیرین ، نصب فیلترهای سرامیکی را که ایمن هستند و همچنین راه حل های تصفیه آب آسان و نیز برای استفاده آسان دارند ، تشویق کرده است. علاوه بر این ، افزایش تمرکز به سمت حفظ کیفیت هوای داخلی به دلیل افزایش آگاهی در مورد پیشگیری از بیماری های ناشی از هوا ، ناشی از تشکیل باکتری یا اسپور در سیستم های تهویه ، همچنین باعث افزایش تقاضای بازار فیلترهای سرامیکی خواهد شد.

درخواست سفارشی سازی این گزارش: https://www.gminsights.com/roc/393

آمریکای شمالی و آسیا و اقیانوسیه صنعت فیلترهای سرامیکی شاهد رشد قدردانی:

آمریکای شمالی بازار فیلترهای سرامیکی بیش از ارزش داشت 280 میلیون دلار و احتمالاً از طریق جدول زمانی تجزیه و تحلیل بیش از 12.5٪ رشد خواهد کرد. انتظار می رود افزایش تمرکز بر مدیریت کیفیت هوا در محیط های کاری برای پیشگیری از بیماری های تنفسی در بین کارگران ، همانطور که توسط استانداردهای دقیق OSHA پشتیبانی می شود ، تأثیر مثبت بر تقاضای محصول منطقه ای داشته باشد.

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بازار فیلترهای سرامیکی بیش از 14.0٪ در بازه زمانی پیش بینی شده رشد کند. افزایش تقاضا برای فیلترهای سرامیکی در APAC برای حفظ کیفیت آب و هوا ، رشد بازار منطقه را ترغیب خواهد کرد.

پیشروان بازار:

بازیگران کلیدی بازار که در گزارش صنعت فیلترهای سرامیک مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند شامل VEOLIA Group ، Glosfume Ltd ، KLT filtration Ltd ، Corning Incorporated ، Haldor Topsoe A / S ، شرکت Pall ، Clear Edge Filtration ، Unifrax I LLC ، Anguil Environment Systems Inc و Doulton در میان دیگران. آنها چندین استراتژی از جمله مشارکت ، گسترش ، همکاری ، سرمایه گذاری مشترک و سایر موارد را در جهت تقویت جایگاه خود در صنعت گنجانیده اند.

گزارش های مرتبط:

پلی اتیلن گلیکول استراتژی های تجاری آینده و تحلیل تأثیر درآمد – 2026

استراتژی های تجاری و تجزیه و تحلیل رقابتی بازار کویل فولادی با روکش فیلم پت – 2025

استراتژیهای تجاری آینده و تحلیل رقابتی بازار فیبر سرامیک آسیا و اقیانوس آرام – 2026

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه بازار جهانی است. Global Market Insights، Inc. با ارائه گزارش های تحقیقاتی و هماهنگ سندیکایی و سفارشی ، مشاوره رشد و سرویس های اطلاعاتی تجاری ، قصد دارد به مشتریانی که دارای اطلاعاتی نافذ و داده های عملی در بازار هستند کمک کند تا به تصمیم گیری استراتژیک کمک کند.

GMIPulse ، پلت فرم تجزیه و تحلیل تجارت ما ، گزینه ای تعاملی و آنلاین را برای کاوش در داده های تحقیقاتی صنعت اختصاصی ما به روشی آسان و پویا ارائه می دهد. مشتریان می توانند اطلاعات بازار را در 11 گروه سطح بالا و صدها بخش صنعت در داخل آنها کشف کنند و آمار منطقه ای ، شرکت و سطح مقطعی را ارائه می دهند که پیشنهاد ما را برای تصمیم گیری ها متمایز می کند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.gminsights.com

تصاویر مرتبط

سرامیک-فیلتر-بازار-روند-و.jpg
روند و آمار بازار فیلترهای سرامیکی – 2026

لینک های مربوطه

چشم انداز بازار بسته بندی آسپتیک – 2024

سهم و پیش بینی بازار روغن های دریایی – 2026

SOURCE بازار جهانی Insights Inc.

لینک های مربوطه

https://www.gminsights.com

اخبار مرتبط  HONOR Back to School 2020 با پیشنهادات ویژه برای محصولات جدید برای "افزایش عمر هوشمند شما"