InventHelp کمک خواب راحت (HTT-7080)

پیتزبورگ، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترعی از: آیه ، هاوایی.

وی WILIAMS FOOTENT را برای تأمین نیاز به وسیله ای برای نگه داشتن خواب در وضعیت راحت تر در طول شب تهیه کرد. لوازم جانبی باعث راحتی فرد هنگام خواب در اتاق هتل می شود. پاهای کاربر توسط ورقهای محکم بسته نمی شود و پوشش در پایه تخت می تواند مشکل بیدار شدن با پاها و انگشتان خسته ، درد و درد را از بین ببرد. افراد بدون گرم بودن فشار در کف تخت ، گرم و راحت نگه داشته می شوند.

اخبار مرتبط  Hard Cider Blake از بازگشت Fido Kinder Cider خبر داد و 5000 دلار به حیوانات خانگی برای میهن پرستان متعهد شد

این اختراع باعث افزایش رضایت میهمانان و افزایش درآمد توسط موسسه می شود. علاوه بر این ، استفاده از آن بسیار ساده ، کاربردی ، راحت ، سبک ، کم حجم ، راحت ، با دوام و قابل تنظیم خواهد بود.

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-HTT-7080 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. گفت: بازار بستنی غیر لبنی تا سال 2026 به 1 میلیارد دلار برسد.

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید