Instacart 225 میلیون دلار سرمایه گذاری جدید توسط DST Global ، General Catalyst و D1 Capital سرمایه گذاری اعلام کرد

سانفرانسیسکو، 11 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Instacart ، رهبر آمریکای شمالی در فروشگاه های مواد غذایی آنلاین ، امروز اعلام کرد که این مسئله را مطرح کرده است 225 میلیون دلار به عنوان بخشی از دور جدید تأمین مالی به رهبری DST Global و General Catalyst ، با سرمایه گذاران موجود D1 Capital Partners شرکت می کند. این سرمایه گذاری در حالی صورت می گیرد که Instacart همچنان تجربه ای بی سابقه در تقاضای مشتری برای تحویل مواد غذایی و وانت را تجربه می کند. اعلامیه امروز ارزش شرکت را به افزایش می دهد 13.7 میلیارد دلار.

“COVID-19 تحول عظیمی را برای صنعت مواد غذایی ایجاد کرد و نحوه تغییر مردم بر ضرورت خدمات تقاضا را برای همیشه تغییر داد. یک شبه ، اینستاکارت به یک سرویس اساسی برای میلیون ها خانواده در سراسر تبدیل شد. آمریکای شمالی و تیم های ما در این مدت نیاز به طرز باورنکردنی سخت در خدمت مشتریان و خریداران بوده اند. ما برنامه های بلندپروازانه ای برای آینده داریم و این سرمایه گذاری جدید ما را قادر می سازد تا حمایت خود را از خریداران و شرکای خود عمیق تر کنیم ، بیشتر برنامه های استراتژیک مانند تبلیغات و مشاغل سازمانی خود را تأمین کنیم و به تجربیات استثنایی برای مشتریان ادامه دهیم. این همه گیری اساساً در نحوه تفکر مردم در مورد بقال فروشی و تجارت الکترونیکی تغییر شکل داده است ، و ما مفتخریم که Instacart همچنان و مدتها پس از فروکش کردن این بحران ، نقش مهمی در زندگی مردم بازی می کند. ” آپوروا مهتا، بنیانگذار و مدیرعامل Instacart.

اخبار مرتبط  بازار کنسانتره پروتئین یونجه - تجزیه و تحلیل صنعت جهانی ، اندازه ، سهم ، رشد ، روندها و پیش بینی ، 2020

امروز ، Instacart برای بیش از 85٪ از خانوارهای آمریکایی ، در هر 50 ایالت ، و بیش از 70٪ از خانوارها در ایالات متحده قابل دسترسی است. کانادا. این شرکت از آغاز سال جاری روند راه اندازی خود را با خرده فروشان تسریع کرده است و هم اکنون با بیش از 400 خرده فروش ملی ، منطقه ای و محلی در بیش از 30،000 فروشگاه در ایالات متحده و همکاران. کانادا. این شرکت علاوه بر مواد غذایی و کالاهای روزمره ، در طول سال گذشته نیز پیشنهادات خود را گسترش داده است تا خدمات الکلی و تحویل نسخه و خدمات وانت را نیز شامل شود. همانطور که Instacart به جلو نگاه می کند ، انتظار دارد سرمایه جدید را به چند روش مستقر کند ، از جمله: ادامه حمایت از جامعه در حال رشد خریدار خود با خدمات و ویژگی های جدید. سرمایه گذاری بیشتر در مشاغل کلیدی مانند Instacart Advertising و Instacart Enterprise؛ و بیشتر مقیاس های تیم های عملیاتی و فنی خود را برای کمک به افزایش تقاضای مشتری برای تحویل مواد غذایی و وانت.

وی ادامه داد: تماشای تیم Instacart بسیار چشمگیر است ، در این اوقات بی سابقه ، نه تنها با موفقیت مقیاس عملکرد و فناوری خود را در خدمت به مشتریان قرار می دهد بلکه فرصت های کسب درآمد برای صدها هزار خریدار را فراهم می کند ، همچنین تجارت مداوم را برای شرکای خرده فروشی خود فراهم می کنیم. از همکاری با آپوروا و تیم اینستاکرت بسیار هیجان زده هستند زیرا ارزش های طولانی مدت را برای سالهای آینده برای مشتریان ، خریداران ، خرده فروشان و تبلیغ کنندگان ارائه می دهند. ” ساوراب گوپتا، مدیریت شریک در DST Global.

اخبار مرتبط  مانیتور منوکسیدکربن و کیفیت هوا اسپارو توسط سنسورهای سازگار با محیط زیست ، فناوری نجات بخشی را در سیستم Case UniVERSE OtterBox به ارمغان می آورد.

وی ادامه داد: “اینستاكارت توانست در طی چند ماه چالش برانگیز افزایش بی سابقه نیاز مصرف كننده را برآورده كند ، تنها یكی از سیگنالهای عالی كاركرد این شرکت است. ما از ابتدا این تیم را دنبال كرده ایم و امروز افتخار می كنیم كه با Instacart همکاری کنید زیرا آنها با ایجاد سهولت در استفاده ، انتخاب و قیمت مناسب ، همچنان به خدمات خود می پردازند تا مواد غذایی آنلاین را برای میلیون ها نفر در سراسر کشور در دسترس قرار دهند. آمریکای شمالیگفت: ” کایل دوتی، مدیر عامل ، صندوق استقامت عمومی کاتالیزور.

“پاسخ اینستاكارت به COVID-19 – بازگشت مجدد شركت برای رفع سریع نیازهای مشتریان ، خریداران و خرده فروشان – این اعتقاد را در ظرفیت خود برای رهبری این صنعت مهم با مشاركت با خرده فروشان آجر و ملات تقویت كرده است و ما همچنان اعتقاد داریم كه پذیرش مصرف کنندگان مواد غذایی آنلاین در سالهای آینده رشد قابل ملاحظه ای خواهد داشت و مفتخریم که در این زمان سرمایه گذاری خود را در اینستاکارت بیشتر کنیم. ” دن ساندیم، بنیانگذار شرکای D1 سرمایه.

اخبار مرتبط  بازار محصولات آسیا اقیانوس آرام مورینگا تا سال 2027

درباره Instacart
Instacart رهبر آمریکای شمالی در فروشگاه های مواد غذایی آنلاین و یکی از سریعترین شرکتهای تجارت الکترونیک است. خریداران اینستاکارت خدمات تحویل و وانت یک روزه را ارائه می دهند تا مواد غذایی تازه و ملزومات روزمره را برای افراد مشغول و خانواده در سراسر ایالات متحده و کانادا. Instacart با بیش از 400 خرده فروش محبوب ملی ، منطقه ای و محلی از جمله آلبرتسون ، ALDI ، Costco ، Kroger ، Loblaw ، Publix ، Sam’s Club ، Sprouts ، Walmart Canada و Wegmans در میان دیگران ، همکاری داشته و از بیش از 30،000 فروشگاه در سراسر دنیا ارائه کرده است. بیش از 5،500 شهر در آمریکای شمالی. خدمات تحویل Instacart برای بیش از 85٪ خانوارهای آمریکایی و 70٪ خانوارهای کانادایی در دسترس است. فن آوری شرکت برتر این شرکت همچنین از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برخی از بزرگترین بازیگران خرده فروشی جهان پشتیبانی می کند ، از وب سایت ها ، برنامه ها و راه حل های تحویل آنها با برچسب سفید. Instacart عضویت Instacart Express را برای تحویل رایگان نامحدود در سفارشات ارائه می دهد 35 دلار. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.instacart.com. برای هر کسی که علاقه مند به یک خریدار Instacart شود ، بازدید کنید https://shoppers.instacart.com/.

SOURCE Instacart

لینک های مربوطه

http://www.instacart.com