کاسیو مدل همکاری با Honda Racing را برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE راه اندازی کرد

Honda Racing به فعالیت های موتورسواری اشاره دارد که شرکت هوندا موتور با مسئولیت محدود در سراسر جهان انجام می دهد. این شرکت از سال 2018 به عنوان تأمین کننده واحدهای نیروگاهی برای تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مرکز مرحله بوده است که Casio EDIFICE نیز مروج آن است. مدل جدید سومین همکاری بین هوندا ریسینگ و EDIFICE است ، هر دو از ژاپن استقبال می کنند و دنباله های هیجان انگیز از فناوری های پیشرفته هستند.

اخبار مرتبط  نمایشگاه 23 پروژکتور با 23 نمایشگاه برگزار می شود

جدید ECB-10HR دارای طراحی رنگی سیاه و قرمز از لباس کارمند هوندا F1 است که از تیم فرمول یک اسکودریا آلفا توری در مسابقات پشتیبانی می کند ، و همچنین از لهجه های طلا برای تجلیل از 20مین سالگرد EDIFICE استفاده می کند. شماره گیری و کیس مشکی از ماده ای از کربن ساخته شده است که امروزه نیز اغلب در موتورسواری مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که آرم هوندا مسابقه ، مش واقعی چرم و “20” در حاشیه. نشان می دهد که بیستمین سالگرد به رنگ قرمز ارائه شده است. لوگوی EDIFICE ، لبه داخلی گودی و دستان شماره گیری های شکاف شده با طلای جشن است.

اخبار مرتبط  Bob Kingsley's Legendary Bluestem Ranch - جایی که رویاهای گاوچران کودکانه آیکون رادیو درست شد - برای خرید در ودرفورد ، تگزاس موجود است که به طور انحصاری توسط استیون رایچ ذکر شده است

مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است ، ویژگی های آن با مشورت با تیم مسابقه ای فرمول یک Scuderia Alpha Tauri ساخته شده است. آرم هوندا در تمام ساعت ها و بسته بندی های ویژه ظاهر می شود. حکاکی “20 سالگرد EDIFICE” در پشت این پرونده باعث تماشای ساعت با جهان بینی هوندا مسابقه و روحیه تجلیل از 20 سالگرد EDIFICE می شود.

اخبار مرتبط  بیانیه جلسه افتتاحیه کارگروه پستی گسترده انتخابات خدمات پستی

ساعت همکاری با EDIFICE
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154432/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154433/2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154434/3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154435/4.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید