محصولات دندانپزشکی DOVE® دستگاه هیبریدی یکبار مصرف و مدیریت آئروسل را برای مقابله با گسترش COVID-19 معرفی می کند

CHESTERFIELD ، مو.، 11 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – DOVE® محصولات دندانپزشکی از انتشار جدید DOVE® AERO جدید ، یک دستگاه ترکیبی یکبار مصرف استفاده می کند که به منظور کاهش چشمگیر خطر حرکت آئروسل موجود در هوا ناشی از استفاده از ابزار در یک دندانپزشکی اعلام شده است.

تهدید COVID-19 باعث شده است تا متخصصان بهداشت دهان و دندان در تجدید نظر در پروتکل بیماریهای عفونی خود برای کاهش شیوع بیماریهای مسری در سه حوزه تخلیه ، جریان برگشتی و مدیریت آئروسل استفاده کنند. با معرفی محصول جدید AERO ، DOVE Dental Products پیشرو شارژ است. تا به امروز ، هیچ دستگاهی در بازار ، هر سه نگرانی را بدون آسیب رساندن به آسایش بیمار یا تغییر در اقدامات دندانپزشکی ، مرتفع نمی کند. طبق راهنمایی برای تنظیمات دندانپزشکی منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، “… اگر روش های تولید ذرات معلق در هوا برای مراقبت از دندان ضروری است ، از دندانپزشکی چهار دست ، مکش بالای تخلیه و سدهای دندانپزشکی استفاده کنید تا به حداقل برسد قطرات قطرات و ذرات معلق.”

اخبار مرتبط  گزارش صنعت صندلی خزانه جهانی 2020-2025 شامل پروفایل های چرم آمریکایی ، مبلمان آنجی جینکون ، فروشگاه های خانگی اشلی ، اکرنز ، گروه خانگی میراث ، و موارد دیگر

طراحی خلاقانه DOVE® AERO با ترکیب قدرت مکش با حجم بالا (HVE) و ایمنی از حفاظت برگشتی یک طرفه ، با استفاده از یک اژکتور بزاق ایمن (SE) برای راحتی بیمار و دسترسی آسان تر ، این نگرانی ها را برطرف می کند. AERO دارای یک محفظه هوایی خارجی 360 درجه ثبت شده برای مدیریت مؤثر ذرات موجود در هوا تا 95 درصد هنگام ترکیب با تخلیه مایع داخلی است.

اخبار مرتبط  TurtleTree Labs با افزایش سرعت رشد شیر مبتنی بر سلولی ، 3.2 میلیون دلار بذر دور جمع می کند

گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم تا شیر جدید پیشگیری از بازگشت برگشتی DOVE® AERO HVE را معرفی کنیم.” جیم لانژلو، معاون رئیس جمهور از فروش. “این اولین سوپاپ در نوع خود ارائه مجموعه ای از ذرات هوایی خارجی ، محافظت در برابر گردش خون و قدرت HVE در حالی است که راحتی بیماران را در استفاده از دستگاه بخار بزاق فراهم می کند.”

DOVE® AERO یک راه حل ساده و مقرون به صرفه برای متخصصان بهداشت دهان و دندان است تا بتوانند COVID-19 را با استفاده از ابزارهایی که با آنها آشنا هستند ، مدیریت کنند. لنگلو افزود: “این دریچه ای است که راحتی ، کارایی یا فضای مطب دندانپزشکی را به خطر نمی اندازد.”

اخبار مرتبط  مشتریان برای کمک به مبارزات انجمن دیستروفی عضلانی برای پایان دادن به ALS ، قهوه هندی هلندی را جمع آوری 1.39 میلیون دلار کمک می کنند

درباره محصولات دندانپزشکی DOVE®: محصولات دندانپزشکی DOVE® به توسعه و توزیع دستگاههای تخلیه دهان یکبار مصرف با صرفه و مقرون به صرفه اختصاص داده شده است که از بازگشت جریان خون جلوگیری می کند و آلودگی متقابل بین بیماران را از بین می برد. محصولات DOVE® با کارایی ساده و بدون نیاز به عقیم سازی یا اتوکلاو نصب و راه اندازی ساده و بصری است. تمام محصولات DOVE® در ساخته شده اند ایالات متحده آمریکا و در امکانات ISO 13485 تولید می شود.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید: www.dovedentalproducts.com

تماس با رسانه:
جیم لانژلو
معاون رئیس جمهور از فروش
1-855-800-3683
[email protected]

SOURCE DOVE® محصولات دندانپزشکی

لینک های مربوطه

https://www.dovedentalproducts.com