با همکاری هوندا ریسینگ ، کاسیو مدلی را برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE راه اندازی می کند

Honda Racing مربوط به فعالیت های موتورسواری است که شرکت هوندا موتور ، آموزشی ویبولیتین در سراسر جهان درگیر آن است. این شرکت از سال 2018 به عنوان تأمین کننده موتور تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri ایستاده است – همچنین توسط کادیو EDIFICE پشتیبانی می شود. مدل جدید سومین همکاری بین هوندا ریسینگ و EDIFICE است که هر دو در ژاپن سرچشمه گرفته و جستجوی پرشور برای قابلیت های پیشرفته را دارد.

اخبار مرتبط  بینش هایی در مورد دستمال مرطوب شخصی در بازار جهانی تا سال 2025

جدید ECB-10HR دارای یک طراحی یکنواخت قرمز و سیاه برای تیم های هوندا F1 است ، که از تیم Scuderia AlphaTauri فرمول یک در مسابقات پشتیبانی می کند ، و همچنین لمس هایی از طلا برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE. شماره گیری و جعبه سیاه از مواد کربنی ساخته شده است – امروزه اغلب در ورزش های حرکتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد – در حالی که آرم هوندا مسابقه ، بند چرمی واقعی و “20” در حاشیه ، نشانگر بیستمین سالگرد آن است. لوگوی EDIFICE ، لبه داخلی گودی و دستگیره داخلی با طلای یادبود تزئین شده است.

اخبار مرتبط  از سال 1989 اشتغال رستوران به پایین ترین سطح سقوط کرده است

مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است که مشخصات آن بر اساس مشاوره با تیم مسابقه ای فرمول یک Scuderia Alpha Tauri ساخته شده است. آرم هوندا روی ساعتها و بسته بندی های ویژه ظاهر می شود. ضبط فیلم “بیستمین سالگرد EDIFICE” ، در انتهای این مراسم ، حتی در جهان بینی هوندا مسابقه و روح یادبود بیستمین سالگرد EDIFICE ، ساعت را حتی بیشتر می کند.

اخبار مرتبط  بازار محصولات بدون گلوتن تا سال 2027 با 7.2٪ CAGR به 7.5 میلیارد دلار در سطح جهانی برسد و CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

ساعت همکاری EDIFICE
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154428/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154429/2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154430/3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1154431/4.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید