CPSC از انتصاب منصوبكننده مشتری جدید آژانس خبر داد

واشنگتن، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Newsroom/News-Releases/2020/CPSC-Announces-Appoint-of-Agencys-New-Consumer- Ombudsman

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) خبر انتصاب دکتر را اعلام می کند. جاناتان میدجت به عنوان مشتری اصلی خود این موقعیت جدید توسط کمیسیون ایجاد شده است تا مصرف کنندگان صدا و درک بیشتری از آژانس و فعالیت های آن داشته باشند.

دادستان مشتری ، به عنوان منبعی برای تعامل با CPSC ، به عنوان منبعی برای مصرف کنندگان ، سازمانهای مدافع مصرف کننده ، قربانیان ، مدافعان قربانی و سایر ذینفعان تنظیم نشده عمل می کند.

ماموریت Ombudsman Consumer Consumer CPSC این است:

  • چشم انداز نمایندگی را به مصرف کنندگان و دیدگاه مصرف کننده برای آژانس ارائه می دهد.
  • فرآیندهای آژانس ، رویه ها ، اصول علمی و اطلاعات فنی را به زبان ساده به مصرف کنندگان توضیح دهید.
  • اطمینان حاصل کنید که صدای مصرف کننده در فرایندهای نمایندگی نمایش داده می شود.
  • به عنوان یک مربی و مشاور برای مصرف کنندگان و سازمانهای مصرف کننده خدمت کنید. و
  • ایجاد روابط با مصرف کنندگان برای تقویت تعامل مصرف کننده و مأموریت آژانس.
اخبار مرتبط  رسیدگی به دستور نهایی دادگاه

دکتر میدجت مدت هاست که از طرف مصرف کنندگان در CPSC ، با تمرکز ویژه ای روی ایمنی کودکان ، طرفداری می کند. وی در سال 2001 به عنوان مهندس فاكتور انسانی در زمینه اسباب بازی و محصولات خردسال به CPSC پیوست. در سال 2005 ، او رهبر تیم خطرات کودکان شد و در آنجا روی استانداردهای داوطلبانه و حاکمیت کار کرد. در سال 2014 ، او به رئیس سابق پیوست الیوت کای کارکنان به عنوان یک مشاور علوم و سیاست.

اخبار مرتبط  تحقیقات بازار متفقین گفت: بازار روغن ماهی تا سال 2027 با قیمت 5.8٪ CAGR ، 2.84 میلیارد دلار در سطح جهانی ، به دست آورد.

از طریق ایمیل می توانید به Ombudsman Consumer Consumer CPSC دسترسی پیدا کنید [email protected]، از طریق تلفن در 301-504-8120 یا سوالات می توانید در https://www.cpsc.gov/About-CPSC/Consumer-Ombudsman ارسال کنید.

موضع جدید مشتری مداری مشتری موفقیت این سازمان را به عنوان مؤسسات ارباب رجوع در كسب و كار كوچك (SBO) رقم خواهد زد. SBO CPSC از سال 2011 آغاز به کار کرده و برای کمک به مشاغل کوچک در درک آژانس و هدایت مقررات ایمنی محصول ایجاد شده است. مشاغل کوچک می توانند با ارسال ایمیل به SBO آژانس برسند [email protected]، از طریق تلفن با شماره 800-531-9070 یا 301-504-7945 تماس بگیرید ، یا می توانید یک سؤال را بصورت آنلاین در https://www.cpsc.gov/About-CPSC/Contact-Information/Contact-Specific-Offices-and-Public ارسال کنید. -اطلاعات / مشاغل کوچک-وامدار.

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم است که از مردم در برابر خطرات غیر منطقی آسیب و یا مرگ ناشی از استفاده هزاران نوع از محصولات مصرفی محافظت می کند. مرگ و میر ، صدمات و خسارات ناشی از دارایی ناشی از حوادث کالاهای مصرفی بیش از آن را برای ملت هزینه کرده است 1 تریلیون دلار سالانه کار CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در 40 سال گذشته به کاهش در میزان مرگ و میر و صدمات ناشی از محصولات مصرفی کمک کرده است.

اخبار مرتبط  راه حل های Docol با آب ازنزه نوآوری می کنند که 99٪ باکتری ها را از بین می برد و یک کنترل منفرد که 6 نوع آب را تأمین می کند.

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات منوط به فراخوان داوطلبانه عمومی از طرف یک تولید کننده یا یک فراخوان اجباری که به دستور کمیسیون صادر می کند ، ممنوع می کند.

برای اطلاعات نجات:

شماره انتشار: 20-136

منبع کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov