کاسیو مدل همکاری با Honda Racing را برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE راه اندازی کرد

Honda Racing به فعالیت های موتورسواری اشاره دارد که شرکت هوندا موتور با مسئولیت محدود در سراسر جهان انجام می دهد. این شرکت از سال 2018 به عنوان یک منبع تغذیه در تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مرکز توجه قرار داشته است که Casio EDIFICE نیز از آن پشتیبانی می کند. مدل جدید سومین همکاری بین Honda Racing و EDIFICE است که هر دو در ژاپن سرچشمه می گیرند و یک جستجوی پرشور برای قابلیت های فناوری پیشرفته را به اشتراک می گذارند.

اخبار مرتبط  اتصال Handyman به عنوان حق رای دادن 200+ برتر Franchise Times 2020 شناخته شده است

جدید ECB-10HR دارای طراحیی با رنگ یکنواخت سیاه و قرمز خدمه هوندا F1 است که از تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مسابقات پشتیبانی می کنند ، به علاوه لهجه های طلایی برای جشن بیستمین سالگرد EDIFICE. شماره گیری و کیف سیاه از مواد کربنی ساخته شده است. امروزه نیز در ورزش های حرکتی اغلب مورد استفاده قرار می گیرد. از طرف دیگر ، آرم هوندا مسابقه ، باند چرمی واقعی و “20” در حاشیه 20 سالگی به رنگ قرمز است. لوگوی EDIFICE ، لبه داخلی گودی و دستان شماره گیری های درج شده با طلای جشن است که تزئین شده است.

اخبار مرتبط  خدمات تمیز کردن قرارداد اندازه بازار ارزش 468.2 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است که ویژگی های آن بر اساس مشاوره با تیم مسابقه ای Scuderia Alpha Tauri فرمول یک ساخته شده است.قابل هوندا در تمام ساعت ها و در بسته های ویژه ظاهر می شود. حکاکی “20 سالگرد EDIFICE” در پشت این کیس به این ساعت چشم انداز دنیای هوندا مسابقه و روحیه تجلیل از 20مین سالگرد EDIFICE را نشان می دهد.

اخبار مرتبط  Talisker Whisky Atlantic Challenge 2020 آغاز می شود

مشاهده کنید همکاری EDIFICE در
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153843/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153844/2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153842/3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153845/4.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید