کاسیو مدل بیستمین سالگرد EDIFICE را که به همراه هوندا مسابقه ساخته شده است ، عرضه می کند

Honda Racing به فعالیت های موتورسواری اشاره دارد که هوندا موتور شرکت ، آموزشی ویبولیتین در سراسر جهان ردیابی شد. از سال 2018 ، این شرکت به عنوان تأمین کننده موتور برای تیم فرمول 1 Scuderia Alpha Tauri در مرکز توجه قرار گرفته است که توسط Casio EDIFICE نیز پشتیبانی می شود. مدل جدید سومین همکاری بین Honda Racing و EDIFICE است که هر دوی آنها ژاپن و اشتیاق خود را برای دستیابی به مهارت های فناوری پیشرفته به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط  Redland's Marketplace آشپزی های سنتی مکزیکی خانگی را برای رفتن به خانه در این فصل تعطیلات می پزد

طراحی جدید ECB-10HR در رنگ های یکنواخت سیاه و قرمز خدمه هوندا F1 است که از مسابقات فرمول 1 Scuderia Alpha Tauri 1 در مسابقات پشتیبانی می کنند. تزئینات اضافی طلا 20 سالگرد EDIFICE را گرامی می دارد. شماره گیری و کیف سیاه از مواد کربنی ساخته شده است که امروزه نیز اغلب در موتور سواری مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل ، آرم هوندا Racing ، بند چرمی اصلی و “20” در حاشیه نشانگر 20مین سالگرد قرمز است. آرم EDIFICE ، حاشیه داخلی گودال و دستان روی شماره گیری ها با طلای جشن است.

اخبار مرتبط  دکتر لوسیا ژانگ نویسنده چینی سنگاپوری با راه اندازی کتاب جدید در سفر دریایی مسیر دریایی ابریشم سفر می کند

مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است که خصوصیات ویژه آن با مشورت تیم مسابقه اتومبیلرانی فرمول 1 Scuderia Alpha Tauri ساخته شده است. آرم هوندا به طور مداوم روی ساعتها و روی بسته بندی مخصوص ظاهر می شود. حکاکی “20-سالگرد EDIFICE” در مورد این پرونده اجازه می دهد تا جنبه های دیگری از جهان بینی هوندا مسابقه و همچنین روحیه افتخار بیستمین سالگرد EDIFICE به درون ساعت بچرخد.

اخبار مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. صورتهای مالی سه ماهه دوم سال 2020 خود را منتشر کرد

ساعت مچی به همراه EDIFICE توسعه یافت
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153843/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153844/2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153842/3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153845/4.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید