Huawei با IGG و Lilith Games شریک است و بازی های موبایل محبوب جهان را در AppGallery ارائه می دهد

“با توجه به پایگاه کاربر و محبوبیت روزافزون AppGallery ، این همکاری کاملاً مشهود است زیرا ما در تلاشیم تا یکی از بهترین ناشران بازی های موبایل در جهان باشیم. این همکاری نه تنها درهای پیشنهادی منحصر به فرد را برای گیمرهای موبایل که کاربر Huawei نیز هستند باز می کند ، بلکه به ما این امکان را می دهد تا اشتیاق خود را برای بازی ها و طراحی آنها با افراد بیشتری به اشتراک بگذاریم. ” چوی وای چونگمعاون رئيس جمهور از اقدامات جهانی ، مسئول توسعه تجارت در IGG.

Lords Mobile

Lords Mobile هر دو یک بازی نقش آفرینی و استراتژی است. ساخت چندین حالت بازی – که اکثر آنها نبردهای بازیکن به بازیکن (PvP) هستند – این امکان را به بازیکنان می دهد که پادشاهی بسازند ، تشکل های سپاهی را جمع کنند ، اتحادها را جعل کنند و با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین رقابت کنند تا از بین بروند. پایه های آنها و سرآشپز کردن سرآشپزهای خود با شگفت انگیزترین گرافیک های سه بعدی.

اخبار مرتبط  ساعت مچی جنگنده جدید Mars Mars Conqueror Mk3 راه اندازی شد

ظهور پادشاهی ها

بازی MMO (انبوه چند نفره) استراتژی تلفن همراه در زمان واقعی ، با الهام از تاریخ ، ظهور پادشاهی ها به بازیکنان این امکان را می دهد تا یکی از 11 قلمرو تاریخی یک قبیله تنهایی را به قدرت بزرگی هدایت کنند. بازیکنان باید ارتشهایی را تشکیل دهند که در زمان واقعی به جنگ بپردازند ، تمدنها را بر روی نقشه جهانی همگن توسعه دهند و در نبردهای بزرگ برای تسخیر پادشاهی ها شرکت کنند و اتحادهایی را تشکیل دهند تا به یکی از قدرتمندترین فرماندهان بازی تبدیل شوند. .

AFK Arena

بازی نقشی هیجان انگیز در مجموعه قهرمانان ، AFK Arena بازیکنان را در دنیای زیبایی و فانتزی غوطه ور می کند. آنها می توانند قهرمانانی را از پنج گروه مختلف و از هفت جناح مختلف به دست آورند تا یک تیم شخصی برای مبارزه با دشمنان تشکیل دهند. این بازی همچنین یک حالت مبارزات انتخاباتی ، یک سیستم منحصر به فرد برای انجام مزرعه خود را برای برنده شدن در هنگام استراحت و “یک سفر” پرتگاه “جدید که در آن ماجراجویان برای جمع آوری جواهرات و جایزه ها ارائه می دهند ، ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  KidsLuv جدیدترین طعم ، هلو من ، من نارنجی هستم ، فقط برای سرگرمی تابستان معرفی می کنم

کاربران Huawei در سراسر جهان1 چه کسی حساب خود را برای این بازی ها تا 31 دسامبر 2020 فعال کرده است2 قادر خواهید بود بسته های هدیه ویژه را از طریق مرکز هدایای AppGallery خریداری کنید ، که به بازیکنان این امکان را می دهد تا به هدایایی که شامل ارزهای درون برنامه ، سطوح بالاتر و موارد دیگر هستند دسترسی پیدا کنند. این تبلیغات یک طرفه فقط در چهارچوب این مشارکتهای انحصاری در دسترس کاربران AppGallery قرار می گیرد.

اخبار مرتبط  urban-gro راه حل های مجازی "مراقبت از مراقبت" را برای حمایت از کشاورزان آمریکای شمالی راه اندازی می کند

کلیه برنامه های کاربردی توسعه یافته با همکاری هواوی و سایر برنامه های با کیفیت ، در بستر توزیع نرم افزار آزاد و ایمن هواوی ، AppGallery در دسترس هستند. AppGallery یکی از سه بازار برتر جهانی برای برنامه های کاربردی است. در بیش از 170 کشور جهان موجود است و حدود 650 میلیون کاربر را به اکوسیستم هواوی پیوند می دهد.

https://consumer.huawei.com/fa/mobileservice/appgallery/

یادداشت:

1 این تبلیغ در بازارهای جهانی به جز آمریکای شمالی و سرزمین اصلی چین در دسترس است.
2 هر حساب می تواند فقط یک بسته هدیه را فعال کند. حداکثر 100000 بسته هدیه را می توان در اولین بار ، بر اساس اولین بار ارائه داد. همه کدهای فعال سازی باید قبل از 31 دسامبر 2020 فعال شوند. کاربران نمی توانند عضویت در مناطق مختلف را فعال کنند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1179632/Huawei_AppGallery_Lords_Mobile.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1179633/Huawei_AppGallery_Rise_of_Kingdoms.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1179631/Huawei_AppGallery_AFK_Arena.jpg

لینک های مربوطه

https://www.huawei.com

منبع هواوی