5 نکته برای ماندگار شدن در طول فصل آتش سوزی اورگان

هارتلند ، ویس.، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با بیش از 75٪ از اورگان خشکسالی را تجربه می کند و دولت در طی 50 سال گذشته نخستین آغاز فصل آتش سوزی را تجربه می کند ، شرکت های برق دوباره برای جلوگیری از آتش سوزی دوباره قصد دارند خاموش کردن برق ایمنی عمومی را انجام دهند. با فصلی طولانی تر و شدیدتر از آتش سوزی در افق ، مهم است که Oregonians آماده باشند تا برای مدت طولانی بدون قدرت بمانند و در یک لحظه آماده تخلیه خانه های خود باشند.

لامپ های باتری به علاوه لامپ ، بزرگترین حق رای باتری و لامپ های کشور ، در حال احتیاط است اورگان ساکنان می توانند از طریق قطع برق یا تخلیه ، نیرو بگیرند.

  1. کیت اورژانس را در خانه خود ذخیره کنید: کیت خود را با وسایل کمک های اولیه ، مواد غذایی غیر قابل فشرده ، آب بطری ، رادیو باتری ، چراغ قوه ، شارژر قابل حمل و باتری های اضافی موجود در آن قرار دهید.
  2. خرید یک ژنراتور: اگر در مورد قطع برق در خانه خود نگران باشید ، یک تولید کننده می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ باشد. برای ژنراتور خود یک باتری پشتیبان تهیه کنید و با نحوه عملکرد پیش از موعد خود آشنا شوید.
  3. باتری های پشتیبان را برای دستگاه های ضروری ذخیره کنید: خرید باتری های پشتیبان برای اسکوترهای متحرک ، گلوکز ، سمعک و سایر وسایل پزشکی. این نکته را نیز در نظر بگیرید که آیا باتری های پشتیبان می توانند برای سایر موارد خانه شما مانند پمپ پاش خود مفید باشند.
  4. کیت اضطراری را در اتومبیل خود نگه دارید: کابل های بلوز ، جک ، آچار چرخ و سایر ابزارهای اصلی علاوه بر آب بطری ، کیت کمکهای اولیه و یک اینورتر را نیز در آن قرار دهید که به شما امکان می دهد دستگاه هایی مانند تلفن یا لپ تاپ را به باتری ماشین خود وصل کنید تا شارژ شود.
  5. کلیدهای یدکی دستی داشته باشید: برای جلوگیری از جستجوی کلیدهای خود هنگام تخلیه ، یک مجموعه یدکی را در یک مکان مفید نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که کلیدهای اضافی شما دارای یک fob باتری کاملا شارژ شده هستند.
اخبار مرتبط  ProV International برای موفقیت در خودکارسازی فرایندهای تجاری برای یک شرکت بزرگ غذایی در خاورمیانه انتخاب کرد

“آماده شدن قبل از خاموش شدن برق ایمنی عمومی اجازه خواهد داد اورگان ساکنان برای جلوگیری از نیاز به تلاش برای تهیه وسایل در آخرین لحظه خودداری کنند. ” اسکات ویلیامز، مدیرعامل لامپ های باتری به علاوه. “آنها می توانند با استفاده از فروشگاه لامپ های باتری به علاوه محلی خود را متوقف کنند تا باتری ها ، چراغ قوه ها و سایر محصولات موجود در آنها را در شرایط اضطراری ایمن نگه دارند.”

اخبار مرتبط  FMI و Seam Partner برای ایجاد بستر زنجیره تأمین مواد غذایی دیجیتالی شده

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برقراری نیروگاه در فصل آتش سوزی ، به صفحه آمادگی اضطراری باتری به علاوه لامپ ها مراجعه کنید ، یا به نزدیکترین فروشگاه لامپ های باتری پلاس خود مراجعه کنید.

درباره لامپ های باتری به علاوه:

لامپ های باتری به علاوه ، در سال 1988 تاسیس و با دفتر مرکزی آن در هارتلند ، WI، یک خرده فروش برجسته کانال omni در باتری ها ، لامپ های مخصوص و خدمات تعمیر تلفن برای کانال های مستقیم به مصرف کننده و تجاری است. خرده فروش همچنین خدمات مهم برنامه نویسی ، جایگزینی و برش را ارائه می دهد. این شرکت از طریق یک شبکه فروشگاهی در سراسر کشور ، گزارشی با ارزش متفاوت از انتخاب محصول بی نظیر ، در دسترس بودن سهام و خدمات به مشتری ارائه می دهد. لامپ های باتری به علاوه متعلق به است فریمن اسپوگلی، یک شرکت سهامدار خصوصی مستقر در لس آنجلس و شهر نیویورک. برای اطلاعات بیشتر ، به www.batteriesplus.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  سیب سخت Blake's Hard Cider اضافه کردن طعم های مورد علاقه طرفداران کارامل اپل و اپل فانوس به خطوط سقوط

باتری های SOURCE به علاوه لامپ

لینک های مربوطه

https://www.batteriesplus.com