کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

Honda Racing به فعالیت های ورزشی حرکتی اشاره دارد که شرکت هوندا موتور با مسئولیت محدود در سراسر جهان دنبال می کند. این شرکت از سال 2018 به عنوان تأمین کننده واحدهای برق تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مرکز توجه قرار گرفته است که Casio EDIFICE نیز از آن پشتیبانی می کند. مدل جدید سومین همکاری بین Honda Racing و EDIFICE است که هر دو ریشه در آن دارند ژاپن و پیگیری های پرشور از قابلیت های فناوری پیشرفته را به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط  On The Border مشارکت بین المللی خرده فروشی با JRW Inc.

ECB-10HR جدید دارای طراحی با رنگ یکنواخت سیاه و قرمز خدمه هوندا F1 است ، که از تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مسابقات پشتیبانی می کنند ، به علاوه لمس های طلایی برای جشن بیستمین سالگرد EDIFICE. شماره گیری و کیس مشکی از مواد کربنی ساخته شده است ، که امروزه نیز در ورزش های حرکتی امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که آرم هوندا مسابقه ، باند چرمی واقعی و “20” در حاشیه حاکی از 20مین سالگرد به رنگ قرمز است. لوگوی EDIFICE ، لبه داخلی گودی و دستان شماره گیری های تزئین شده با طلای جشن است.

اخبار مرتبط  بسته های جدید "گینس باز می گرداند" بودجه تلاش برای کمک به جامعه

مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است که ویژگی های آن بر اساس مشورت با تیم مسابقه اتومبیلرانی فرمول یک Scuderia Alpha Tauri ساخته شده است. آرم هوندا در تمام ساعت ها و بسته های ویژه ظاهر می شود. حکاکی “20 سالگرد EDIFICE” در مورد این رویداد باعث تماشای بیشتر ساعت با جهان بینی هوندا مسابقه و روحیه تجلیل از 20مین سالگرد EDIFICE می شود.

اخبار مرتبط  Allset از یک برنامه و وب سایت جدید برای یک انتخاب راحت تر و شام خوردن تجربه رونمایی کرد

همکاری همکاری EDIFICEساعت
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید