کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

Honda Racing به فعالیت های ورزشی حرکتی اشاره دارد که شرکت هوندا موتور با مسئولیت محدود در سراسر جهان دنبال می کند. این شرکت از سال 2018 به عنوان تأمین کننده واحدهای برق تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مرکز توجه قرار گرفته است که Casio EDIFICE نیز از آن پشتیبانی می کند. مدل جدید سومین همکاری بین Honda Racing و EDIFICE است که هر دو ریشه در آن دارند ژاپن و پیگیری های پرشور از قابلیت های فناوری پیشرفته را به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط  تقویم ظهور عاشقان شراب برای سومین بار بازمی گردد و همچنان به تشویق تعطیلات ادامه می دهد

ECB-10HR جدید دارای طراحی با رنگ یکنواخت سیاه و قرمز خدمه هوندا F1 است ، که از تیم فرمول یک Scuderia AlphaTauri در مسابقات پشتیبانی می کنند ، به علاوه لمس های طلایی برای جشن بیستمین سالگرد EDIFICE. شماره گیری و کیس مشکی از مواد کربنی ساخته شده است ، که امروزه نیز در ورزش های حرکتی امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که آرم هوندا مسابقه ، باند چرمی واقعی و “20” در حاشیه حاکی از 20مین سالگرد به رنگ قرمز است. لوگوی EDIFICE ، لبه داخلی گودی و دستان شماره گیری های تزئین شده با طلای جشن است.

اخبار مرتبط  جایزه دن از بازگشت اعضای تیم فرفوژه خبر می دهد

مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است که ویژگی های آن بر اساس مشورت با تیم مسابقه اتومبیلرانی فرمول یک Scuderia Alpha Tauri ساخته شده است. آرم هوندا در تمام ساعت ها و بسته های ویژه ظاهر می شود. حکاکی “20 سالگرد EDIFICE” در مورد این رویداد باعث تماشای بیشتر ساعت با جهان بینی هوندا مسابقه و روحیه تجلیل از 20مین سالگرد EDIFICE می شود.

اخبار مرتبط  شرکت Del Monte Foods برای میزبانی نتایج مالی خواستار چهارمین چهارم و سال مالی کامل 2020 در تاریخ 24 ژوئیه سال 2020 است

همکاری همکاری EDIFICEساعت
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید