پنج برند جهانی حایر برای به اشتراک گذاشتن همان صحنه در نمایشگاه 127 کانتون با ارائه آخرین راه حل های خانه هوشمند به مشتریان جهانی

نمایشگاه 127 کانتون یک قالب آنلاین کاملاً جدید با راه حل های از راه دور برای ارتقاء محصول ، خواستگاری و مذاکرات تجاری را در اختیار شما قرار خواهد داد. حایر همچنین در حال تسریع در تحول دیجیتال است تا با راه‌اندازی برنامه Haier Smart Home App در سال 2019 ، فضای تجربه هوشمند خود را به پلت فرم آنلاین خود منتقل کند.

همراه با شرکای اکوسیستم جهانی Haier ، مشتریان و کاربران ، Haier قرار است مخاطبان را به دیدن راه حل های خانه هوشمند با قابلیت های گسترده طراحی شده برای ایجاد یک اکوسیستم همه جانبه و به هم پیوسته برای برآوردن نیازهای کاربران از جمله آشپزی ، زندگی ، لباس دعوت کند. و سرگرمی

“حایر سالهاست که روی خدمات دیجیتال کار می کند. نمایشگاه مجازی کانتون فرصتی مناسب برای ارائه نه تنها راه حل های خانه هوشمند ما بلکه ارتباط با مشتریان است.” چینگفو ژانگ، VP از حایر خارج از کشور برقی لوازم خانگی Corp. ، “Haier با داشتن سیستم عامل آنلاین و تیم پخش حرفه ای ما قصد دارد بیننده را به چشم انداز آینده منتقل کند که IoT کل اکوسیستم خانه های هوشمند را به قدرت می رساند.”

اخبار مرتبط  Franklin Junction با Grubhub توافق نامه امضا می کند

دومین مورد برجسته این نمایشگاه این است که پنج مارک جهانی حایر ، یعنی Haier ، GE لوازم خانگی (US) ، Candy (ایتالیا) ، AQUA (ژاپن) ، فیشر و پیکل (استرالیا/نیوزلند) ، در همان مرحله به اشتراک خواهد آورد تا سبد محصولات متناسب با نیاز کاربران در کشورها و مناطق مختلف ارائه شود.

سالهاست که Haier در کنار برندهای فرعی خود به دلیل نوآوری قوی و ظرفیت تحقیق و توسعه ، جایگاه محکمی در بازارهای جهانی کسب کرده است. حایر همچنین علیرغم وجود سرپیچهای اقتصادی که توسط این همه گیری ایجاد شده است ، مقاومت خوبی در بازارهای جهانی نشان داده است. در Q1 2020 ، حایر با دستیابی به افزایش 31٪ در فروش ، موقعیت پیشرو را در بازار خارج از کشور خود حفظ کرده است.

اخبار مرتبط  بی عیب و نقص برند گابریل یونیون برای حمایت از مشاغل و سازمان های سیاه پوست ابتکار "لیفت هرچه بالا می رویم"

“با راه حل های هوشمند خانه و خدمات محلی ، ما متعهد به چشم انداز خود در زمینه تأمین زندگی سبز و سالم برای خانواده های سراسر دنیا هستیم. از تحقیق و توسعه و طراحی گرفته تا ساخت و خدمات پس از فروش ، حایر رویکرد مشتری محور را به کار گرفته است. ارزش های بیشتر به مشتریان ما ، “گفت: ژانگ.

درباره حایر

تاسیس شده در آوریل 1989، شرکت خانه حایر هوشمند ، آموزشی ویبولیتین (شرکت سابق چینگدائو حایر ، آموزشی ویبولیتین ، شانگهای: 600690) پیشروترین تولیدکننده لوازم خانگی در جهان است. این شرکت دارای هفت مارک در سطح جهانی از جمله Haier ، Casarte ، Leader ، لوازم GE-US، فیشر و پیکل-نیوزلند ، AQUA-ژاپن و آب نبات ایتالیا.

اخبار مرتبط  تازه اکسپرس از فراخوان احتیاط مقدار کمی از کیت خرد شده جنوب غربی به دلیل وجود آلرژن های ناشناخته خبر داد

با توجه به رتبه بندی برندهای جهانی لوازم عمده جهانی Euromonitor International ، میزان فروش خرده فروشی هایایر در لوازم خانگی بزرگ ، برای 11 سال متوالی در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده است. Haier Smart Home نیز یک شرکت Fortune Global 500 است.

Haier Smart Home بر پیشرفت های مداوم بهترین تجربه کاربری متمرکز است تا بتواند راه حل های خانه هوشمند را به مصرف کنندگان ارائه دهد ، تجربه زندگی هوشمند تمام سناریو را ایجاد کند ، و گزینه های طراحی و عملکردی را که برای کاربران و برای کاربران تنظیم شده است ، ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: http://www.haier.net/fa/

منبع هوشمند حایر خانه هوشمند

لینک های مربوطه

http://www.haier.net/fa/